Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
17 Kwi 2006, 11:52
Chce kupic wzmacniacz - Ale jaki?? <hmmm>
Autor Wiadomość
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 5 Maj 2005, 07:05   

Jak zobaczylem napis wiejski tuning to poprostu misialem sie odezwac :) .Znajdz mi jakis profesjonalny zaklad car audio ktory budowal audio dla klienta wkladajac mu tube :rotfl: .Jak znajdziesz to jestes gość.Wezmy sobie takie extremecaraudio.pl czyli najlepsza w polsce firme car audio,robili setki projektow ale nigdy nie pojawilo sie słowo "tuba". Chyba ze ktos sie smial z kogos kto wozi takiego kartonowca w bagazniku i powidzial "jaka tuba" :hahaha: :hahaha:


ps.masz racje iz tuby nie sa złe,bo sam uwazam ze nie sa.A wrecz przeciwnie w kasie do 150 zl (uzywka) tuba zagra lepiej niz (uzywka) skrzynia.Ale mowimy tu raczej o cenach od 400 zl w gore.
 
 
RKRman 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 50
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 454
Skąd: z podkarpacia
Wysłany: 6 Maj 2005, 00:29   ..tuba

HEJ :P

...widze że "tuba" to dosyć "ognisty" temat.. :lol: ...mam nadzieje że jeszcze niejedną dyskusje dotyczącą podzespołów różnych instalacji Car-Audio będe mógł tutaj "poczytać"
...zawsze człowiekowi coś w łepetynie zostanie......szkoda tylko że niektóre osoby "tutaj występujące" swoją wiedze teor. i prakt. podają w sposób....................niegrzeczny.....a nawet obraźliwy :!: - .......... ...czy tak musi być :?: ...

..jeśli o mnie chodzi to bardzo chętnie posłucham kilku instalacji klubowych np przy okazji ZLOTU w ZG ........w tym także pana " Tallaff "......jeśli mnie wcześniej nie poczęstuje jakimś "prostym zwrotem "....
...obraźliwy z natury nie jestem ...ale godność swoją mam....cierpie słowa krytyki zawsze uszanuje ....natomiast ...chamstwa w czystej postaci - NIGDY :!:
Nie znam osobiście kolegi " Rasta " ale myśle że w tym względzie nie wiele sie różnimy... ;-)

POZDRAWIAM...wszystkich zainteresowanych .."tematem "............
_________________
fajnie było ją mieć
 
 
 
tallaff
[Usunięty]

Wysłany: 6 Maj 2005, 15:24   

Kurtus napisał/a:
Jak zobaczylem napis wiejski tuning to poprostu misialem sie odezwac :) .Znajdz mi jakis profesjonalny zaklad car audio ktory budowal audio dla klienta wkladajac mu tube :rotfl: .Jak znajdziesz to jestes gość.Wezmy sobie takie extremecaraudio.pl czyli najlepsza w polsce firme car audio,robili setki projektow ale nigdy nie pojawilo sie słowo "tuba". Chyba ze ktos sie smial z kogos kto wozi takiego kartonowca w bagazniku i powidzial "jaka tuba" :hahaha: :hahaha:


ps.masz racje iz tuby nie sa złe,bo sam uwazam ze nie sa.A wrecz przeciwnie w kasie do 150 zl (uzywka) tuba zagra lepiej niz (uzywka) skrzynia.Ale mowimy tu raczej o cenach od 400 zl w gore.


Heh. Oczywiście ze nie 150, ani nie katron (to było do wzmacniacza - prosze poczytać wyżej ;)) Luuuudzue....ja za swoją tubkę z głośnikiem dałem 1100zł. Prosze...niemowcie mi że to co ma w bagażniku pan rasta jest lepsze niz to co ja mam :rotfl: Profesjonalne zakłady, panie kortus, to nie montują tub, ale skrzyń też nie! Tam montuje się zabudowy!! Skrzynie i tuby są dla ludzi, ludzi takich jak my, niechcących wydać na sprzet więcej niż za samochód (Już niewiele mi brakuje). Widze, że kilku panów się obużyło, więc przepraszam urażonych. Ale panowie, tu chodzi o dyskusję. A pan rasta niechciał dyskutować. Postawił na swoim, wyśmiał oponenta
Rasta napisał/a:

12mm to żeś zaszałał - nie chce sie przechwałać ale w mojej skrzycne ścianki maja 20 mm a przednia ponad 30mm.

A tuby się nadają do robienia Bryy Bryy. Oczywiście niektórzy to lubią.

