Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Najtańsze OC i pytanie
Autor Wiadomość
firion7 

Model: Ford Fiesta Mk4`97
Wersja: CL
Silnik: 1.1/50KM
Wiek: 37
Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 59
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25 Lis 2009, 18:20   

Nie wiem dlaczego ale jakoś za directami na szybko na telefon nie przepadam wolę mieć tę gwarancję bezpieczeństwa i pójść do biura pogadać w 4 oczy z kimś kto ubezpiecza mi auto.
_________________

 
 
Freeman 
Zarząd / Administrator


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: C
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Sławek
Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 3513
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: 25 Lis 2009, 20:32   

firion7 napisał/a:
Nie wiem dlaczego ale jakoś za directami na szybko na telefon nie przepadam wolę mieć tę gwarancję bezpieczeństwa i pójść do biura pogadać w 4 oczy z kimś kto ubezpiecza mi auto.


Przesada, ja od 3 lat ubezpieczam w direct, najpierw AXA, a teraz Aviva i nie narzekam ani nie zostalem oszukany. A jest wygodnie sami dzwonią przed końcem polisy i przedstawiają ofertę. Jak mi sie podoba to na mailu mam ofertę z kwotą i nr konta. Robie przelew i już mam OC.
_________________
Znalazłeś odpowiedź na forum? Daj znać jak usunąłeś problem/usterkę.
Fiesta Klub Polska na YouTube
Planujesz zakup auta lub innej rzeczy? Szukasz porady? Zajrzyj do działu "Przed zakupem"
Pochwal się swoim autem
 
 
 
pavciio 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: C
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Paweł
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 52
Skąd: Śrem
Wysłany: 25 Lis 2009, 21:28   

Freeman, mogę wiedzieć gdzie masz taką fachową obsługę? AXA czy Aviva? No chyba, że obie firmy tak dbają o klienta... :fox:
_________________

"Live to ride, ride to live"
 
 
 
Freeman 
Zarząd / Administrator


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: C
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Sławek
Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 3513
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: 25 Lis 2009, 21:41   

Axa dzwoni do mnie co roku, tak samo Aviva. Informują, że za miesiąc kończy się moje Oc i chcą przedstawić ofertę. Jak im podam wszystkie dane to wysyłają i całą ofertę na maila, wraz z gotowym drukiem przelewu. Mogę go wydrukować i iść na poczt ę opłacić i w tym momencie mam ubezpieczone auto.
_________________
Znalazłeś odpowiedź na forum? Daj znać jak usunąłeś problem/usterkę.
Fiesta Klub Polska na YouTube
Planujesz zakup auta lub innej rzeczy? Szukasz porady? Zajrzyj do działu "Przed zakupem"
Pochwal się swoim autem
 
 
 
firion7 

Model: Ford Fiesta Mk4`97
Wersja: CL
Silnik: 1.1/50KM
Wiek: 37
Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 59
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26 Lis 2009, 11:59   

W PZU mają to samo to nie żadna nowość ;p , ale nie mają np zgłaszania szkód on line. Jak by nie patrzeć poprawia się komunikacja i ułatwia nam to życie i oszczędność naszego czasu w znacznym stopniu, no i nerwów stania w kolejkach też możemy sobie oszczędzić.
_________________

 
 
budzyk
[Usunięty]

Wysłany: 26 Lis 2009, 17:02   

Freeman napisał/a:
Mogę go wydrukować i iść na poczt ę opłacić i w tym momencie mam ubezpieczone auto.


Mało tego, dzieki takiemu mailowi robie przelew przez internet :D cala procedura bez wychodzenia z domu :)

firion7 napisał/a:
W PZU mają to samo to nie żadna nowość ;p , ale nie mają np zgłaszania szkód on line. Jak by nie patrzeć poprawia się komunikacja i ułatwia nam to życie i oszczędność naszego czasu w znacznym stopniu, no i nerwów stania w kolejkach też możemy sobie oszczędzić.


