Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: molu
19 Lip 2009, 15:42
Prosze o ocene mojego pomyslu
Autor Wiadomość
Mike_gorowski
[Usunięty]

Wysłany: 7 Cze 2007, 21:25   Prosze o ocene mojego pomyslu

Witam chciałem przedstawić wam mój pomysł na audio które powoli kompletuje mianowicie mówię tu o 7 głośnikach tzn w przednie drzwi nowe boczki z możliwością zmontowania głośników 16 cm 120W oraz sykacze na tył pójdą 2 6x9 360W i do tego woofer w bagażniku 30cm 800W ze wzmacniaczem 300 W łącznie z radiem wszystko Sony Xplod i mam pytanko czy do tych głośników na półke tylnią i przednich montować także jakiś wzmacniacz ?? kable do wzmacniacza chce kupic 10 mm przekrój POzdro Mike
 
 
Bit1 


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: CLX
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Błażej
Wiek: 37
Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 506
Skąd: Chorzów
Wysłany: 7 Cze 2007, 23:52   

Mi się nie zabardzo podoba twój pomysł choćby dlatego, że nie podałeś żadnej nazwy sprzetu który chcesz zamontować tylko radio i też niezbyt dobrze bo modeli sony xplod jest dużo, pozatym
-po co ci głośniki w tylnią półkę jak będziesz miał suba w bagażniku?
-ile chcesz na to wydać kasy? bo wydaje mi się że chcesz kupić jakieś podróbki na których pisze tylko że mają 800W (chodzi o suba i 300W wzmak)
-Głośnik 800W a wzmak pod niego tylko 300W?
-przód tylko 120W a tył taki rozbudowany?
-jakie kable do wzmacniacza o przekroju 10mm? te które dają do niego sygnał, te którymi sygnał idzie ze wzmaka do głośnika, czy zasilanie wzmaka?
Ja bym na twoim miejscu to wszystko przemyślał, popatrzał na inne zabudowy, posłuchał jaki sprzęt jak brzmi u innych, zobaczył ceny markowego sprzętu, policzył ile mam kasy i posłuchał przysłowia "że nie liczy się ilość tylko jakość".
_________________

Niebieska 1,3i 1992 27.08.2005-20.05.2012
Czerwona 1,3 LPG 1990 8.01.2010-8.11.2010
Srebrna RS1800 LPG 1995 od 21.02.2012
 
 
 
tomek23 

Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Wiek: 40
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 87
Skąd: Białystok
Wysłany: 8 Cze 2007, 08:27   

:brawo: :brawo: :brawo: dobrze gada,piwo mu lac! pub2 pub2 pub2
kiedys tez mialem tak jak ty..sub i z tylu glosniki...ale to ani dobrze gra ani wyglada..poczytaj ze lepiej na tyl nic nie wrzucac...ja mam 2 16 z przodu i suba w bagazniku...i do tego wzmacniacz...to i gra normalnie:) pozdrawiam i zastanow sie jeszcze :V:
_________________


byla

była http://polskajazda.pl/Samochody/Ford/Fiesta/4565

jest niebieska ktora mam zamiar doprowadzic do normalnosci
+
TOYOTA CAMRY V6 3.0
 
 
 
depechetom
[Usunięty]

Wysłany: 8 Cze 2007, 20:14   

Dołączam się do powyzszych postów ....
Na przód ODSEPAROWANY zestaw dobrej jakości,- potem wytłumić drzwi a z tylu to jest miejsce na wzmak i subwoofer .. . glosniki w połce to raczej przezytek ... przeciez na koncertach stoi sie przodem do sceny - na ktorej stoją głośniki :-)
 
 
baracuda
[Usunięty]

Wysłany: 8 Cze 2007, 21:00   

Tak że sie zgadzam od niedawna produkuje sie i czytam fora o car-audio i mogę ci powiedzieć tyle że głośniki w tylnej półce dają niepotrzebna zniekształcona głośność w kabinie .Jeżeli chcesz aby pasażerowie z tył tez słyszeli muzykę nie tylko bass zamontuj głośniki w tylnych boczkach .I twitery też oczywiście zestaw odseparowany. I pisałeś cis o sony ja też myślałem o tej firmie i dowiedziałem sie że jedynie co jest godne polecenia to radia z górnej polki (te z dolnej to dosłowne śmieci sam takie mam)a głośnik sony xpold to raczej nie będą konkretnie grać...
 
 
Mike_gorowski
[Usunięty]

Wysłany: 10 Cze 2007, 06:48   obrona

Sprawa z tymi głośnikami na tył wygląda tak ze nie zawsze bede miał tego suba w bagażniku bo mam tam tez butle z gazem a jezdze autem do pracy wiec czasem potrzebuje kawałek bagaznika i jak wyciągne głosnik to chce miec cos co bedzie grało z tyłu a co do wzmaka 300W i głośnika 800W. Miałem juz kiedys taki zestwa tylko głośnik był 900W i dawało to sobie ekstra rade nie wiem czemu tak nie odp wam sony Xplod ale ja juz mam troche z tym do czynienia i wiem ze to cos jest warte a radio jest to sony CDX L400X
kable zasilające + i - do wzmaka 10mm no i jeszcze sie zastanawiam sie jakiej grubości kable do głośników a cena narazie nie gra roli chce zeby to ładnie wyglądało i dobrze grało ja tam nie potrzebuje 1 miejsca na zawodach car audio Pozdro i dzieki za ocene
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Nowicjusz prosze o pomoc w wyjasnieniu wersji mojego modelu
Wiem ze to bylo ale......
Gość Mechanika ogólna 3 1 Paź 2007, 21:49
Ad@mus
Brak nowych postów [MK6] [ mk6] Prosze o ocene czy warto
wojtecki197 Przed zakupem 0 6 Lut 2015, 18:06
wojtecki197
Brak nowych postów [MK6] Prośba o ocene przed zakupem
Nasgoth Przed zakupem 0 1 Wrz 2018, 13:58
Nasgoth
Brak nowych postów [MK7] Prosba o ocene Fiesta z Gniezna
1.6tdci 5 drzwi
Emines Przed zakupem 3 7 Kwi 2018, 21:02
van
Brak nowych postów [MK7] prosba o ocene przed zakupem
Jan Kos Przed zakupem 3 9 Sie 2018, 22:30
Bulba


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.