Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Zamknięty przez: DziDzia
20 Kwi 2014, 09:42
[MK3] XR2i by Crusi
Autor Wiadomość
Crusi 

Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Dominik
Wiek: 37
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 26
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 6 Paź 2008, 22:26   [MK3] XR2i by Crusi

1. NICK: Crusi
2. IMIĘ: Dominik
3. MODEL: Fiesta
4. WERSJA: XR2i
5. ROCZNIK: MK3 92
6. SILNIK: 1800
7. OPIS AUTA:
Auto kupione jakiś rok temu, dokładnie już nie pamiętam. Blacha była w niezbyt ciekawym stanie, zeżarte progi, zeżarty tylni pas, standardowo przy wlewie paliwa, małe dwie dziurki w podłodze i zeżarta tylna klapa. Silnik po kupnie był w jako takim stanie, po jakimś czasie poszedł jednak do remontu (pierwsza poważna inwestycja). Po silniku dozbierałem kaske i autko poszło do blacharza i malarza w jednym :D Po prawie miesięcznym oczekiwaniu wreszcie dzisiaj je odebrałem i odrazu umieszczam jak to się prezentuje. Do zrobienia pozostała jeszcze tapicerka (myślę nad ekoskórą), no i nagłośnienie, tutaj zrobiony mam narazie przód (fotki pokaże jutro jak zrobie), powoli myślę też o jakiejś skrzyni do bagażnika, bo w pokoju mi leży wzmacniacz i się marnuje :D

8. DOKONANE ZMIANY / WYKONANE PRACE
a. Wizualne: Wymiana wszystkich zeżartych elementów, wywalenie tylnej wycieraczki i zamka (elektryczne otwieranie klapy), wywalenie znaczków i wygładzenie przedniej maski, malowanie całego auta i felg.
b. Mechaniczne: Remont silnika, wymiana sprężyn
c. audio: Radio KD-G343, zestaw odseparowany Hertz DSK 165 (zabudowany w drzwiach)
d. inne: Brak

9. PLANOWANE ZMIANY / PLANOWANE PRACE
a. wizualne: Tapicerka do obicia, poprawki zabudowy przedniego nagłośnienia
b. mechaniczne: Wymiana amortyzatorów (w środę)
c. audio: Podłączenie wzmacniacza, jakaś skrzynia do bagażnika
d. inne Brak

10. Fotki auta.




Galeria dostępna także -->TUTAJ
_________________
What don't kill us will make us stronger...
Ostatnio zmieniony przez LOY 7 Paź 2008, 00:07, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 6 Paź 2008, 22:54   

Auto zacne i w rzadkiej u nas wersji ( jeżlei silnik 1800 nie jest przekłamaniem ) dbaj o nie i witaj wśród nas :)
_________________
Wanna Rallye Team
&
Bad Boys Racing Team

ADHD/Adrenaline
 
 
 
Laskosz 


Model: Ford Fiesta Mk1`79
Wersja: RS
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Piotr
Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 2321
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 6 Paź 2008, 22:57   

Nowy Sącz no nei może być :P a skąd żeś się dowiedział w takiej dziurze o klubie fiesty?? :devil:
_________________
" zanim zadasz pytanie - poszukaj może jest już gotowa odpowiedź "
 
 
 
Crusi 

Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Dominik
Wiek: 37
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 26
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 6 Paź 2008, 23:01   

Fiesta mi pomogła w znalezieniu, jak posłuszeństwa kiedyś odmówiła i nie wiedziałem o co chodzi :V:
_________________
What don't kill us will make us stronger...
Ostatnio zmieniony przez Crusi 6 Paź 2008, 23:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Laskosz 


Model: Ford Fiesta Mk1`79
Wersja: RS
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Piotr
Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 2321
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 6 Paź 2008, 23:03   

nooo to chętnie się kiedyś spotkam z tobą :) cieszę sie że ktos i z ns trafił w szeregi fkp :yes:
_________________
" zanim zadasz pytanie - poszukaj może jest już gotowa odpowiedź "
 
 
 
