Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

[MK3] mam problem z benzyna chodzi do około 4000 obr
Autor Wiadomość
Pawełos666 

Model: Ford Fiesta Mk4`99
Wersja: Sport
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Ford BMW
Wiek: 37
Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 1139
Skąd: BOSCH CS
Wysłany: 26 Maj 2011, 10:40   [MK3] mam problem z benzyna chodzi do około 4000 obr

Mam problem z moim zabytkiem z 89 :) jezdze jeszcze fiesta troszke, mialem wszystko poregulowane na cacy, moj utalentowany braciszek pojechal na przeglad gdzie jeden cwaniak zaczal mi sie popisywac i krecic srubkami na gazniku i srubami od lpg na wezu i reduktorze (1 gen). na wezu i reduktorze mialem poznaczone wiec potem ustawilem sobie gaznik jeszcze raz (dodatkowe powietrze) + srube na wez + reduktor. gaz byl ustawiony tak ze srubka na gazniku od powietrza byla wkrecona calkiem i odkrecona o 1 obrot wtedy mi sie najlepiej zbieral, palil kapcie konkretnie jak na taki silnik. chyba koles nie wiedzial ktora srubka od czego i zaczal mi mieszanka ustawiac obroty w dodatku na gazie to robil :D do tego odkrecil mi ta druga za duzo powietrza na gazniku bo pod koniec zorientowal sie ze to jednak ta odpowiada za obroty i mi je lekko skorygowal, tego samego dnia wyczulem jadac na gazie ze cos jest nie tak, bo samochod juz nie zbieral sie tak jak ma sie zbierac 1.4 CVH. roznice pomiedzy benzyna a gazem nie byly wyczuwalne przy moim ustawieniu gazu, bo to zwykly gaznik wiec dalo sie ladnie to ustawic. po ustawieniu powietrza na gazniku zakrecajac go na max i odkrecajac 1 obrot oraz gazu tak jak byl, zakrecilem mu sklad mieszanki calkiem i odkrecilem 1,5 obrotu. Samochod jedzie na benzynie normalnie a powyzej 4 tys obrotow (zostaje jeszcze sporo pod nogą) jak docisne do konca gaz to nie chce sie zbierac... przejechalem tak okolo 10 km. I teraz pytanie. Czy mam odkrecic mieszanke o pół obrotu jeszcze lub 1 obrót czy to może wina zaworku przy elektrozaworze benzyny (zauwazylem ze tam tez byl zakrecony od odkreconego na max o 1 obrot)? mam na tej rurce od elektrozaworu do gaznika ostatnio zamontowany tez duzy filtr paliwa taka puszke aluminiowa filtrona pojemnosc 400ml. byc moze problemem jest ta puszka w ktorej przewala sie paliwo i powietrze? moze za duza? moze jak sie wypali paliwo z rurki za elektrozaworem i puszki to potem przy napelnianiu sie ma w srodk problem z podawaniem paliwa i podaje powietrze. chwilami? podobno te pompy slabo tlocza...kiepskie sa...za bardzo tez nie jezdzilem na wysokich obrotach na benzynie po tym, ale wczesniej jak sobie stal to sie wkrecal na 7k rpm do konca Świeca po przejechaniu na benzynie 10km jest blada izolator jasny jak na gazie więc nie ma za bogato benzyny. Jak myślicie dostawała za malo paliwa przez to że miala zakrecony lekko elektrozaworek (mechaniczny ogranicznik predkosci :twisted: ) czy ze miala za uboga mieszanke? jadac okolo 100wy na gazie po przelaczeniu na benzyne zbiera sie ciute lepiej jak na gazie ale do 3,5 - 4 tys, potem jak doloze gazu to chooynia tylko buuuuuuuu i wskazowki w miejscu :) 4 bieg wskazowka na 4k rpm i 110km/h, na gazie normalnie 160 na zawolanie spokojnie, zaplon, swiece, kable WN, filtry, wszystko ok. jakies sugestie?
_________________
CVH 1.4 FU..'89

Profesjonalna pomoc w doborze świec i kabli zapłonowych, napisz gg 540570 - CVH, HCS / Endura, Zetec
Ostatnio zmieniony przez Pawełos666 1 Wrz 2011, 20:07, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 26 Maj 2011, 18:49   

Na Twoim miejscu , wyjąłbym z układu zasilania wszelakie ustrojstwa związane z LPG , pozaślepiał dziury po nich i najpierw próbował ustawić auto na benzynie .

