Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Zamknięty przez: DziDzia
20 Kwi 2014, 15:56
[mk5] Fiesta by sandkar
Autor Wiadomość
sandkar 

Model: Ford Fiesta Mk5`99
Wersja: Basic
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Miłosz
Wiek: 35
Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 30
Skąd: Kościan
Wysłany: 23 Mar 2009, 01:25   [mk5] Fiesta by sandkar

1. NICK Sandkar
2. IMIĘ Miłosz
3. MODEL Ford Fiesta mk5
4. WERSJA Basic
5. ROCZNIK grudzień 99'
6. SILNIK 1.3i, 60 KM,
7. OPIS AUTA Mój drugi samochód, następczyni kadetta. Sprowadzona, drugi właściciel w kraju,
Obecny przebieg to 165k km, 4x airbag, wspomaganie.
8. ZMIANY
Praktycznie cała seryjna. Znikły aby żółte kierunki z przednich lamp i zostały zastąpione żółtymi żarówkami.
Wyposażenia w sumie brak. Nie było lampki bagażnika, tylnych głośników, ale teraz te braki zostały uzupełnione.
Radio seria Traffic 3000, doszedł wzmacniacz ze subwooferem, tylne głośniki dwudrożne, przednie seryjne wyleciały i zastąpiły je dwudrożne.
Myślę jeszcze nad centralnym zamkiem i elektrycznymi szybami. Ewentualnie przednimi halogenami i jakimś alu.
Zmian technicznych brak.
To by było na tyle ;) Jak coś się zmieni to na pewno się dowiecie.

A oto ona:





Ostatnio zmieniony przez trzeci 23 Mar 2009, 12:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Parzych 
Prince of Biłgoraj 2012





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.6Duratec 100KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8085
Skąd: WawaTeam/Praga
Wysłany: 23 Mar 2009, 01:39   

Super sprawa że znikły żółte szybki kierunków, ale błąd z żarówkami... Daj "chromy" i nie będzie nic żółtego z przodu :yes: Napisz (dla innych posiadaczy MK5) jak pozbyłeś się tych "żółtków" z lamp...
_________________
BARDZO PROSZĘ O NIE MĘCZENIE MNIE NA PW (ANI PRZEZ GG) PROŚBAMI DORADZENIA W SPRAWIE ZAKUPU AUTA (ANI W SPRAWACH MECHANIKI/ELEKTRYKI OGÓLNEJ I CAR AUDIO), NIE ZNAM SIĘ I MAM JUŻ DOŚĆ PISANIA TEGO KAŻDEMU!!! OD TEGO SĄ TEMATY W DZIALE "PRZED ZAKUPEM (ORAZ MECHANIKA/ELEKTRYKA/CAR AUDIO)"!!! DZIĘKUJĘ, DOBRANOC...
F16 w obiektywie Krzyśka Palińskiego
 
 
Marcin 

Model: Inne auto
Wersja: Titanium X
Silnik: 2.0 16V
Imię: Marcin
Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 3094
Skąd: Krosno Odrz.
Wysłany: 23 Mar 2009, 08:10   

Parzych napisał/a:
Napisz (dla innych posiadaczy MK5) jak pozbyłeś się tych "żółtków" z lamp...

wystarczy rozebrać i wyłamać żółte szkiełko :-P kiedyś znajomy miał mk5 i tak zrobił + środek na czarno... wyglądało elegancko.
_________________
Jest: Focus MK2FL, Mazda 2 DY, Puma MK1
Było: Clio 2, Mazda 323F BJ, Fiesta MK4
 
 
 
grzes87 

Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Grzes
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 609
Skąd: Lublin
Wysłany: 23 Mar 2009, 12:06   

a mnie sie mk5 nie podoba zwlaszcza nie leza mi te grube listwy dokola samochodu szczegolnie na zderzakach...
swieteny pomysl z bialymi lampami z przodu :ok: rewelacja, proponuje dodac lakierowane lusterka, biale kierunki z boku zamiast pomaranczowych, podkladki forumowe :-P i smigac a jak bedize wiecej kasy to zainwestowac w ladne felgi, przeciwmglowe swiatla, kiere w skore (bo przyjemniej sie ja trzyma i prowadzi zamiast zostajacego w reku tworzywa ktorym jest pokryta )
a poza tym kolor bialy na lakierze, jestem jaknajbardziej za :)
_________________
 
 
arecki 
Człowiek Whisky


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: 1.6i16V/100KM
Wiek: 40
Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 1673
Skąd: WWL
Wysłany: 23 Mar 2009, 12:37   

