Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Zamknięty przez: DziDzia
20 Kwi 2014, 09:52
[MK3] Czerwona czyli szybsza... Ćwierćfutro...
Autor Wiadomość
LOY 
Członek Honorowy FKP


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 45
Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 1367
Skąd: Zamość/Łódź
Wysłany: 14 Kwi 2009, 22:43   

zgodnie z zyczeniem
Zamykam


Sytuacja z moim autem nagle zmienila sie, mialem je oddac i juz nigdy nie zobaczyc, jednak po niecalym miesiacu znowu go odzyskalem... Mam zamiar kontynuowac projekt, dlatego chcialbym prosic o otworzenie tematu o ktorego zamkniecie kiedys poprosilem.


no i fajnie ..takie rzeczy robie z prawdziwa przyjemnoscia ..działaj i pokazuj nam efekty:)
_________________
dużo fiest było ..jeszcze jakaś będzie :)
 
 
 
Sztandi 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Grzesiek
Wiek: 33
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 350
Skąd: Katowice
Wysłany: 3 Maj 2009, 22:19   

Dzieki LOY za ponowne otwarcie :)

Moje auto po szeregu sporow itp znowu do mnie wrocilo, co mnie bardzo cieszy, mam okazje dokonczyc cos co zaczynalo miec rece i nogi :)

Przez ten miesiac auto dorobilo sie wreszcie Alufelg... tak jak wczesniej pisalem sa to felgi z Fiesty Chianti, na przyszly sezon ida do prostowania i malowania, bo sa nieco porysowane, maja tez sporo dociążenia, ale byly za frajer i dzieki nim auto ma jeszcze wiecej blasku :)

Do zlotu na Ułęży zostalo coraz mniej czasu dlatego planuje wreszcie zamontowac te nieszczesne halogeny, szukam dalej ramki i mocowania (jak cos to PW) :) Dojdzie rowniez inna koncowka wydechu... nie jakis "pulok" xD Lakier po malowaniu nie byl jeszcze polerowany wiec tez mam nadzieje ze do zlotu bedzie to zrobione...

W pozniejszym czasie planuje zakup Oryginalnego radia do MK3, biale kwadratowe kierunki boczne i boczki do drzwi z obiciami z wzorem takim jak moje fotele (patrz zdjecia ponizej)

Dzisiejsze Fotki:








P.S.
Kolor auta niezle przeklamany, ale to "zasluga" mojego aparatu w telefonie :P
_________________
Była: Fiesta 1.1i C "ćwierćfutro"
Potem: Fiesta 1.8D C "Ale widać, że była malowana"
Profil Facebook
 
 
 
Gales 

Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Classic
Silnik: 1.1i/50KM
Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 6
Skąd: Głogów
Wysłany: 18 Cze 2009, 23:26   

a mam pytanie malowana byla czy jakos uratowales lakier
 
 
 
DemptD 
Moderator


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Trend
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Jacek
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 2231
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 19 Cze 2009, 10:23   

była malowana ;) ale dobra polerka moze uratowac lakier Marek cos o tym wie odsylam do jego tematu tam masz porownanie ;) jak cos to kontaktuj sie z nim :P
http://www.fiestaklubpols...ghlight=#336505

Sztandi a co do Twojego krzywego ćwierćfutra to wiesz.. :hahaha: wszystko wyjasnilismy na spocie :hahaha:
_________________
...you're right your car is better, but it doesn't have a soul...
Czerwono-czarna®
 
 
 
Sztandi 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Grzesiek
Wiek: 33
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 350
Skąd: Katowice
Wysłany: 19 Cze 2009, 17:30   

Lakier bezproblemowo dało się moim zdaniem odratowac, chociaz jego stan nie był za ciekawy... Decyzje o malowaniu nie podejmowalem ja tylko "rada starszych" blacha w aucie byla w niektorych miejscach tak krzywa, ze uznali ze lepiej wszystko zrównac i pomalować calosc... Nie ja za to płacilem wiec nie płacze, przynajmniej ladniej sie swieci...