LOY 
Członek Honorowy FKP


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 45
Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 1367
Skąd: Zamość/Łódź
Wysłany: 7 Paź 2008, 00:06   

ej ..no fajna jest :-) ..powaznie nie skrzywdziłes jej jakos bardzo ;/ ..przeklinac Ciebie nie będę ..ale zeby za słodko nie było ..odżałuj 200 pln i zrób porzadek z tymi lampkami w zderzaku :fox: ..bo na razie to krzyzówka XR z polonezem .....wymiana sprezyn piszesz ...ale chyba nie na nizsze co ? szkoda ..felgi mi sie podobaja .a własnie zebysmy nie zgadywali uzupałnij opis o informacje o rozmiarze felg ,opon ..marka alu etc etc ..
Pełnia szczescia to jeszcze jakies markowe lampki tylne .
AHA eco skóra to inaczej skajka -niezniszczajka ...i nie poprawi image samochodu ..skaj to dziadostwo dobre na fotel w zetorze -bo mozna szlaufem umyc (mam taki :-P ) ..jesli chcesz szarpnac sie na tapicerkę to zrób to porzadnie i obij skóra ..prawdziwa a nie ceratka.
pozatym świat nie konczy sie na skórze ..polecam piekne nowoczesne materiały które bardziej pasuja do charakteru Xrki niz luksusowa skóra ..vide ;cordura ,antara.alcantara,mikrofibry i welury .
pokaz wnetrze i czystosc komory ;/
_________________
dużo fiest było ..jeszcze jakaś będzie :)
 
 
 
pawel2062 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: Paweł
Wiek: 34
Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 65
Skąd: Lubań
Wysłany: 7 Paź 2008, 00:55   

A te halogeny niebieskie w zderzaku to sam malowałeś? Czy są z jakiegoś innego auta??
A Fiesta mnie się podoba, felga ładnie się prezentuję przy czerwonym.. aa i czekam na fotki wnętrza.
Pozdro :-)
_________________
Moje allegro
Grupa Wrocław!
 
 
 
trzeci 
Prezes





Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: Artur
Wiek: 54
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 7108
Skąd: Szczecin
Wysłany: 7 Paź 2008, 08:40   

Kolorek jakby podobny, felgi też ;))
Bardzo ładna :yes:
Tylko te wspomniane halogeny nieteges.
Pozdro ...
_________________
Verba volant, scripta manent
Profil Facebook
 
 
 
Crusi 

Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Dominik
Wiek: 37
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 26
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 7 Paź 2008, 09:30   

No to po kolei:

1. Co do halogenow w zderzaku, rzeczywiscie pasuje znalezc gdzies seryjne, autko kupilem z takimi jakie sa i jakos narazie byly wazniejsze inwestycje, ale napewno jak juz skoncze wnetrze i wpadnie pare groszy to sie tym zajme bo tez mnie dzaznia :twisted:

2. Sprezyny juz wymienialem, wlozylem seryjne z XRk'i (nawet od ktoregos forumowicza kupilem), nie bawie sie w zadne obnizania, gleby i inne cuda na kiju, bo raz ze autko mi sie podoba tak jak jest, a dwa to nie na nasze 'bilardowe' drogi :rotfl:

3. Przednie opony wymienialem po zimie bo juz byly tak dojechane ze sie jezdzic nie dalo (kupilem jakies uzywki bo kasy niebylo), tylne tez kupie pewnie jakies uzywki bo mi na prawej bable male juz wyskoczyly i niema wyjscia. Co to za firma to niewiem, w kazdym razie pisze na nich 'ZIEX' model ZE512. Jesli chodzi o felgi to zabijcie ale za cholere niewiem co to jest, wiem ze niemieckie, pisze na nich GT, gdzies juz na forum je widzialem, tam ktos pisal co to jest (jak znajde to napisze). Rozmiar 14.

4. Odnosnie ekoskory, to na poczatku bylem zdecydowany, ale LOY jestes nie pierwsza osoba ktora mi radzi jakis ladny material i chyba jednak na takie cos sie zdecyduje, rozwazam tez opcje ze wogole nie bede ruszal tapicerki, tylko ja ladnie wyczyscze, ale do tego musze znalezc boczki do przednich drzwi z takim wzorkiem jak mam bo moje dojechane sa.

5. trzeci zgadnij na kim sie m. in. wzorowalem :ok:

6. Fotki wnetrza zrobie pozniej, ale narazie to tam jest jeden wielki bajzel, bo narazie to tylko jest tak na szybkiego wyczyszczone po malowaniu.

7. Czy ktos mi moze powiedziec czemu mi buzki nie dzialaja? :P
_________________
What don't kill us will make us stronger...
 