ładna MK5 ale aż sie prosi o jakieś aluski :-)
_________________




Była Fiesta jest Focus
 
 
 
DziDzia 
vel DziaDzia





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: RS
Silnik: 2.0/16V
Imię: Patrycjusz :)
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lip 2005
Posty: 4172
Skąd: :: DDG ::
Wysłany: 23 Mar 2009, 13:54   

Ładna bo biała, bo mk5.. Tylko szkoda, że drzwi z tyłu nie ma.. LAmpki wyglądają dość fajnie.. I silniczek do bani ;-(



pozdro :!:
_________________

Model:MK1 '77 Silnik: 1,1S/35KM
Model:MK5 '00 Silnik: 1,3i/60KM
Romety PONY
Profil Facebook
 
 
 
Tommi 


Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Ghia
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Tomcio ;)
Wiek: 37
Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 280
Skąd: POS
Wysłany: 23 Mar 2009, 14:30   

Fajna biała mk5, dobry myk z lampami <oki> Oby śmigała bez kłopotu. Powodzenia w pracach, 3maj się tego co pisałeś, bez zbędnych udziwnień.

ps. Czy naprawdę trza wozić w kufrze takie pudło aby posłuchać muzyki ?????? :yyy:
Fajna lampka (coś ala solarium/neon) pod tylnia półką i świetny system mocowania :yyy: :rotfl: :odlot:
_________________
Pozdro :!:
FORD FIESTA - PROBABLY THE BEST CAR IN THE WORLD.

 
 
 
grzes87 

Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Grzes
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 609
Skąd: Lublin
Wysłany: 23 Mar 2009, 14:54   

hehe nie ogladalem fotr z bagaznika ale jak tommi o tym wspomnial to az zajzalem z ciekawosci. jej. przeceiz to lampa wiszaca-warsztatowa z kablem jak do gniazdek 220v :rotfl: pewnei zostala przerobiona na 12v. a tak swoja droga to wbrew pozorom jak to wyglada i jka jest zamocowane..... daje bardzo dobre oswietlenie ( przy naprawach bardzo sie przydaje :-) )
_________________
 
 
sandkar 

Model: Ford Fiesta Mk5`99
Wersja: Basic
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Miłosz
Wiek: 35
Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 30
Skąd: Kościan
Wysłany: 23 Mar 2009, 15:22   

Parzych napisał/a:
Super sprawa że znikły żółte szybki kierunków, ale błąd z żarówkami... Daj "chromy" i nie będzie nic żółtego z przodu :yes: Napisz (dla innych posiadaczy MK5) jak pozbyłeś się tych "żółtków" z lamp...


Fakt, ale chromki już zamówione. Żółtki wywalić to nie problem, tylko trzeba uważać przy zdejmowaniu szkła aby nie pękło, najlepiej ten orginalny klej podgrzać suszarka i nacinać go nożem.

Białe kierunki boczne też dojdą. Co do alusków ... hmm, na wakacje jakieś sobie sprawie jakieś ładne.

Tommi, to pudło w bagażniku tak trzęsie całą foczką że korniki trzymają się od niej z dala :hahaha:

grzes87, warsztatowa czy nie, ale na 12V oryginalnie :-P nie mogłem nigdzie znaleźć orginalnych fiestowskich lampek i w przypływie desperacji sięgłem po to solarium. ale za to jaki efekt daje :rotfl: a co do mocowania ... nie miałem wkrętów :hahaha:
 
 
 
grzes87 

Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Grzes
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 609
Skąd: Lublin
Wysłany: 23 Mar 2009, 15:34   

ja bym ta lampe zamocowal z przodu jeszcze jako podswietlenie miejsca na nogi u pasazera i u kierowcy :-P