Mysle, że nie skorzystalbym ze zgloszenia szkody przez internet, a to dlatego, że bał bym się że może nie dojść czy coś będzie źle opisane. Towarzystwa np. link4 maja mozliwosc zadzwonienia z miejsca wypadku i malo tego, jeszcze gosc na sluchawce powie Ci co masz robic, czy dzwonic po policje, jakie dane wziac od sprawcy/poszkodowanego. A zglaszanie wszystkiego po szkodzie kieyd wielu szczegolow sie nie pamieta, czy ja wiem czy to jest sktueczne...
 
 
JoeMix 


Model: Ford Fiesta Mk7`09
Wersja: Titanium
Silnik: 1.4Duratec/96KM
Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 12026
Skąd: Konstantynów
Wysłany: 26 Lis 2009, 18:16   

A mnie Liberty przysłało polisa bez opłaty :P miałem rok OC za frajer, co prawda bardzo się burzyli by im papiery odesłać, ale z racji iż przyszły listem zwykłem powiedziałem że nic nie dostałem :P To taki maleńki jedyny pozytywny epizod z directami jaki miałem :D
_________________
Trist, yem nu enske ya vehatvase. Da!
 
 
firion7 

Model: Ford Fiesta Mk4`97
Wersja: CL
Silnik: 1.1/50KM
Wiek: 37
Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 59
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27 Lis 2009, 13:01   

W internecie zginie :P w brew pozorom to jedyne miejsce gdzie cokolwiek trudno zgubić ;) zostawiamy po sobie cyber cień w sieci nawet o tym nie wiedząc. Po za tym dobre ubezpieczalnie mają porządne serverownie gdzie wszystkie dane są bezpieczne.
_________________

 
 
budzyk
[Usunięty]

Wysłany: 27 Lis 2009, 16:59   

A wiesz, że nie masz potwierdzenia że oni to odbiorą? Wysylajac poleconym (za potwierdzeniem odbioru) lub zglaszajac to telefonicznie takie potwierdzenie otrzymujesz. Zreszta nieważne, fakt faktem ja w razie wypadku zadzwonie, i zglosze przez telefon szkode :)
 
 
firion7 

Model: Ford Fiesta Mk4`97
Wersja: CL
Silnik: 1.1/50KM
Wiek: 37
Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 59
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28 Lis 2009, 16:07   

Dostajesz potwierdzenie od servera że zakupiłeś kartę pomoc czy co kol wiek innego, komputer + internet to nie są jakieś 2 złe duchy które chcą nas zjeść ;p
_________________

 
 
budzyk
[Usunięty]

Wysłany: 30 Lis 2009, 16:42   

Ale mi nie chodzi o potwierdzenie kupna jakiejs karty, tylko o potwierdzenie przyjęcia zawiadomienia o szkodzie. Zresztą droążenie tego problemu nie ma sensu, 90% kierowców odpowie, że o szkodzie i tak poinformuje ubezpieczyciela telefoniczno-listownie, telefoniczno juz nawet od razu po wypadku. Zresztą tutaj jest najlepiej opisane co robić w razie stłuczki: http://ubezpieczenia.wp.p...19329&_ticrsn=3
 
 
firion7 

Model: Ford Fiesta Mk4`97
Wersja: CL
Silnik: 1.1/50KM
Wiek: 37
Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 59
Skąd: Warszawa
Wysłany: 3 Gru 2009, 21:20   

Ale mi chodzi o to że jest taka możliwość po za tym zgłaszanie szkód on line jest do 5000 tyś w kosztach a spory wypadek może kosztować nas znacznie więcej.
_________________

 
 
sledzio 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Inna
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Michał
Wiek: 35
Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 106
Skąd: Aleks.Łódzki
Wysłany: 9 Gru 2009, 20:40   

podam jak wyszło mi, bo jestem świerzo po.

fiesta 1.1i
kierowca lat 20, 60% zniżek z poprzedniego ubezpieczenia, zero szkód, kawaler, bez prawa jazdy.

