Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
1 Lis 2008, 20:19
Instalacja zapłonowa: Cewka WN w 1,1
Autor Wiadomość
Aksag
[Usunięty]

Wysłany: 7 Gru 2004, 23:37   Instalacja zapłonowa: Cewka WN w 1,1

Witam !! Dziś w drodze z pracy do domu moja fiesciunia nagle straciła na mocy strasznie się zmuliła jak puściłem gaz obroty spadły do 300 jak dodałem gazu to już silnik nierówno pracował pomyślałem pewnie kable się popsuly a że byłem blisko firmy więc zawruciłem i zmieniłem na stae co ich jeszcze niewyżuciłem ciekawostka auto odpaliło normalnie i zaczeło się dobrze wkręcać więc pomyślałem oooo kable super zapakowałem się do auta a tu beeee po 500 m dupa dalej to samo brak iskry na 2 i 3 garze aaa i jeszcze dymić się zaczeło patrze z kąd to a to z katalizatora był aż czerwony uuuuu pomyślałem nie dobrze i stwierdziłem że ceweczka najprawdopodobniej padła a że u mnie jest taka dużaaa na 4 to i nie jest taniaaa i kurde znów wydatek....................
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 8 Gru 2004, 01:04   Re: Cewka WN w 1,1

Aksag napisał/a:
Witam !! Dziś w drodze z pracy do domu moja fiesciunia nagle straciła na mocy strasznie się zmuliła jak puściłem gaz obroty spadły do 300 jak dodałem gazu to już silnik nierówno pracował pomyślałem pewnie kable się popsuly a że byłem blisko firmy więc zawruciłem i zmieniłem na stae co ich jeszcze niewyżuciłem ciekawostka auto odpaliło normalnie i zaczeło się dobrze wkręcać więc pomyślałem oooo kable super zapakowałem się do auta a tu beeee po 500 m dupa dalej to samo brak iskry na 2 i 3 garze aaa i jeszcze dymić się zaczeło patrze z kąd to a to z katalizatora był aż czerwony uuuuu pomyślałem nie dobrze i stwierdziłem że ceweczka najprawdopodobniej padła a że u mnie jest taka dużaaa na 4 to i nie jest taniaaa i kurde znów wydatek....................


ja mialem wadliwą cewke,mechanik uzywke zalatwil mi za 100wke i podobno to bylo tanio :(
 
 
Aksag
[Usunięty]

Wysłany: 8 Gru 2004, 01:09   

ja niechce zakładać urzywki bo się te cewki lubią psuć wole mieś pewność że podziała ni dłużej dam znać za ile załatwiłem
 
 
JoeMix 


Model: Ford Fiesta Mk7`09
Wersja: Titanium
Silnik: 1.4Duratec/96KM
Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 12026
Skąd: Konstantynów
Wysłany: 8 Gru 2004, 06:49   Re: Cewka WN w 1,1

Kurtus napisał/a:
ja mialem wadliwą cewke,mechanik uzywke zalatwil mi za 100wke i podobno to bylo tanio :(

owszem...
_________________
Trist, yem nu enske ya vehatvase. Da!
 
 
Aksag
[Usunięty]

Wysłany: 8 Gru 2004, 18:17   

a ja kupiłem za 200 nową hehe i to jest dopiero tanio i wole dać więcej ale mieć nówke bo z używanymi cewkami różnie bywa a kto oszczędza na takich rzeczach dwa razy traci ........
 
 
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 8 Gru 2004, 18:20   

Aksag napisał/a:
z używanymi cewkami różnie bywa a kto oszczędza na takich rzeczach dwa razy traci ........


qrka mi dojście do tego zajęło jakieś 5 lat :) ale cóż dobrze że wogóle do tego doszedłem ( nie tylko na przykładzie cewek )
_________________
Wanna Rallye Team
&
Bad Boys Racing Team

ADHD/Adrenaline
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów cewka zapłonowa fiesta 1.4
brunerkgb Elektryka silnika 0 9 Mar 2015, 06:14
brunerkgb
Brak nowych postów Sterownik bingo-s a cewka zapłonowa
viertnik LPG 10 27 Cze 2008, 21:05
diodalodz
Brak nowych postów Cewka zapłonowa - pomóżcie bo zgłupiałem.
Qzyn Elektryka 20 12 Wrz 2009, 19:09
diodalodz
Brak nowych postów [MK3] 1990r 1,1 C jaka cewka zapłonowa??
Problem z paleniem na 1-dną świece
deltabox84 Elektryka 10 31 Maj 2011, 15:32
Pawełos666
Brak nowych postów [MK4] Cewka zapłonowa - usterka po zapchaniu katalizatora
Gordan Elektryka 3 17 Sty 2011, 09:30
JoeMix


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.