[ Dodano: Pon Mar 23, 2009 15:35 ]
ale juz elegancko ukryl pod deska rozdzielcza co by inni sie nie czepiali, mysle ze efekt byl by idelany :-P
_________________
 
 
sandkar 

Model: Ford Fiesta Mk5`99
Wersja: Basic
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Miłosz
Wiek: 35
Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 30
Skąd: Kościan
Wysłany: 23 Mar 2009, 15:39   

grzes87 napisał/a:
ja bym ta lampe zamocowal z przodu jeszcze jako podswietlenie miejsca na nogi u pasazera i u kierowcy :-P

[ Dodano: Pon Mar 23, 2009 15:35 ]
ale juz elegancko ukryl pod deska rozdzielcza co by inni sie nie czepiali, mysle ze efekt byl by idelany :-P


a może jeszcze żeby migały w rytm basu?? :rotfl: :cojest: :hahaha:
 
 
 
grzes87 

Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Grzes
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 609
Skąd: Lublin
Wysłany: 23 Mar 2009, 15:40   

no ba ! i jeszcze zeby swiatla mialy rozne to by sie kolory zmianialy :rotfl:
_________________
 
 
sandkar 

Model: Ford Fiesta Mk5`99
Wersja: Basic
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Miłosz
Wiek: 35
Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 30
Skąd: Kościan
Wysłany: 23 Mar 2009, 15:45   

to wtedy od razu chyba pomyśle o niebieskim podświetleniu zegarów i całej deski, nie zapominając w świecących spryskiwaczach czy wentylkach :fox: a i jeszcze stroboskopy zamiast postojówek pub2

mając 17 lat marzyły mi się takie rzeczy <było> :hahaha:
 
 
 
grzes87 

Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Grzes
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 609
Skąd: Lublin
Wysłany: 23 Mar 2009, 15:48   

a taraz ile masz :fox: :-P (dobrze by bylo uzupelnic profil o to ale to juz zupelnie powaznie mowie )
_________________
 
 
sandkar 

Model: Ford Fiesta Mk5`99
Wersja: Basic
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Miłosz
Wiek: 35
Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 30
Skąd: Kościan
Wysłany: 23 Mar 2009, 15:58   

nieco więcej ;] ale wyrosłem ze świątecznych choinek i świecidełek na 4 kółkach. :fajka:

[ Dodano: Wto Mar 24, 2009 14:49 ]
grzes87 napisał/a:
... proponuje dodac lakierowane lusterka, biale kierunki z boku zamiast pomaranczowych, podkladki forumowe :-P i smigac a jak bedize wiecej kasy to zainwestowac w ladne felgi, przeciwmglowe swiatla, kiere w skore (bo przyjemniej sie ja trzyma i prowadzi zamiast zostajacego w reku tworzywa ktorym jest pokryta )
a poza tym kolor bialy na lakierze, jestem jaknajbardziej za :)


Lakierowane lusterka powiadasz?? hmm no chyba dorobie lakier malne je przy pogodzie. a pytanie mam odnośnie bocznych kierunków, bo znalazłem jakieś tam na allegro, i sie zastanawiam czy bedą pasować do mojej bo wychodziły z listwami i bez, i czy do jednych i drugich są takie same??
a Podkładki forumowe tzn?? ;-|
a aluski podobają mi się tj w fieście sport, ale czy podejdą takie pod moją??
 
 
 
Lew 


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Sport
Silnik: 1.6i16V/100KM
Imię: Michał
Wiek: 43
Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: WLKP
Wysłany: 27 Mar 2009, 23:50   

sandkar napisał/a:
a aluski podobają mi się tj w fieście sport, ale czy podejdą takie pod moją??


Chcesz sprawdzić to zapraszam do śremkowa, aktualnie takie aluski leżą w garażu a przy okazji pokażesz jak wyjmuje sie te żółte g*** z przednich lamp :)
 
 
 