Co do polerki, jak ona przyjechala z niemiec za zawrotną kwotę 20 Euro to była prawie biała i jakos wtedy im sie udało odratowac kolor, tylko od tamtego czasu blacha w paru miejscach sie pogiela :twisted:

Jesli chodzi o modyfikacje FoFi na najblizsze dni... planuje wkoncu zalozyc halogeny, problemem jest tylko to ze ramke do futra od strony pasazera znalazlem tylko w ASO i krzykneli sobie za nią 83zł!! Reszte czesci do montazu juz mam... Poza tym chyba jeden amorek (Prawy Tył) wymienimy na jakąś używke w lepszym stanie, bo bryka chodzi jak Citroen 2CV, jak znajda sie fundusze to może dwie nówki wylądują. Szykuje sie tez jakies radio, podobno jakies fajne - jakie to ma być surprise od starszyzny :rotfl:

Zapomnialem jeszcze powiedziec ze pęknęła mi szyba ostatnio (przednia) i chyba wymienię na podgrzewaną :D

Pozdro! :-)

[ Dodano: Nie Wrz 06, 2009 23:26 ]
No więc, dawno tu nie pisałem :) Od ostatniego posta trochę się zmieniło w autku :)
Fiestka dostała przednią szybe grzaną kupioną od darasa84 (serdecznie pozdrawiam :rotfl: ), wylądowała też nowa końcówka wydechu słusznie nazwana przez DemptDa... lejkiem :) Kolejna rzecz to uchylne, przyciemniane szyby od FiFy :) Radio dostałem z Daewoo model CD 4x35W, fajnie to gra, tylko nie ma bufora przeciwstrząsowego, co wg mnie w aucie jest bezsensowne, najmniejsza dziura i przerywa odtwarzanie, pomijając już fakt, że radio traci ustawienia RDS po zmianie kanału i ma inne wybryki, o których długo by mówić :) Jako ciekawostkę mogę dodać, że od czasu remontu silnika Futerko nie zjadło ani grama oleju! :) No i oczywiście samochodzik zasłużył wreszcie na naklejki klubowe :)

Jak można zauważyć od jakiegoś miesiąca jeżdżę dieslem, więc to autko odstawione jest na drugi plan :) Jeździ nim rodzinka, ja tylko pilnuje go w kwestii modyfikacji :) Niestety ukradłem z futerka dymione lampy i wygłuszenie bagażnika materiałowe do swojego nowego cuda, reszty ruszać nie będe :) Kilka fotek:


zadowolony kierowca :)

pod maską :)

środek w wersji ostatecznej

no i naklejki, na które autko długo czekało, musiało zasłużyć :)

wozidło z profilu :)

Pozdrawiam :)
_________________
Była: Fiesta 1.1i C "ćwierćfutro"
Potem: Fiesta 1.8D C "Ale widać, że była malowana"
Profil Facebook
 
 
 
DemptD 
Moderator


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Trend
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Jacek
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 2231
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 7 Wrz 2009, 08:50   

przeloz krzywe zderzaki do dezla tez :D nie no, futerko wbrew pozorom nie bylo takie zle, prezentowalo sie fajnie :P a co do naklejek to KRZYWO przykleiles :ok:
_________________
...you're right your car is better, but it doesn't have a soul...
Czerwono-czarna®
 
 
 
Pawełos666 

Model: Ford Fiesta Mk4`99
Wersja: Sport
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Ford BMW
Wiek: 37
Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 1139
Skąd: BOSCH CS
Wysłany: 9 Wrz 2009, 22:55   

widze moje kierunki u Ciebie <oki>
_________________
CVH 1.4 FU..'89

Profesjonalna pomoc w doborze świec i kabli zapłonowych, napisz gg 540570 - CVH, HCS / Endura, Zetec
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: NASZE OSIĄGNIĘCIA - czyli chwalimy się :)
PUCIO Frakcja wielkopolska 8 5 Gru 2008, 21:51
PUCIO
Brak nowych postów Ogłoszenie: FAQ - REPERATURKA WLEWU/NADKOLA czyli spawanie
LOY Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa 54 28 Lut 2014, 18:11
deejay
Brak nowych postów Przyklejony: Ku przestrodze, czyli zdejmij nogę z gazu
Tutaj zamieszczamy linki i zdjecia dla piratow drogowych
Mafios Linkownia 583 30 Paź 2015, 14:54
szagrad
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Gumy czyli bezpieczna jazda z każdym partnerem
Żółwik Tuptuś Mechanika ogólna 4 13 Sty 2005, 23:59
Żółwik Tuptuś
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Gotowanie z Żółwiem czyli co w układzie chłodzenia piszczy
Żółwik Tuptuś Mechanika ogólna 2 28 Gru 2004, 20:45
Żółwik Tuptuś


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.