[MK4] Brak zasilania na przycisku od klapy bagaznika

Podforum dla tematów o elektryce ogólnej Fiest MK4.
<br>Czyli na przykład: oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne, instalacja, alarmy, itp.
<br>Bez tematów dotyczących silnika.

Moderator: Moderatorzy

boas43
Tematy: 0

[MK4] Brak zasilania na przycisku od klapy bagaznika

Post #1 autor: boas43 » ndz wrz 08, 2013 12:53

Witam

Ford Fiesta MK4 1.8 D 1996 r. wer. Ghia

Panowie ratujcie bo juz rece mi opadaja. Jakiś czas temu bez żadnej przyczyny przestało mi działać otwieranie klapy bagażnika z wewnątrz autka.Masa na klapie jest , siłownik sprawny .Jedynie co zauważyłem to brak jakiegokolwiek napięcia na kabelkach od wewnętrznego przycisku otwierania.Szukałem bezpiecznika nr 45 (wedlug inform. z forum i ksiazki serwisowej) z tyłu puszki bezp. no niestety u mnie tam nie ma żadnego takiego beziecznika.Sa tylko przekaźniki i nic więcej. Co dalej mam robić.

Awatar użytkownika
wawrzyc

Post #2 autor: wawrzyc » ndz wrz 08, 2013 20:51

Sprawdź czy możesz regulować lusterka.

Sterownik jest przy nodze pasazera, pod schowkiem w slupku. Wiem ze jak odlaczy sie od niego wtyczke nie mozna otwierać klapy. Chyba na pomarańczowo białym był tam plus. Sprawdź te lusterka a poźniej wszystkie bezpieczniki w skrzynce tam na lewo pod kierownicą. Jak nie dasz rady to daj znać.

boas43

Post #3 autor: boas43 » pn wrz 30, 2013 20:59

Witam .Sorki, że tak długo nie odpisywałem ale praca zawodowa wyjeła mi kilka tygodni z życiorysu.Po koleji :

-komputer znalazłem i odłaczyłem całkowicie wtyczkę i nic to nie dało
-bezpieczniki sprawdzone
- na kabelku pomarańczowo - białym nadal brak prądu

jednym słowem- ręce mi już opadły

Social Media

Wróć do „Elektryka ogólna”