|
1.25 82KM - problem z odpalaniem |
| Autor |
Wiadomość |
piotr3332
Model: Ford Fiesta Mk7`15
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Dołączył: 03 Lut 2017 Posty: 36 Skąd: Chełm
|
Wysłany: 20 Lut 2017, 15:43 1.25 82KM - problem z odpalaniem
|
|
|
Witam,
Dzisiaj przydarzyła mi sie dziwna sytuacja i gdy chciałem wracać z zakupów z marketu auto nie chciało odpalić. Rozrusznik normalnie kręcił i dopiero za 3 razem sie udało.
Auto ma przejechane ponad 8 tysięcy i nie bardzo rozumiem co może być nie tak? Co mogę ewentualnie sprawdzić? |
| Ostatnio zmieniony przez trzeci 20 Lut 2017, 20:51, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
piotr3332
Model: Ford Fiesta Mk7`15
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Dołączył: 03 Lut 2017 Posty: 36 Skąd: Chełm
|
Wysłany: 24 Lut 2017, 09:46
|
|
|
| Problem znowu sie pojawił. Po dłuższym kręceniu silnika wyskoczył problem z immobilizerem. Kiedy wyłączyłem zapłon i znowu próbowałem odpalić. Auto odpaliło. A wiec problem z immobilizerem? |
|
|
|
 |
|
|
Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.