Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: molu
27 Wrz 2008, 17:49
Radio w Fiescie z 93 roku
Autor Wiadomość
obal 

Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: C
Silnik: 1.1i/50KM
Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 60
Skąd: Katowice
Wysłany: 4 Kwi 2006, 15:41   Radio w Fiescie z 93 roku

witam :P

mam pytanie jak wyciągnąć radio bodajrze fabryczne tzn chodzi mi o to co włożyć w te 4 otwory co są przy radiu bo te wsówki zgubiłem :ups: :ups: :ups: jakieś pomysły??
 
 
 
piterak
[Usunięty]

Wysłany: 4 Kwi 2006, 15:48   

Włuż 4 gwoździe w te otwory, najpierw wyjmij jednąstrone puźniej drugą i wyjdzie.
Jak włożysz gwoździe to pchnij je w strone drzwi a nie środka radia. :P
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 18 Cze 2006, 16:55   

przylaczam sie do tej metody:) niedawno ja wyprobowalem tylko zamiast gwozdzi byly srubowkrety :) dziala w 100%
 
 
DERFORM
[Usunięty]

Wysłany: 18 Cze 2006, 17:11   witam

ja też miałem problem z wyjeciem radia

Gwozdzie mi nic nie dały gadio było mocno wsadzone.
Musiałem odkrecic konsole dwie srubki konsola wyszla trzeba uwazac na zaroweczke co podswietla przesuwaki od ustawiania nawiewu krotki kabelek no i czasami maga odpasc blaszki ktore pracuja jako zatrzask bo srubki mocujace sa od dolu
po wyjeciu popielniczki a druga tam gdzie zapalniczka bodajrze. W tedy jak zdjalem cala konsole z radiem wyjecie jego bylo latwiejsze.
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 18 Cze 2006, 17:21   

ja na poczatku tez mialem problem, ale jak glebiej wetknalen te srubowkrety to sie udalo, trzeba sie wprawic po prostu:) jak sie nie uda, wpadnij do mnie pokombinujemy:)
 
 
b4k
[Usunięty]

Wysłany: 9 Lip 2006, 16:17   

Mam dokladnie ta sama Fieste i takze seryjne radio... ktore ani drgnie. Wkladalem w nie zalecane gwozdzie i wkrety, ale bezskutecznie. Moze robie to zle??? Jak glegoko(ile mm?) mam wetknac gwozdzie??? A jezeli sie nie powiedzie to czy jest jeszcze jakis inny sposob? Zaznaczam, ze w sprawie samochodow i ich napraw jestem laikiem.

Prosze o odpowiedz.
Pozdrawiam
 
 
piterak
[Usunięty]

Wysłany: 9 Lip 2006, 19:15   

b4k napisał/a:
Mam dokladnie ta sama Fieste i takze seryjne radio... ktore ani drgnie. Wkladalem w nie zalecane gwozdzie i wkrety, ale bezskutecznie. Moze robie to zle??? Jak glegoko(ile mm?) mam wetknac gwozdzie??? A jezeli sie nie powiedzie to czy jest jeszcze jakis inny sposob? Zaznaczam, ze w sprawie samochodow i ich napraw jestem laikiem.

Prosze o odpowiedz.
Pozdrawiam


Gwoździe wpychasz do oporu, dalej niż to potrzebne nie wejdą i wtedy poruszasz na boki, jeżeli nie wyjdzie zrób tak jak pisał DERFORM
Wystarczy przeczytać post ;)
 
 
b4k
[Usunięty]

Wysłany: 10 Lip 2006, 01:28   

Dzieki! Czytam posty, ale dla kazda rada(kazda kolejna) jest cenna :) :) :)

[ Dodano: Pon Lip 10, 2006 14:38 ]
No nie chcialo wyjsc pzry pomocy gwozdzi:) Zdemontowalem wszystko i jakos sie udao(mam nadzieje ze bez szkod :D ) Dziekuje za rady i pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!
 
 
Hwarang
[Usunięty]

Wysłany: 21 Lip 2006, 21:23   

U mnie tez na problem wygladalo ale po ogoloceniu serynego radyjka z przedniego plastiku (mozna powiedziec dosc brutalnie;) wiecej miejsca i luzu bylo i jakos dalo rade-przyznaje ze mialem wsowki ale ktos je tak poupychal ze tylko klinowaly zamiast pomagac wyjsc radyjku na zewnatrz:) swoja droga ktos kojarzy moze jak mocne sa seryjne glosniczki w drzwiach?
 
 
jaczylibodzio
[Usunięty]

Wysłany: 22 Lip 2006, 11:58   

10W ?
 
 
Hwarang
[Usunięty]

Wysłany: 22 Lip 2006, 18:55   

i to pewnie sa zwyczajne Szerokopasmowe - jeden glosnik dwie membramy..? hmm...mam nadzieje ze moje 50W tam wcisne, jeszcze ich nie mierzylem:) pozdro
 
 
pieslaw
[Usunięty]

Wysłany: 25 Sie 2006, 01:58   

troche odświeże bo problem z wyjeciem radyjka był spory ;)

walczyłem z tym jakies 30 minut, trochę techniki i trochę siły i 14 letnie zaczepy puściły ;)

obyło się bez rozbiórki połowy samochodu :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Radio 3500 i fiesta z 2003 roku
aTomek Car Audio i CB 4 22 Paź 2006, 22:47
Gość
Brak nowych postów Team Zachód w Nowym Roku
sowa Team Zachód 13 5 Sty 2007, 11:02
Marcin
Brak nowych postów Tekst Roku mojego 3 letniego syna.
yoyo72 Hyde-Park 6 23 Gru 2015, 14:26
yoyo72
Brak nowych postów [Fiesta V] katalog samochodu z roku 2007
slawomirro Hyde-Park 1 23 Sie 2016, 14:56
slawomirro
Brak nowych postów [MK3] Kilka pytań dotyczących wersji 1.4 z 94 roku
Polarny Mechanika 5 13 Gru 2009, 22:13
puan


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.