- najtaniej wyszedł mDirect - 440zł podzielone na 2 raty, bez raz 410zł, samo oc + assistance minimum (holowanie z miejsca wypadku)

potem był TUW I MTU ( w tej kolejności ) w obu przypadkach jeżeli 1 rata to kolejno 510 i 540zł, w przypadku rozłożenia na raty - ceny nie wiem.
_________________
Jeżeli chcesz tanio i nowocześnie urządzić łazienkę lub kuchnie to polecam ten sklep. Mają świetną armaturę.
 
 
firion7 

Model: Ford Fiesta Mk4`97
Wersja: CL
Silnik: 1.1/50KM
Wiek: 37
Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 59
Skąd: Warszawa
Wysłany: 9 Gru 2009, 23:56   

Jak ktoś się interesuje tematyką ubezpieczeń aut to pewnie chętnie przeczyta ten artykuł http://www.ubezpieczeniap...ych-samochodow/
_________________

 
 
budzyk
[Usunięty]

Wysłany: 10 Gru 2009, 18:02   

I po co nam to piszesz, skoro każdy przy ubezpieczaniach i tak bedzie sprawdzal kilka firm. Ja tam nie wierzę w takie artykuły, ponieważ mogą być sponsorowane itp. Jak ktoś chce dobrze ubezpieczyć auto to i tak sam sprawdzi kilka opcji. Co więcej mam z tym doświadczenie, kiedyś w artykule przeczytanym, że rzekomo jeden ubezpieczyciel jest taki tani, policzylem w jednej firmie i w kilku innych i sie okazalo, że wcale nie jest tak tanio.
 
 
firion7 

Model: Ford Fiesta Mk4`97
Wersja: CL
Silnik: 1.1/50KM
Wiek: 37
Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 59
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14 Gru 2009, 17:27   

Piszę to po to PONIEWAŻ :) wątek ma charakter informacyjny :P więc każda informacja odnośnie ubezpieczeń samochodowych jest cenna. Nie wierzę w artykuły sponsorowane to mit.
_________________

 
 
budzyk
[Usunięty]

Wysłany: 23 Gru 2009, 12:15   

Uwierz mi każda branża ma artykuły sponsorowane. Lub przynajmniej redagowane przez firmy, mozna to rozpoznac chocby po tym, że tekst reklamowy jest niepodpisany lub podpisuje sie firma, wiem cos o tym...
wesołych spokojnych świąt życze, odpalania silnika za pierwszym razem i przyczepności na drodze :)
 
 
firion7 

Model: Ford Fiesta Mk4`97
Wersja: CL
Silnik: 1.1/50KM
Wiek: 37
Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 59
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23 Gru 2009, 14:51   

Ja życzę wszystkim fanom ubezpieczeń bezpiecznych świąt i dobrych ofert AC + OC w nowym roku 2010 ;) żeby pod choinką znalazły się upragnione prezenty może jakieś ubezpieczeniowe :P
_________________

 
 
funfel34 

Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: CLX
Silnik: 1.3i/60KM
Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 12
Skąd: kielce
Wysłany: 2 Sty 2010, 12:02   

Witam ja za moją fieste 1.3 w HDI Asekuracja płace 300 zeta. Oczywiście wspówłaścicielem jest ojciec ma 60% zniżki. Za każde przdłużenie umowy 5%rabatu ale wiadoma co roku stawka OC rośnie więc opłata pozostaje mniej więcej na tym samym poziomie.
 
 
budzyk
[Usunięty]

Wysłany: 4 Sty 2010, 11:54   

generalnie znizka jaka mozesz otrzymac na OC to 60% (w sumie), więcej nie dostaniesz. Nie rozumiem też toku Twojego rozumowania, że co roku skladka podnosi się o 5%. Ja mam w link4 OC od trzech lat i skladka jest taka sama, za wyjątkiem tym, że w tym roku dostałem znizke (12 za 10).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Najtańsze radio firmowe, jakie ??
ALPINE, PIONEER czy inne ??
eristoff Car Audio i CB 14 17 Cze 2007, 14:08
Gość
Brak nowych postów Najtańsze ubezpieczenie OC na Forda Fiestę?
Porównanie cen róznych ubezpieczalni
Somnium Ubezpieczenia i rejestracja aut 2 7 Sty 2012, 14:11
Somnium
Brak nowych postów PYTANIE !!!
PIOTREKSTART Mechanika 17 4 Kwi 2008, 15:13
diodalodz
Brak nowych postów Pytanie ???
Vinci Mechanika 7 15 Paź 2008, 15:00
murgrabia
Brak nowych postów Pytanie o obroty
sorbik Mechanika silnika 1 18 Gru 2022, 12:16
damianisko5


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.