kamiluek
Model: Ford Fiesta Mk7`10
Wersja: Titanium X
Silnik: 1.6Duratec/120KM
Imię: Kamil
Wiek: 29 Dołączył: 02 Sty 2018 Posty: 57 Skąd: Kraków
Wysłany: 15 Maj 2018, 14:07 Skasowanie błędu sondy Lambda Fiesta MK7 (Kraków)
Witam,
Wymieniałem w swojej Fieście MK7 kompletny wydech na Milltek'a. Niestety od wymiany przez miesiąc jeździłem bez przedłużonej i wpiętej sondy Lambda. Teraz już wszystko jest na miejscu i potrzebuje kogoś kto za przysłowiowe piwo poświęciłby mi 5 minut i wykasował Check Engine.
Jestem z Krakowa stąd jeśli ktoś w okolicy ma możliwość abym do Niego podjechał i wykasował by mi błąd byłoby super. Jeśli nie, to pojadę do pierwszego z brzegu warsztatu i tam to zrobię.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.