Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
1 Lis 2008, 20:17
Halogeny H7 55W a może cos innego ?
Autor Wiadomość
adamur1,25
[Usunięty]

Wysłany: 4 Sty 2006, 20:09   Halogeny H7 55W a może cos innego ?

Mam problem spalił mi się jeden halogen i nie wiem co kupić czy taki sam jak był a może wymienić na cos lepszego na allegro jest kilka propozycji czy ktoś z Was już kupił jakaś alternatywną żaróweczkę… mówimy o mijania MK4
 
 
Rafal1504
[Usunięty]

Wysłany: 4 Sty 2006, 20:47   

Witam jestem zdania że lepiej nie kombinować i kup H7 Philipsa świecą chyba najlepiej (widoczna różnica od zwykłej H7 np. Navry) i nie będziesz miał problemu że kogoś oślepiasz
 
 
Jimbo
[Usunięty]

Wysłany: 4 Sty 2006, 21:46   

wlasnie sobie niedawno ową żaróweczke wymienialem... powiem Ci ze przed tym przeczesalem forum i generalnie wiekszosc ludzi twierdzi zeby nie kombinowac... instalacja w naszych fiestkach nie jest przystosowana do tych pseudo-xenonowek. Z mocą tez nie masz co kombinowac bo jak sie dowiedzialem na tym forum w Polsce dozwolone sa zarowki maks. 55W. Co do Philipsa tez przeczytalem ze sa podobno najlepsze, ale u mnie bylo juz po wymianie.

pzdr.
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 5 Sty 2006, 01:19   

w halogenac to chyba H3 jest, ale nie dam sobie łapy uciac bo nie miałem halogenów...
 
 
Rafal1504
[Usunięty]

Wysłany: 5 Sty 2006, 14:15   

Kacper napisał/a:
w halogenac to chyba H3 jest, ale nie dam sobie łapy uciac bo nie miałem halogenów...

Kolega miał na myśli światła mijania przynajmniej tak zakonczył wypowiedź, a co do halogenów to masz rację H3
 
 
artmaz
[Usunięty]

Wysłany: 5 Sty 2006, 16:05   

Witam !
Pozwolę sobie się podpiąć pod temat. Mam mianowicie problem z wymianą halogenika światła mijania w samochodzie mojej żony MK-4 z silnikiem Zeteca. Nie dawno spaliła się jej żarówka z prawej strony, którą wymieniłem bez problemu. Teraz spaleniu uległa żarówka lewa i tu zaczęły sie schody. Kompletnie nie ma tam dojścia, wymiana bez konieczności demontażu połowy silnika jest chyba niemożliwa ! Ma ktoś może jakiś patent jak wymienić bez "bólu" tę żaróweczkę ?
Pozdrawiam !
 
 
Rafal1504
[Usunięty]

Wysłany: 5 Sty 2006, 16:41   

Najszybciej zrobić to demontując przednią atrapę (cztery kołki - pociągnąc do góry - uważać aby ich nie wyłamać) później tylko odkręcić dwie śruby mocującę całą lampe i gładko wychodzi cała lampa i naprawdę prostrzego sposobu chyba nie ma mimo że nieciekawie to brzmi ale w pięć minut i po sprawie.
 
 
artmaz
[Usunięty]

Wysłany: 5 Sty 2006, 21:08   

Ok - dzięki Rafal !
Jutro sie za to biorę.
 
 
adamur1,25
[Usunięty]

Wysłany: 5 Sty 2006, 21:17   

a co sadzicie o tym moze kupic takie ???? http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=80198300

[ Dodano: Czw Sty 05, 2006 20:25 ]
artmaz napisał/a:
Witam !
Pozwolę sobie się podpiąć pod temat. Mam mianowicie problem z wymianą halogenika światła mijania w samochodzie mojej żony MK-4 z silnikiem Zeteca. Nie dawno spaliła się jej żarówka z prawej strony, którą wymieniłem bez problemu. Teraz spaleniu uległa żarówka lewa i tu zaczęły sie schody. Kompletnie nie ma tam dojścia, wymiana bez konieczności demontażu połowy silnika jest chyba niemożliwa ! Ma ktoś może jakiś patent jak wymienić bez "bólu" tę żaróweczkę ?
Pozdrawiam !

Jak bys miał z tym jakies problemy to dokładnie to jest rozrysowane w książęce obsługowej można to znalesc na necie poza tym daja to do samochodu ja mam po niemiecku  ale obrazki sa ok.
Pozdrawiam
 
 
Rafal1504
[Usunięty]

Wysłany: 6 Sty 2006, 11:39   

Próbowałem znaleść jakieś dokumenty na temat Fiesty mk4 na necie i nic
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 6 Sty 2006, 12:13   

niestety, ale musisz jednak zdemontowac cos nie cos. Ja wymontowalem filtr powietrza, przepustnice, i dopiero dobrałem się do zarówek... :he: taka konstrukcja
 
 
ElGrey 

Model: Ford Fiesta Mk6`07
Wersja: Sport
Silnik: 1.6TDCi/90KM
Imię: Grześ
Wiek: 49
Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1152
Skąd: Łódź
Wysłany: 6 Sty 2006, 19:05   

Ja tez odkrecam 3 wkrety mocujace reflektor i po bulu :twisted: szybko i bez problemow (a przy okazji warto sprawdzic wiazke bo z lewej strony potrafi sie przetrzec :!:

Zreszta w ksziazce jest to jako normalny sposob wymiany opisane ;)
 
 
artmaz
[Usunięty]

Wysłany: 7 Sty 2006, 01:40   

Nie taki diabeł straszny ............ Muszę powiedzieć, że właściwie szybciej mi poszło z wymianą tej żarówki niż z lampą prawą. Nalaży jedynie mieć śruboktęt i zachować ostrożność przy wyjmowaniu przedniej atrapy, by nie pourywać kołeczków. 5 minut i po bólu.
Dzięki za podpowiedzi !!!
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [MK3] Zwarcie czy cos innego ?!
Gość Elektryka 3 16 Sie 2010, 12:16
bartek8915
Brak nowych postów [MK3] problem z akumulatorem? czy cos innego?
jestem taki mister ameryka
zariusz Elektryka 6 11 Sty 2009, 21:34
Gość
Brak nowych postów [MK3] halasuje skrzynia czy cos innego ??
Vinci Silniki diesla 9 6 Maj 2010, 16:55
Gray Wolf
Brak nowych postów Silniczek krokowy ? A może coś innego ?
kopys Mechanika 6 23 Wrz 2008, 08:16
winiar789
Brak nowych postów [MK3] Brak ładowania? Może coś innego?
Bardzo prosze o pomoc
sznajderro Elektryka 8 18 Sie 2010, 06:59
sznajderro


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.