 
 
tajmus 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 35
Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 621
Skąd: KGR
Wysłany: 7 Paź 2008, 10:20   

Piotrek o tej fiescie to ja wiedzialem juz od pewnego czasu ale siedzialem cicho... zreszta osobiscie Ci powiem ze to nie jedyna modzona w twojej okolicy...
A dominik widze w paru szczegolach poszedles jak Ci mowilem :P i spoko bo ktos mnie zaczyna wreszcie sluchac :hahaha: :hahaha: ... teraz sie juz nie wymowisz ze to ze tamto i w niedziele sie spotykamy. nie ma bata :hahaha: co do danych felgi to w tej wnece gdzie sa nakretki powinno byc wybite numerki (chyba ze tak duzo lakieru ze sie literki w nim utopily)...

ps. przed pokazaniem silnika go umyj bo jest ujeb... :hahaha: :hahaha:
_________________
Ballada

and
XR2i 90r 1.6 104 KM <...w krainie wieczności>
 
 
 
sowa 





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: joanna
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2005
Posty: 2844
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 7 Paź 2008, 10:43   

Crusi napisał/a:
.......
5. trzeci zgadnij na kim sie m. in. wzorowalem :ok:
.....


apokalipsa :ołnoł: ....że też nie miales na kim :-)
..ale co by nie mówic mimo kilku mankamentów wygląda całkiem sympatycznie! Łatwo przez gardło nie przechodzi ale ..idziesz w dobrym kierunku <8>

pokaz jakie masz fotele bo tu po piwnicach i szopach boczków moc :-)

...i zrób fotki jakimś aparatem, albo chociaz balans bieli popraw żeby można było ocenić jaki naprawde jest kolorek :kaput:
_________________
GALERIA ZE SPOTÓW TZ

siekierap
s'klarnia

 
 
 
Crusi 

Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Dominik
Wiek: 37
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 26
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 7 Paź 2008, 12:49   

Porobilem nastepne fotki, narazie tylko z telefonu bo niemam tutaj aparatu, ale mysle ze ujda. Jak widac narazie wyglada to nieciekawie, troche brudno, troche wyrozwalane, ale powoli sie ogarnie. Za te pociachane boczki nie bijcie :P I tak byly do wymiany bo cale polamane sa, a chcialem sprawdzic czy nie lepiej te dystanse bezposrednio do drzwi zalozyc. Jeszcze co do dystansow to niewiem czy nie bede robil nowych, dluzszych, na wzor tych ktore sa w dziale audio.

Silnik:


Wnetrze:


Wzorek tapicerki:
_________________
What don't kill us will make us stronger...
 
 
 
SpiderMAN 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Michał
Wiek: 45
Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 687
Skąd: Kraków
Wysłany: 7 Paź 2008, 13:30   

Kiera z RS Turbo aż się prosi...
Felgi fajne...
Halogeny j.w.
Paletki lusterka out i dawaj z MK3,5 i miodzio...
 
 
 
Mafios 
Junior Admin




Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: RST
Silnik: 1.6i8V/130KM
Imię: Patryk
Wiek: 41
Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 2809
Skąd: Łódź
Wysłany: 7 Paź 2008, 13:33   

moze sam nie jestem pedantyczny ale bez jaj auto z zew ok wew i lubię chleb ze smalcem chociazby tymi dystansami na glosniki silnik zasyfialy i przykurzony caly czerwonym lakierem :/ i wyglada jakby auto stalo bez maski 2 lata pod chmurka
_________________
RS TURBO
Profil Facebook
 
 
 
Crusi 

Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Dominik
Wiek: 37
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 26
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 7 Paź 2008, 13:39   

Uprzedzalem ze bedzie syf, dopiero wczoraj popoludniu je odebralem i nie mialem zywcem czasu na porzadne sprzatanie. Co do wnetrza to wiem ze narazie wyglada jak wyglada, ale niestety nie da rady wszystkiego na raz zrobic, ale za niedlugo napewno sie wezme za srodek i skoncze to tak jak ma byc :)
_________________
What don't kill us will make us stronger...
 
 
 
tajmus 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 35
Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 621
Skąd: KGR
Wysłany: 7 Paź 2008, 16:37   

no damian pracuj pracuj co bym sie nie przestraszyl jak pojade odebrac co zrobione... :devil:
W sumie lustra z mk3.5 by mogly byc,
kiera to chociaz z RSa bo jakos z RST nie widzi mi sie (z napisem turbo) majac gaz zamiast burba.
Mna sie nie przejmujcie bo lubie sowje glupie zdanie czasem puscic w swiat... :hahaha:
co do tych dystansow to nawet nie chce sie wypowiadac... moge ci cos zasugerowac (ale o tym na gg) i napewno bedzie duzo lepiej.
Teraz idz to troche posprzatac bo narazie nie leje :rotfl:
silnik: mysle tak jak mafioz... co by mu kapiel z podcisnieniem wcale nie zaszkodzila :-)
chociaz i to pewnie bedzie malo :-)
_________________
Ballada

and
XR2i 90r 1.6 104 KM <...w krainie wieczności>
 
 
 