Zacząłbym od sprawdzenia , czy dolot powietrza nie ciągnie powietrza znad kolektora wydechowego i później metodą prób i błędów ustawiał auto podczas tzw prób drogowych .
Zapamiętuj czym kręcisz i w którą stronę i staraj się zmieniać jeden parametr ( nie kreć wszystkim naraz )

Przed regulacją sprawdź, czy gaźnik nie zrobił się nigdzie dziwnie mokry i czy obie przepustnice się otwierają .

Ja ustawisz benzynę , to załóż spowrotem mikser i baw się LPG ( bez ruszania gaźnika )

ps: spróbuj sprawdzić czy ten muzgu ze stacji Ci nie kręcił zapłonem .
_________________
Wanna Rallye Team
&
Bad Boys Racing Team

ADHD/Adrenaline
 
 
 
Pawełos666 

Model: Ford Fiesta Mk4`99
Wersja: Sport
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Ford BMW
Wiek: 37
Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 1139
Skąd: BOSCH CS
Wysłany: 26 Maj 2011, 19:18   

dzięki Żółwiu powiem Ci że w tej chwili gaz jest ustawiony porzadnie dawka srecona az obroty zaczeyly spadac + 0,5 obrotu wiecej, ustawilem na reduktorze cisnienie potem pomiedzy min a max tych granic palnosci czy jak to sie zwie czyli ze na srodku i dalem jeszcze w lewo o 0,5 obrotu zeby wzbogacic, zaplon mam na znaki + 1-1,5mm w prawo zgodnie z wskazowkami zegara czyli deczko przyspieszony, rozrzad sam skladalem wiec jest ksiazkowo, na 2 biegu ciagnie na gazie spokojnie do 105 wiec jest ok... na gazniku zamknalem dodatkowe powietrze i odkrecilem tylko 1 obrot bo wtedy na gazie lepiej sie zbiera, byc moze ta druga przepustnica sie nie otwiera, ssanie przed jazda tez odciagnalem reka przy gazniku zeby sie upewnic czy wylaczone. czemu ta druga przepustnica moze sie nie otwierac? z tego co wiem to byly 2 rodzaje gaznikow dftm i tld, ja mam tld tak przynajmniej rysunki z instrukcji mowia, 2 gardziele
_________________
CVH 1.4 FU..'89

Profesjonalna pomoc w doborze świec i kabli zapłonowych, napisz gg 540570 - CVH, HCS / Endura, Zetec
Ostatnio zmieniony przez Pawełos666 1 Wrz 2011, 20:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 26 Maj 2011, 19:25   

LPG korzysta z gaźnika tylko z przepustnic , dlatego ustawienie go jest proste .

Chciałem , żebyś wywalił LPG , żeby mikser nie blokował dolotu .

Powietrze zasysane daj tak aby ssało zez oporów tylko zimne .

Przyspieszony zapłon spowoduje lepszy dół i przejście , ale brak góry - na LPG auto będzie chodzić oki , ale na benzynie może byk problem .

Teraz pytania - jak masz sterowaną drugą przepustnicę ? podciśnieniowo , czy mechanicznie ?
_________________
Wanna Rallye Team
&
Bad Boys Racing Team

ADHD/Adrenaline
 
 
 
Pawełos666 

Model: Ford Fiesta Mk4`99
Wersja: Sport
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Ford BMW
Wiek: 37
Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 1139
Skąd: BOSCH CS
Wysłany: 26 Maj 2011, 20:07   

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Powietrze zasysane daj tak aby ssało zez oporów tylko zimne .
zaslepilem kiedys zasysane z nad kolektora i wybebeszylem klapke ma dolot seryjnie pomiedzy chlodnica a reflektorem, ciagnie zimne

Żółwik Tuptuś napisał/a:
LPG korzysta z gaźnika tylko z przepustnic , dlatego ustawienie go jest proste
ok ale zamkniecie powietrza na gazniku daje wiekszego kopa bogatsza mieszanke zbiera sie lepiej i ma dluzsze biegi

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Przyspieszony zapłon spowoduje lepszy dół i przejście , ale brak góry - na LPG auto będzie chodzić oki , ale na benzynie może byk problem .

duzo nie przyspieszalem doslownie mm do 1,5 a to jest jakies 2-3 stopnie, biegi sa dlugie, mialem nawet opoznic bo dol byl super

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Teraz pytania - jak masz sterowaną drugą przepustnicę ? podciśnieniowo , czy mechanicznie ?

podcisnieniowo jak tak teraz patrze na rysunki gaznikow tld i dftm to moj wyglada jeszcze inaczej ale 2 gardziele sa i srubki do regulacji ma od powietrza taki dzyndzel do recznej regulacji ze spezynka a mieszanke na wkret imbus chyba

chyba raczej ten, to dftm
_________________
CVH 1.4 FU..'89

Profesjonalna pomoc w doborze świec i kabli zapłonowych, napisz gg 540570 - CVH, HCS / Endura, Zetec
Ostatnio zmieniony przez Pawełos666 26 Maj 2011, 20:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 26 Maj 2011, 20:11   

Pawełos666 napisał/a:

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Teraz pytania - jak masz sterowaną drugą przepustnicę ? podciśnieniowo , czy mechanicznie ?

podcisnieniowo


Moim zdaniem , ona się nie otwiera .