Parzych 
Prince of Biłgoraj 2012





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.6Duratec 100KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8085
Skąd: WawaTeam/Praga
Wysłany: 28 Mar 2009, 00:20   

sandkar napisał/a:
Podkładki forumowe tzn??
Firmowe FKP pod lablice rejestracyjne :ok:
Odnośnie kierunków bocznych - powinny być takie same :yes:
sandkar napisał/a:
podobają mi się tj w fieście sport, ale czy podejdą takie pod moją??
Oczywiście że podejdą :yes:
_________________
BARDZO PROSZĘ O NIE MĘCZENIE MNIE NA PW (ANI PRZEZ GG) PROŚBAMI DORADZENIA W SPRAWIE ZAKUPU AUTA (ANI W SPRAWACH MECHANIKI/ELEKTRYKI OGÓLNEJ I CAR AUDIO), NIE ZNAM SIĘ I MAM JUŻ DOŚĆ PISANIA TEGO KAŻDEMU!!! OD TEGO SĄ TEMATY W DZIALE "PRZED ZAKUPEM (ORAZ MECHANIKA/ELEKTRYKA/CAR AUDIO)"!!! DZIĘKUJĘ, DOBRANOC...
F16 w obiektywie Krzyśka Palińskiego
 
 
grzes87 

Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Grzes
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 609
Skąd: Lublin
Wysłany: 28 Mar 2009, 09:50   

sandkar napisał/a:
pytanie mam odnośnie bocznych kierunków, bo znalazłem jakieś tam na allegro, i sie zastanawiam czy bedą pasować do mojej bo wychodziły z listwami i bez, i czy do jednych i drugich są takie same??

mnie sie wydaje ze wystarczy kupic same "jajka" a tu masz linka do akukcji nad ktorymi zastanawi sie j@req --> http://www.fiestaklubpols...=38002&start=20 2 post sa linki do aukcji wiec zobacz ktore bardziej Ci pasuja. mnie osobiscie podobaja sie biale( sam takie mam i jest okey) a co do tych drugich to na zywo nie widizalem ale jest tez filmik zamieszczony w tym topicku co wyzej link ale na 3 stronie.
 
 
Puff 
Forumowy Maruda


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Fun
Silnik: 1.8DI/75KM
Imię: Dawid
Wiek: 37
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 5737
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 28 Mar 2009, 12:52   

Powiedz jeszcze jak zamontowałeś tylne głośniki - masz koszyki, czy podwieszałeś je jakoś na drutach? :D
_________________
"Rób to, co kochasz, żyj jak chcesz i nie patrz na to, co mówią inni,
 bo jeśli zaczniesz działać tak, jak chcą inni, to będziesz żyć dla innych, a nie dla siebie."


Wierny osiołek pochłania jedynie ;-))
:devil:
 
 
 
sandkar 

Model: Ford Fiesta Mk5`99
Wersja: Basic
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Miłosz
Wiek: 35
Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 30
Skąd: Kościan
Wysłany: 29 Mar 2009, 15:10   

Pufcio napisał/a:
Powiedz jeszcze jak zamontowałeś tylne głośniki - masz koszyki, czy podwieszałeś je jakoś na drutach? :D


Na złomie znalazłem skasowana fieste mk3 która miała tylne głośniki z tymi orginalnymi dystansami wiec wymontowałem ;]
na allegro można kupić takie: LINK

A tak w ogóle to postęp w mojej fieście jest taki że muszę zainwestować w nowy klosz i grill po bliskim kontakcie z sarna ;] Szkiełko powinno być jutro albo we wtorek, chrom kierunki już są i skusiłem się jeszcze na żarówki H4 Philips POWER2NIGHT GT150, czyli we wtorek poskładam to wszystko do kupy i zarzucę nowe fotki ;]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Regulamin Forum Fiesta Klub Polska
Ważne-przeczytaj koniecznie!
Rasta Niezbędne informacje o Klubie i Forum 0 22 Lut 2006, 23:34
Rasta
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Polityka cookies na stronie i forum Fiesta Klub Polska
trzeci Niezbędne informacje o Klubie i Forum 0 24 Mar 2013, 16:04
trzeci
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Statut Stowarzyszenia Fiesta Klub Polska
trzeci Niezbędne informacje o Klubie i Forum 0 15 Sty 2009, 12:44
trzeci
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [MK5] Fiesta MK5
Fordy Fiesta V generacji (1999-2002)
Freeman Nasze auta 0 12 Lip 2011, 16:32
Freeman
Brak nowych postów Przyklejony: [MK5] Silnik Zetec-S przerywa, szarpie przy dodawaniu gazu
silnik przerywa, szarpie przy dodaniu gazu - winna cewka zapłonowa
Raffaello Elektryka silnika 5 19 Wrz 2016, 21:17
Mizer 59


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.