Laskosz 


Model: Ford Fiesta Mk1`79
Wersja: RS
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Piotr
Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 2321
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 7 Paź 2008, 17:10   

tajmus napisał/a:
Piotrek o tej fiescie to ja wiedzialem juz od pewnego czasu ale siedzialem cicho... zreszta osobiscie Ci powiem ze to nie jedyna modzona w twojej okolicy...

ja mam weekendy zajęte :devil: i bardzo się z tego cieszę :yes:

a fiestka podoba mi się i powiem że nigdy jej nie widziałem jeszcze :yyy: nawet nie ptorafie rozpoznać gdzie były fotki robione :sad:
_________________
" zanim zadasz pytanie - poszukaj może jest już gotowa odpowiedź "
 
 
 
tajmus 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 35
Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 621
Skąd: KGR
Wysłany: 7 Paź 2008, 23:06   

Laskosz napisał/a:
tajmus napisał/a:
Piotrek o tej fiescie to ja wiedzialem juz od pewnego czasu ale siedzialem cicho... zreszta osobiscie Ci powiem ze to nie jedyna modzona w twojej okolicy...

ja mam weekendy zajęte :devil: i bardzo się z tego cieszę :yes:

a fiestka podoba mi się i powiem że nigdy jej nie widziałem jeszcze :yyy: nawet nie ptorafie rozpoznać gdzie były fotki robione :sad:

bo Cie twoja ujazmila na tyle ze na dupie tylko siedzisz :2xf: :2xf:

w niedziele cos moze sie z Crusim stykniemy... moze bo wiadomo jak to wszystko zawsze wychodzi niestety... zapraszam
_________________
Ballada

and
XR2i 90r 1.6 104 KM <...w krainie wieczności>
 
 
 
Mzzyku 

Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: Inny
Imię: Łukasz
Wiek: 34
Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 45
Skąd: Boronów
Wysłany: 7 Paź 2008, 23:29   

Filtry z Hertzów łądnie wyglądają... szkoda że ja u sibie je poukrywałem :)
_________________

www.mondeoklubpolska.pl :bigok:
 
 
 
LOY 
Członek Honorowy FKP


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 45
Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 1367
Skąd: Zamość/Łódź
Wysłany: 8 Paź 2008, 04:04   

eeee mafia daj mu spokój ...auto od lakiernika zazwyczaj tak wyglada ..inna sprawa ze lakiernik dupa ...ja staram sie wszystko zakrywac ...kurz lakierniczy jest lepki i trudny do usuniecia ...czekaja ciebie długie godziny ..mycia benzynka ekstrakcyjna i zcieranie pasta tempo albo mleczkiem lekko sciernym ;/ ..Przy malowaniu całej budy niepomalaownie belki górnej pasa przedniego -to zaniedbanie ...ja zawsze maluję . Boczki zmarnowałes paskudnie ..i marne masz szanse ze kupisz inne dobre od Rski . Fotele masz widze o dziwo
niepoprzecierane -więc nie kombinuj z tapicerowaniem .tylko wypierz je i ciesz sie ze sa dobre .a własnie zdajesz sobie wogóle sprawe z kosztów dobrego tapicera :fox: ...same fotele to koszt ok 400-800 pln w zaleznosci od jakosci i klasy matriału .
PS gaz widze ...szkoda :sad: i kiera faktycznie -dramat
_________________
dużo fiest było ..jeszcze jakaś będzie :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: Wymarzone XR2i dla Prezesa
Mafios Hyde-Park 131 11 Gru 2018, 18:24
trzeci
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [MK3] Fiesta MK3
Fordy Fiesta III generacji (1989-1996)
Freeman Nasze auta 0 12 Lip 2011, 16:36
Freeman
Brak nowych postów Przyklejony: [MK3] FAQ - Shortshifter
Szybsza zmiana biegów
TomeX500 Tuning mechaniczny 39 25 Cze 2013, 22:37
rybek121
Brak nowych postów Przyklejony: Fiesta MK3 - 3D Project
Longer_007 Hyde-Park 205 2 Wrz 2015, 14:13
szagrad
Brak nowych postów Przyklejony: [MK3] Swap na RS2000..co potrzeba?
bigel Tuning mechaniczny 21 20 Maj 2013, 14:32
Daras84


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.