Ostatnio na grilu zapuściliśmy jaieś ruskie dicho u kupmla na tubie - poprostu poezja!! No i te Bryy Bryy

Mój sprzęt sie schował....


i myślał, że jest wielki. Ja też mogę porównywać się z kolegami kturzy wożą ze sobą skrzynie za 90zł i robią "bryy, bryy". Ale czy oto tu chodzi?? Przeciez ja posłałem wam strnę zakładu CA gdzie ceny tubek niejednokrotnie przewyższają ceny skrzyń. Ile sprzętu przetestował pan rasta zanim pozostawił w pagażniku tą skrzyneczkę ?? Ja woziłem se sobą skrzynie znacznie leprze niż pan rasta zanim przerzuciłem się na to co mam teraz. Ja mam porównanie, zaprzyjaźniony fachowy zakład CA 200m odemnie, chęć do przeglądania witryn sieciowych w poszukiwaniu opinii. A pan rasta co ma? Skrzynkę w bagażniku i przekonanie, że niema nic leprzego od tego. To przykre...
Raz jeszcze przepraszam za zbyt wielkie uniesienie. Niestety, niezawsze potrafię być spokojny gdy dorosły człowiek w tak dziecinny sposób przedstawia swoje racje.
Pozdrawiam
 
 
digital
[Usunięty]

Wysłany: 6 Maj 2005, 15:43   

eh.. tallaff .. widze z ciebie straszny materialista.. miales na swojej tubie [ n/c ] naklejeczke 1100zł to juz jestes lepszy? a zdziwilbys sie gdybys przyszedl do mnie i posluchal skrzyni wartej 500zł [ peerless sls 10 + PA 300 - dla wtajemnicznonych ] to bys sie zdziwil chlopcze... wkurza mnie jak ktos obrzuca kogos takimi slowami jak tutaj padly.. ludzie.. kazdy ma prowo glosu.. a jak drugiemu to przeszkadza to niech zmieni forum... w/g mnie sądzenie ze "masz lepsze nic on" to glupie srutututu [przepraszam za wyrazenie, ale nie moge sie powstrzymac] bo nigdy nie slyszales jak gra sprzet drugiej osoby [ w tym przypadku rasty ] ... a twoja TUUUUUBA nie robi brybry? a co robi? moze gada "bass bass bass masz zadżebisty bass chlopcze" ... moze twoja TUUUBA schodzi ci do 10Hz? o.. to jest lepsza.. o.. tylko ze tego nie slyszysz.. o... bo w samochodzie wiecej niz <30Hz nie uslyszysz

juz.. koniec.. bo sie jadka dopiero zacznie :)
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 6 Maj 2005, 18:07   

tallaff napisał/a:




Heh. Oczywiście ze nie 150, ani nie katron (to było do wzmacniacza - prosze poczytać wyżej ;)) Luuuudzue....ja za swoją tubkę z głośnikiem dałem 1100zł. Prosze...niemowcie mi że to co ma w bagażniku pan rasta jest lepsze niz to co ja mam :rotfl: Profesjonalne zakłady, panie kortus, to nie montują tub, ale skrzyń też nie! Tam montuje się zabudowy!! Skrzynie i tuby są dla ludzi, ludzi takich jak my, niechcących wydać na sprzet więcej niż za samochód (Już niewiele mi brakuje). Widze, że kilku panów się obużyło, więc przepraszam urażonych. Ale panowie, tu chodzi o dyskusję. A pan rasta niechciał dyskutować. Postawił na swoim, wyśmiał oponenta
Rasta napisał/a:

12mm to żeś zaszałał - nie chce sie przechwałać ale w mojej skrzycne ścianki maja 20 mm a przednia ponad 30mm.

A tuby się nadają do robienia Bryy Bryy. Oczywiście niektórzy to lubią.

Ostatnio na grilu zapuściliśmy jaieś ruskie dicho u kupmla na tubie - poprostu poezja!! No i te Bryy Bryy

Mój sprzęt sie schował....





1100 zl za tube ??? to mooocno przeplacona.

Profesjonalne Zaklady car audio montuja skrzynie.
Caly pic polega na tym ze mają one swoj ksztalt (od trojkątow po formy z kosmosu ale wszystko idealnie pod wymiar) aby ładnie komponowaly sie w bagazniku ewentualnie pozniej sa ladnie ozdabiane plexi czy formą z wlokna szklanego i malowane

[ Dodano: Pią Maj 06, 2005 6:09 pm ]
tallaff wiem ze zbytnio nie liczysz sie z tym co piszemy o skrzyniach bo i tak pozostajesz przy swoim.Skoro nasze zdanie znaczy tyle co nic to porponuje wybrac sobie losowo 3 fora o car audio,ZUPELNIE DOWOLNE i napisac tam pytanie "co jest lepsze skrzynia czy tuba".

i oczekiwac zaskakujacej odpowiedzi :hahaha:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: FAQ - Dlaczego 1.8 Diesel nie chce odpalić
Zajrzyjcie tutaj zanim spytacie o to samo.
Rkalitka Silniki diesla 230 23 Gru 2014, 20:23
Jaszczur
Brak nowych postów [MK3] sterownik do centralnego zamka z pilotem....jaki kupic
hanysek Elektryka 1 19 Maj 2012, 00:08
drjanusz
Brak nowych postów [MK4] Pali ale nie chce ruszyc...
Maffy Mechanika 26 25 Mar 2009, 09:52
JoeMix
Brak nowych postów Jaki wzmacniacz?
Radziu Car Audio i CB 9 29 Mar 2006, 22:28
Gość
Brak nowych postów Jaki wzmacniacz?
Ketchup87 Car Audio i CB 6 11 Maj 2005, 20:12
Gość


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.