Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

[MK4] Ramka do radia w kolorze drewnopodobnym
Autor Wiadomość
Badyl
[Usunięty]

Wysłany: 29 Paź 2008, 20:34   [MK4] Ramka do radia w kolorze drewnopodobnym

witam
Mam fieste mk4 z 96r w wersji ghia i w pewnym sensie to jest problem ;-( . chcialbym wymienic radio z seryjnego na cos lepszego ale blokuje mnie brak ramki tzn zaslepki. sa one dostepne ale albo czarne albo srebrne!!! a ja potrzebuje taka w kolorze drewnopodobnym znanym z wersji GHIA. moze ma ktos taka ramke na zbyciu badz wie skad taka ramke w tym kolorze zdobyc.
bardzo prosze o pomoc!!!
 
 
Marcin 

Model: Inne auto
Wersja: Titanium X
Silnik: 2.0 16V
Imię: Marcin
Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 3094
Skąd: Krosno Odrz.
Wysłany: 29 Paź 2008, 20:57   

raczej nie dostaniesz takiej w drewnie, sam bym z chęcią taką przygarnął...
_________________
Jest: Focus MK2FL, Mazda 2 DY, Puma MK1
Było: Clio 2, Mazda 323F BJ, Fiesta MK4
 
 
 
Marcin 

Model: Inne auto
Wersja: Titanium X
Silnik: 2.0 16V
Imię: Marcin
Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 3094
Skąd: Krosno Odrz.
Wysłany: 29 Paź 2008, 21:14   

gdzieś chyba na forum jest opis jak dorobić wejście z zakresu fal długich w radiu, ponoć działa
_________________
Jest: Focus MK2FL, Mazda 2 DY, Puma MK1
Było: Clio 2, Mazda 323F BJ, Fiesta MK4
 
 
 
Parzych 
Prince of Biłgoraj 2012





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.6Duratec 100KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8085
Skąd: WawaTeam/Praga
Wysłany: 29 Paź 2008, 23:17   

Badyl, ramkę możesz okleić okleiną drewnopodobną :yes: jak dobrze dobierzesz odcień to nie będzie się rzucało w oczy :ok:
_________________
BARDZO PROSZĘ O NIE MĘCZENIE MNIE NA PW (ANI PRZEZ GG) PROŚBAMI DORADZENIA W SPRAWIE ZAKUPU AUTA (ANI W SPRAWACH MECHANIKI/ELEKTRYKI OGÓLNEJ I CAR AUDIO), NIE ZNAM SIĘ I MAM JUŻ DOŚĆ PISANIA TEGO KAŻDEMU!!! OD TEGO SĄ TEMATY W DZIALE "PRZED ZAKUPEM (ORAZ MECHANIKA/ELEKTRYKA/CAR AUDIO)"!!! DZIĘKUJĘ, DOBRANOC...
F16 w obiektywie Krzyśka Palińskiego
 
 
Badyl
[Usunięty]

Wysłany: 29 Paź 2008, 23:23   

no tez wlasnie slyszalem o takiej metodzie hehe :)
Parzych, a mam jeszcze pytanie bo jestem nowy i niezbyt sie orientuje:chce zapisac sie do klubu fiesty ale nie wiem kiedy wplacic kase zebym juz mial oplacone czlonkostwo na caly 2009 rok?? zeby sie nie okzalo ze ja jakos w listopadzie wplace a pozniej sie okaze ze w lutym jeszcze raz bede musial wplacac
 
 
Parzych 
Prince of Biłgoraj 2012





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.6Duratec 100KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8085
Skąd: WawaTeam/Praga
Wysłany: 29 Paź 2008, 23:27   

Badyl, najlepiej w styczniu, lub pod koniec grudnia z dopiskiem, że za 2009rok :yes: a jeszcze lepiej zapytaj Trzeciego na PW :ok:
_________________
BARDZO PROSZĘ O NIE MĘCZENIE MNIE NA PW (ANI PRZEZ GG) PROŚBAMI DORADZENIA W SPRAWIE ZAKUPU AUTA (ANI W SPRAWACH MECHANIKI/ELEKTRYKI OGÓLNEJ I CAR AUDIO), NIE ZNAM SIĘ I MAM JUŻ DOŚĆ PISANIA TEGO KAŻDEMU!!! OD TEGO SĄ TEMATY W DZIALE "PRZED ZAKUPEM (ORAZ MECHANIKA/ELEKTRYKA/CAR AUDIO)"!!! DZIĘKUJĘ, DOBRANOC...
F16 w obiektywie Krzyśka Palińskiego
 
 
rafal__lodz 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 191
Skąd: Łódź
Wysłany: 30 Paź 2008, 00:24   

Badyl napisał/a:
kurde a jakies pomysly moze na oklejenie tej czarnej zaslepki albo pomalowanie jej?? moze ktos ma jakies doswiadczenia z takimi zabawami kazdy pomysl sie liczy hehe :) a wogole to mam jeszcze pytanie czy do tego fabrycznego kaseciaka mozna podlaczyc mp3?? bo slyszalem ze da rade pod wejscie od zmieniarki podlaczyc i to gra. sorry ze tyle pytan ale jestem troche zielony jesli chodzi o audio wiec wole spytac niz kombinowac i cos spieprzyc


Kiedyś kombinowałem żeby zrobić tak samo ale nie opłaca się. Teraz już dokładnie Ci nie napiszę ale ogólnie jest problem z kablami, nie ma takich przejściówek żeby podłączyć mp3ke pod gniazdo oo zmieniarki ale mogę się mylić więc z góry sorki. Najprościej to polecam kupić adapter kasetowy i pociągnąć sobie kabel tak żeby nie dyndała z przodu radia tylko puścić go żeby wychodził w schowku tam gdzie zapalniczka. Drugie rozwiązani eto transmiter gdzie ustawiasz częstotliwość w radiu i transmiterze i cieszysz sie z zawartości mp3ki.
_________________
Black TDCI
moja MK4 <---
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [MK4] Fiesta MK4
Fordy Fiesta IV generacji (1996-1999)
Freeman Nasze auta 0 12 Lip 2011, 16:34
Freeman
Brak nowych postów Przyklejony: [MK4] FAQ - Wymiana maglownicy
peugeot40619tdi Mechanika ogólna 1 10 Maj 2019, 22:44
keiner
Brak nowych postów Przyklejony: [MK4] FAQ - lampy MORETTE / WOLF - regeneracja
LOY Tuning stylistyczny 1 6 Cze 2011, 23:16
hubi_2006
Brak nowych postów [MK4] Ramka do radia
Luk2 Car Audio i CB 3 20 Lut 2011, 03:08
Qnik
Brak nowych postów [MK4] Która ramka przy zmianie radia.
afi Car Audio i CB 21 30 Gru 2012, 20:20
jacula


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.