Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

klapka wlewu paliwa
Autor Wiadomość
grzesiek8383 

Model: Ford Fiesta Mk7`11
Wersja: Inna
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Dołączył: 21 Cze 2026
Posty: 2
Skąd: Przemyśl
Wysłany: Dzisiaj 13:35   klapka wlewu paliwa

ford fiesta 2011r 1.25 benzyna 82 konie , klapka wlewu paliwa nie zamyka się cały czas po naciśnięciu jej ona się otwiera to tak ma być czy powinna być blokada po zamknięciu auta ?
 
 
damianisko5 

Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.25i/75KM
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 525
Skąd: Kraków
Wysłany: Dzisiaj 16:03   

więcej konkretów poprosimy, "klapka wlewu paliwa nie zamyka się cały czas".
 
 
grzesiek8383 

Model: Ford Fiesta Mk7`11
Wersja: Inna
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Dołączył: 21 Cze 2026
Posty: 2
Skąd: Przemyśl
Wysłany: Dzisiaj 16:07   

hahahahah źle napisałem , klapka wlewu paliwa jest cały czas otwarta , to znaczy jak zamknę auto pilotem to klapkę wlewu paliwa można otworzyć, nie wiem czy tak ma być czy ta klapka powinna się zamknąć tak jak bagażnik się zamyka jak się zamknie auto to czy ta klapak ma się też zamknąć w środku jakąś blokadą ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: FAQ - REPERATURKA WLEWU/NADKOLA czyli spawanie
LOY Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa 54 28 Lut 2014, 18:11
deejay
Brak nowych postów Przyklejony: [MK6] Wymiana filtra paliwa TDCI
zizu Silniki diesla 20 26 Lis 2014, 19:13
MarcinCe
Brak nowych postów Klapka wlewu paliwa
PrzemKo80 Mechanika ogólna 9 29 Mar 2017, 01:09
MisiekT
Brak nowych postów [MK3] Klapka wlewu paliwa
Jak zdemontować ?
rs_mlody Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa 9 7 Paź 2010, 08:25
Maher
Brak nowych postów klapka wlewu paliwa nie zamyka się
chromeks Elektryka ogólna 4 1 Lut 2021, 14:33
chromeks


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.