Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
1 Lis 2008, 20:18
Podświetlanie deski
Autor Wiadomość
tallaff
[Usunięty]

Wysłany: 12 Kwi 2005, 21:52   Podświetlanie deski

Witam. Mam taki sobie problem. Mianowicie pewnego dnia przestały mi świecić pokrętła nawiewu i to co w około. W tym samym czasie przestał działać klakson. Byłem pewny że bespiecznik, ale...sprawdzałem z godzine i wyglądają ok. Czy to może być coś poważnego?
 
 
TroyaN
[Usunięty]

Wysłany: 12 Kwi 2005, 22:39   

sprawdz jeszcze raz bezpiecznik!!! ja przy podpinaniu radia tez zjaralem jeden i wtedy nie dzialala konsoletka, jesli bezpiecznik ok to sprawdz zarówki siedzące w pokrętle i innych elementach i czy wogóle dochodzi do nich napięcie
 
 
lukjar6
[Usunięty]

Wysłany: 12 Kwi 2005, 22:57   podświetlenie

Witam!!!
najlepiej weź i podstawiaj dobry bezpiecznik z obwodu który działa np. światła drogowe i podstaw w odbód który nie działa i będziesz miał pewnośc . Sprawdź to jak by co to będziemy myśleć dalej.

pozdrawiam..
 
 
Lokmen 
Zeus


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 23 Maj 2004
Posty: 1723
Skąd: ___
Wysłany: 12 Kwi 2005, 23:04   

żarówki też sie czasem przepalają....
_________________
 
 
 
diodalodz 


Model: Ford Fiesta Mk1`82
Wersja: C
Silnik: 1.0/45KM
Imię: Krzysztof
Wiek: 39
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 5649
Skąd: Łódź
Wysłany: 12 Kwi 2005, 23:06   

a działa ci podświetlanie deski rozdzielczej i masz wszystkie postojówki na zewnątrz auta ??
 
 
 
tallaff
[Usunięty]

Wysłany: 12 Kwi 2005, 23:14   

Tak! Reszta świeci. Co do żarowek...tak wszystkie na raz?? Zastanawia mnie też ten klakson, bo przestał działać (teraz tylko tykanie słychać) dokładnie w tym samym monencie, a przecież to niejest na tym samym bezpieczniku (chyba nie...heh). Klakson jest na manetce przy kierownicy.
 
 
Lokmen 
Zeus


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 23 Maj 2004
Posty: 1723
Skąd: ___
Wysłany: 12 Kwi 2005, 23:16   

tallaff napisał/a:
Witam. Mam taki sobie problem. Mianowicie pewnego dnia przestały mi świecić pokrętła nawiewu i to co w około. W tym samym czasie przestał działać klakson. Byłem pewny że bespiecznik, ale...sprawdzałem z godzine i wyglądają ok. Czy to może być coś poważnego?


tallaff napisał/a:
Tak! Reszta świeci. Co do żarowek...tak wszystkie na raz?? Zastanawia mnie też ten klakson, bo przestał działać (teraz tylko tykanie słychać) dokładnie w tym samym monencie, a przecież to niejest na tym samym bezpieczniku (chyba nie...heh). Klakson jest na manetce przy kierownicy.


Tam jest tylko jedna żarówka - a na ścisłość pokrętło nie jest podświetlone tylko ta ramka....
_________________
 
 
 
tallaff
[Usunięty]

Wysłany: 13 Kwi 2005, 00:10   

Jadna? Przyznam, że mnie tym zaskoczyłeś. No ale skoro tak, to niepozostaje mi nic jak tylko ją sprawdzić;)
 
 
diodalodz 


Model: Ford Fiesta Mk1`82
Wersja: C
Silnik: 1.0/45KM
Imię: Krzysztof
Wiek: 39
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 5649
Skąd: Łódź
Wysłany: 14 Kwi 2005, 00:09   

hmhm no to stukanie to prawdopodobnie przekaźnik . Jak go wyjmiesz i po zmostkowaniu 2 przewodów zatrąbi to przekaźnik . HM tu kolega dobra droge podał . jeśli świeci sie licznik a nie świeci sie konsolka to raczej żaróweczka . A w sumie ta jedna zarówka do podświetlania pokręteł to chyba rodem z mk1 :) tam tez była jedna . Ford to jednak jest ...
Pozdro
 
 
 
TroyaN
[Usunięty]

Wysłany: 14 Kwi 2005, 00:44   

a diodki w przyciskach pod suwakami nawiewu działają?
 
 
tallaff
[Usunięty]

Wysłany: 14 Kwi 2005, 20:55   

Taaaa, palą się. Myślałem ze dam rade to rozebrać dzisiaj, ale tak wyszło ze niebardzo z czasem. Ale jutro wreszcie freee...także ;) . Dzięki za wszelką pomoc;)
Pozdrawiam!
 
 
TroyaN
[Usunięty]

Wysłany: 14 Kwi 2005, 23:22   

eee a co tam jest cięskiegho do rozbierania. z tego co pamiętam to chyab 2 śruby od dołu i jadna za popielniczką, odkrecasz je wsadzasz śrubokręt z boku i ściągasz całą konsoletke. tylko najpierw zdejmij końcówki z suwaków temperatury i pozycji nawiewu bo mogą odskoczyc przy sciąganiu i zgubisz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [MK6] Podświetlanie zegarów i deski po chwili. Dziwny objaw.
Radzio1991 Elektryka 1 14 Lis 2012, 17:13
pawel182
Brak nowych postów Podświetlanie podłogii..
... tak aby gasło po zamknięciu drzwi...
Gość Elektryka 9 19 Gru 2008, 15:07
synsytium
Brak nowych postów podświetlanie zegarów
Filiph Elektryka ogólna 4 16 Paź 2014, 07:57
Filiph
Brak nowych postów Gasnące podświetlanie
SzeryfPawel Elektryka 9 10 Kwi 2006, 23:56
SzeryfPawel
Brak nowych postów [MK4] Podświetlanie zegarów
Marian0753 Tuning stylistyczny 15 10 Lip 2010, 23:42
kaps82


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.