|
klapka wlewu paliwa |
| Autor |
Wiadomość |
grzesiek8383
Model: Ford Fiesta Mk7`11
Wersja: Inna
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Dołączył: 21 Cze 2026 Posty: 2 Skąd: Przemyśl
|
Wysłany: Dzisiaj 13:35 klapka wlewu paliwa
|
|
|
| ford fiesta 2011r 1.25 benzyna 82 konie , klapka wlewu paliwa nie zamyka się cały czas po naciśnięciu jej ona się otwiera to tak ma być czy powinna być blokada po zamknięciu auta ? |
|
|
|
 |
damianisko5
Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.25i/75KM
Dołączył: 06 Sie 2012 Posty: 525 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Dzisiaj 16:03
|
|
|
| więcej konkretów poprosimy, "klapka wlewu paliwa nie zamyka się cały czas". |
|
|
|
 |
grzesiek8383
Model: Ford Fiesta Mk7`11
Wersja: Inna
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Dołączył: 21 Cze 2026 Posty: 2 Skąd: Przemyśl
|
Wysłany: Dzisiaj 16:07
|
|
|
| hahahahah źle napisałem , klapka wlewu paliwa jest cały czas otwarta , to znaczy jak zamknę auto pilotem to klapkę wlewu paliwa można otworzyć, nie wiem czy tak ma być czy ta klapka powinna się zamknąć tak jak bagażnik się zamyka jak się zamknie auto to czy ta klapak ma się też zamknąć w środku jakąś blokadą ? |
|
|
|
 |
|
|
Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.