Sprawdź system podciśnień , które nią sterują i membrany .
_________________
Wanna Rallye Team
&
Bad Boys Racing Team

ADHD/Adrenaline
 
 
 
Pawełos666 

Model: Ford Fiesta Mk4`99
Wersja: Sport
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Ford BMW
Wiek: 37
Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 1139
Skąd: BOSCH CS
Wysłany: 26 Maj 2011, 20:21   

to jest tak ze w czasie jazdy jadac 100 ma problemy kiedy cisne powyzej 4 tys. jesli na postoju zlapie 6-7 tys tzn ze podcisnienie jest ok i ze sie jednak otwiera? mialem taki przypadek ze wyjezdzalem na ulice wkrecal mi sie do max, zadowolony wyjechalem i prawie mnie tir zgarnal, czyli wciskam do konca gaz to zamula i slysze buczenie, wiec jakby sie otwierala, bo jakas reakcja jest, jakby za duzo powietrza a za malo paliwa
_________________
CVH 1.4 FU..'89

Profesjonalna pomoc w doborze świec i kabli zapłonowych, napisz gg 540570 - CVH, HCS / Endura, Zetec
 
 
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 26 Maj 2011, 20:46   

Sprawdź otwieranie drugiej przepustnicy .
_________________
Wanna Rallye Team
&
Bad Boys Racing Team

ADHD/Adrenaline
 
 
 
Pawełos666 

Model: Ford Fiesta Mk4`99
Wersja: Sport
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Ford BMW
Wiek: 37
Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 1139
Skąd: BOSCH CS
Wysłany: 26 Maj 2011, 22:05   

odkrecilem srubke od mieszanki o pol obrotu - bez zmian
odkrecilem ponownie o 1 obrot odpalilem, zauwazylem ze sie wkreca ponad 6 tys ale jak daje powoli gazu, ale przerywa jakby rzuca nim
wchodzi na obroty legalnie plynnie dopiero jak mu przelaczylem na 0 gaz (na wypalanie z komory)
wtedy zaczyna wchodzic bezproblemowo wchodzi do konca obrotomierza, cos jakby z paliwem czy mam zakrecic je na elektrozaworze az zacznie wchodzic na obroty moze cos sie przelewa za duzy poziom czy cos y?
_________________
CVH 1.4 FU..'89

Profesjonalna pomoc w doborze świec i kabli zapłonowych, napisz gg 540570 - CVH, HCS / Endura, Zetec
Ostatnio zmieniony przez Pawełos666 26 Maj 2011, 22:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bojarek 

Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Ghia
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Grześ
Wiek: 76
Dołączył: 13 Lip 2010
Posty: 153
Skąd: Poznań
Wysłany: 26 Maj 2011, 22:14   

Pawełos666,
Pawełos666 napisał/a:
dopiero jak mu przelaczylem na 0 gaz (na wypalanie z komory)
wtedy zaczyna wchodzic bezproblemowo wchodzi do konca obrotomierza
To by wskazywało na "przeciek" gazu, skoro na pozycji "wypalanie" kręci poprawnie...
_________________
Pyrki można gotować, byle nie na gazie...
 
 
Pawełos666 

Model: Ford Fiesta Mk4`99
Wersja: Sport
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Ford BMW
Wiek: 37
Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 1139
Skąd: BOSCH CS
Wysłany: 26 Maj 2011, 22:16   

chodzi na gazie, wlaczam 0, mija 30 sek, wylacza sie, wlaczam na bene, krece rozrusznikiem 2,3x, odpala na benzynie, gaz odcina na pewno, benzyne tez odcina na pewno
_________________
CVH 1.4 FU..'89

Profesjonalna pomoc w doborze świec i kabli zapłonowych, napisz gg 540570 - CVH, HCS / Endura, Zetec
 
 
kuba87 




Model: Inne auto
Wersja: Ambiente
Silnik: Inny
Imię: Jakub
Wiek: 37
Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 3353
Skąd: Roskilde
Wysłany: 26 Maj 2011, 22:18   

poziom paliwa sprawdz
zakręc srubkę od powietrza do konca i cofnij o półtora obrotu
odpal i odkecaj az beda wolne obroty
potem kec srubką od mieszanki
takze wkręc do oporu i odkręc o półtora obrotu
az będzie się wkręcał na obroty maksymalne
dopuki nie wyregulujesz wolnych nie bedzie dobrze chodził na wysokich
_________________
było 5 Ikserków, i 3 fiesty.
było łałdi w automacie, funwagen
był transit mk5 long na dokładkę
jest faketaxi w dizlu
jest dokurwiator D2Callya
jest transit blaszak z windą 2.4 tdczerwoneDI
 
 
 
Pawełos666 

Model: Ford Fiesta Mk4`99
Wersja: Sport
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Ford BMW
Wiek: 37
Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 1139
Skąd: BOSCH CS
Wysłany: 26 Maj 2011, 22:23   

wkrecone jest powietrze na max i odkrecone o 1 obrot. mieszanka zakrecona byla po czym odkrecona o 1,5 byla jazda przy 100wie jak pisalem wyzej, potem odkrecilem o 0,5 bez zmian i potem jeszcze o 1,

odpalilem i bylo bez zmian
zaczal wchodzi na takim ustawieniu czyli okolo 3 obroty wykrecone srubki od mieszanki dopiero wtedy gdy odcialem mu paliwo wiec mieszanka nie ma tu wplywu a cos z poziomem paliwa sie pierniczy..., dodam ze na obroty wchodzil rowniez jak mial odcinane paliwo przy odkreconej srubce od mieszanki o 1,5 obrotu, co proponujecie dalej?
_________________
CVH 1.4 FU..'89

Profesjonalna pomoc w doborze świec i kabli zapłonowych, napisz gg 540570 - CVH, HCS / Endura, Zetec
Ostatnio zmieniony przez Pawełos666 26 Maj 2011, 22:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kuba87 




Model: Inne auto
Wersja: Ambiente
Silnik: Inny
Imię: Jakub
Wiek: 37
Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 3353
Skąd: Roskilde
Wysłany: 26 Maj 2011, 22:25   

wyciągnij gaznik i przeczysc poskładaj na nowo
o podcisnieniach nie muszę chyba wspominać ;)
_________________
było 5 Ikserków, i 3 fiesty.
było łałdi w automacie, funwagen
był transit mk5 long na dokładkę
jest faketaxi w dizlu
jest dokurwiator D2Callya
jest transit blaszak z windą 2.4 tdczerwoneDI
 
 
 
Pawełos666 

Model: Ford Fiesta Mk4`99
Wersja: Sport
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Ford BMW
Wiek: 37
Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 1139
Skąd: BOSCH CS
Wysłany: 1 Wrz 2011, 20:02   

problem rozwiazany do ssania w tym gazniku przymocowany jest dzyndzel ktory otwiera i zamyka doplyw podcisnien czy jakiegos tam powietrza raczej wzbogaca mieszanke na ssaniu procz tego ze zamyka przepustnice, po wylaczeniu ssania wajha ssania i dzynel od zaworka powietrza nie powracal na polozenie pierwotne tylko takie jakby ssanie bylo wlaczone, wytarla sie chyba rolka ze starosci, po nacieciu wezyka kreci i trzyma do >7 tys, nie polecam zadnych dodatkow do benzyny ale nalalem benzin K2 i czuje roznice w pracy silnika
_________________
CVH 1.4 FU..'89

Profesjonalna pomoc w doborze świec i kabli zapłonowych, napisz gg 540570 - CVH, HCS / Endura, Zetec
 
 
JoeMix 


Model: Ford Fiesta Mk7`09
Wersja: Titanium
Silnik: 1.4Duratec/96KM
Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 12026
Skąd: Konstantynów
Wysłany: 1 Wrz 2011, 21:43   

Jeśli na gaźniku masz siłownik podciśnieniowy przy przepustnicy ssania to służy on do uchylenia tej przepustnicy jak depniesz w podłogę, co by silnik łapał więcej powietrza,,,
_________________
Trist, yem nu enske ya vehatvase. Da!
 
 
Pawełos666 

Model: Ford Fiesta Mk4`99
Wersja: Sport
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Ford BMW
Wiek: 37
Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 1139
Skąd: BOSCH CS
Wysłany: 1 Wrz 2011, 22:12   

nie. bo mam gaznik dwugardzielowy mechaniczny z przepustnica ssania caly czas otwartą, ktora zamyka sie linką, do tego dzyndzla dodatkowo z zaworkiem do powietrza ktore nastepnie leci rurka czesciowo rozgalezia sie i wlatuje potem od tylu gaznika,auto sie zalewalo benzyna nie szlo powyzej 4500 ,zawsze tak rowno do 4500, bo caly czas ten zaworek byl wyciagniety w strone szyby taka ta membrana z dziurka :)
a przepustnica byla otwarta w pionie i wraz nie szlo...
_________________
CVH 1.4 FU..'89

Profesjonalna pomoc w doborze świec i kabli zapłonowych, napisz gg 540570 - CVH, HCS / Endura, Zetec
 
 
JoeMix 


Model: Ford Fiesta Mk7`09
Wersja: Titanium
Silnik: 1.4Duratec/96KM
Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 12026
Skąd: Konstantynów
Wysłany: 2 Wrz 2011, 09:22   

Ja Ci tylko napisałem do czego służy siłownik połączony do przepustnicy ssania,,,
_________________
Trist, yem nu enske ya vehatvase. Da!
 
 
Pawełos666 

Model: Ford Fiesta Mk4`99
Wersja: Sport
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Ford BMW
Wiek: 37
Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 1139
Skąd: BOSCH CS
Wysłany: 2 Wrz 2011, 14:39   

nie interesowalem sie tak zbytnio gaznikami w fiescie, wiem tylko i wydaje mi sie ze taki zaworek jest sterowany mechanicznie, i ze nie on steruje w przepustnica nie jest chyba silownikiem przepustnicy, nie jest to raczej to co otwiera przepustnice w gaznikach ze ssaniem sterowanym podcisnieniowo. jest linka przy kierownicy do niej jest podlaczony mechanizm ssania i przepustnica, a do mechanizmu dopiero zaworek z ktorego wychodzi rurka tak jak pisalem wczesniej, autko juz zrobione takze nie ma sensu dalszego rozkminiania tematu, teraz codziennie jezdzi na PB do konca obrotomierza bo dawno nie mialo okazji na taka przyjemnosc mam taka zasade ze nie jezdzone na PB umiera... wiec dzis zatankowalem do pelna :) a jutro test z przebiciem ksiazkowych 173km/h :joint: dysze wpakowalem inne, swiece irydowe ze wzmacniaczem zaplonowym PULSTAR z potezna iskra przy ktorej mozna czytac w nocy ksiazki kilka innych modyfikacji i ustawien poza tym auto seria jesli chodzi o sam silnik i tak pozostanie :ok: , postaram sie nagrac filmik na YT jak pracuje CVH :drink:
_________________
CVH 1.4 FU..'89

Profesjonalna pomoc w doborze świec i kabli zapłonowych, napisz gg 540570 - CVH, HCS / Endura, Zetec
 
 
JoeMix 


Model: Ford Fiesta Mk7`09
Wersja: Titanium
Silnik: 1.4Duratec/96KM
Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 12026
Skąd: Konstantynów
Wysłany: 2 Wrz 2011, 15:15   

Nie ma gaźników ze ssaniem sterowanym podciśnieniowo, jest albo ręczne (na linkę), albo automatyczne (grzane prądem albo płynem z układu) - we wszystkich wersjach, jak zamkniesz do końca ssanie, i dodasz gazu, to żeby silnik nie zalał się paliwem, jest siłownik który lekko uchyla to ssanie, się robi szpara może 3-4mm - tego bajeru nie mają tylko proste gaźniki 1V. Ważne że problem udało się rozwiązać,,,
_________________
Trist, yem nu enske ya vehatvase. Da!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Kto ma motory ten chodzi chory
czyli słabe pukty mk1/2
Żółwik Tuptuś Mechanika silnika 0 11 Sty 2006, 23:39
Żółwik Tuptuś
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [MK3] Fiesta MK3
Fordy Fiesta III generacji (1989-1996)
Freeman Nasze auta 0 12 Lip 2011, 16:36
Freeman
Brak nowych postów Przyklejony: [MK3] FAQ - Shortshifter
Szybsza zmiana biegów
TomeX500 Tuning mechaniczny 39 25 Cze 2013, 22:37
rybek121
Brak nowych postów Przyklejony: Fiesta MK3 - 3D Project
Longer_007 Hyde-Park 205 2 Wrz 2015, 14:13
szagrad
Brak nowych postów Przyklejony: Ford Fiesta MK3 rebuild
czyli działamy w 1.1 i 1.3
Ad@mus Tuning stylistyczny 3 1 Sie 2009, 17:27
LOY


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.