Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Dolnosląskie
Autor Wiadomość
Jareczek
[Usunięty]

Wysłany: 9 Lis 2005, 18:15   Dolnosląskie

Elektronika
Rycho napisał/a:
Diagnosta
Jeśli chodzi o elektronikę to podobni najlepszy jest jettronic na Krakowskiej - Wrocław.


Mechanika
SteiN napisał/a:
na terenie dolnego slaska Lokalizacja Legnica

Jak by ktos potrzebowal to mam jednego bardzo dobrego. Niejest drogi. Sam osobiscie naprawiem wszystkie jego autka i jestem zadowolony. Mozliwosc dogadania sie o znizki :)


bheesty napisał/a:
Polecam zakład zajmujący sie naprawa tlumikow przy ulicy Szpaczej we Wrocławiu, przed meblami Polonia po prawej jadac z Grunwaldzkiego na Warszawe. Bylem tam raz, bo mi juz caly wydech wisial jak bombka na choince, wszystko latalo, obijalo sie i jeszcze nieszczelnosci mialem. Podjechalem, opowiedzialem co sie stalo i jakie mam objawy. Pan powiedzial, ze beda gumy do wymiany i troche trzeba bedzie sie pobawic z reszta, za co powiedzial 50zl. Troche to bylo duzo, ale jak mus, to mus. Podniosl mi auto, wymienil gumy (gumy mial swoje), uszczelnil uklad, podgial tak, zeby rura ladnie na swoim miejscu siedziala i wziął UWAGA: 20zł :D Wszystko jest na swoim miejscu i dziala malinowo!! Jak tak jest zawsze, to ja gorąco polecam!!!!!!!

Dojazd


Blacharstwo
SteiN napisał/a:
na terenie dolnego slaska Lokalizacja Legnica

Jak by ktos potrzebowal to mam jednego bardzo dobrego. Niejest drogi. Sam osobiscie naprawiem wszystkie jego autka i jestem zadowolony. Mozliwosc dogadania sie o znizki :)
 
 
Piter 
Ninja TEAM




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: RS2000/150KM
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 3843
Skąd: Wrocław
Wysłany: 21 Lip 2007, 19:11   

UWAGA !!!

Nie naprawiajcie żadnych aut a w szczególności swoich fiest we Wrocławiu w warsztacie przy ul.Kruszwickiej ( na terenie Palart-u !!!

Red-Ford-a też omijajcie szerokim łukiem.
_________________
MK3 XR2i Czarna Curva 1.6 CVH --- RSCurva 2.0 N7a + SZPERA :V:
MK4 1.25 ZETEC Ghia
MK6 1.4 TDCI w automacie - coraz gorzej ze mną ...
 
 
 
Kleru 


Model: Inne auto
Wersja: L
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Mateusz
Wiek: 25
Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 51
Skąd: DBL/DW
Wysłany: 4 Sie 2007, 10:03   

O elektryce/elektronice.......ostatnio zaprowadziłem swojego potworka do warsztatu, we Wrocławiu, ulicy nie pamietam, na przeciwko C.H. Korona, właścicielem jest P. Polak (nie korony oczywiście) auto gotowe było tego samego dnia, padł mi alternator, dzwoniłem szukalem, ceny nie były niższe i nikt nie miał go na stanie,robocizna troche drogo, ale jak wspomniałem....czas...polecam
_________________

 
 
 
Piter 
Ninja TEAM




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: RS2000/150KM
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 3843
Skąd: Wrocław
Wysłany: 4 Sie 2007, 11:09   

Ul. Rakowa :)
_________________
MK3 XR2i Czarna Curva 1.6 CVH --- RSCurva 2.0 N7a + SZPERA :V:
MK4 1.25 ZETEC Ghia
MK6 1.4 TDCI w automacie - coraz gorzej ze mną ...
 
 
 
teodor 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: 1.1/50KM
Imię: Tomek
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Wysłany: 31 Paź 2007, 18:27   

Diagnostyka rewelacja tanio i solidnie na ul. Kolejowej we Wrocławiu na terenie Poczty Polskiej ( pomiędzy ul. Tęczową a Grabiszyńską). Za sprawdzenie całego zawieszenia (łącznie z trzepaczką) i zbierznością zapłaciłem zaledwie 36 PLN. Bez zbierzności zapłaciłbym tylko 20PLN.
Naprwdę polecam.
Okazało się, że Fieścinka jest prościutka i ma dobre zawieszenie (amorki OK i wszystkie przegóby, gumy też.
Pozdro

[ Dodano: Sro Paź 31, 2007 18:33 ]
Odnośnie wymiany tłumika. Mogę polecić warsztat samochodowy na ul. Sulmierzyckiej 12 we Wrocławiu. Dojeżdza się od ul. Żmigrodzkiej trzeba skręcić w Milicką i później Sulmierzycka. Za tłumik z wymianą zapłaciłem 150PLN
POLECAM

[ Dodano: Sro Paź 31, 2007 18:37 ]
Części do FORDA kupuję w hurtowni Germaz - Bis na ul. Nyskiej we Wrocławiu. Części tanie i jeszcze się nie zawiodłem. Właśnie dzisiaj kupiłem termostat i czujnik temperatury do fiesty 1.1 z '94 za jedynie
termostat - only 21 PLN
czujnik temperatury - only 24 PLN
_________________
Zwykły użytkownik super fiesty MK3 '94. Fiesta przywieziona do Polski w grudniu 2005. Na początku troszkę fiksowała ale już na naszych drogach się dotarła i działa bez specjalnyh zgrzytów. Teraz żonka śmiga nią do pracy.
 
 
 
Kleru 


Model: Inne auto
Wersja: L
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Mateusz
Wiek: 25
Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 51
Skąd: DBL/DW
Wysłany: 6 Mar 2008, 20:10   

Z moich doświadczeń:
Nie robcie nic w serwisach Margo we Wrocławiu, są chyba 2...nic nie wiedzą, biora naprawde duzo (zajmują sie ukladami wydechowymi)
_________________

 
 
 
Kondziu 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: CL
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Konrad
Wiek: 42
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 205
Skąd: Lubin
Wysłany: 1 Wrz 2008, 15:45   

Pilnie poszukiwany tani lakiernik w Lubinie lub okolicach.
_________________

 
 
 
tarantino 

Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: CLX
Silnik: 1.1/55KM
Wiek: 39
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 47
Skąd: Wrocław
Wysłany: 7 Paź 2008, 18:34   

Uwaga! :krzesłemgo: Nie polecam nikomu sklepu z lakierami samochodowymi na ul. Poznańskiej we Wrocławiu. Tragicznie dobrali mi kolor lakieru, do pomalowania nowych drzwi. Efekt wyszedł taki, że drzwi przechodzą w błękit metalik, a auto mam granat metalik. Z wielką łaską zrobili mi w ramach reklamacji nowy lakier. Zobaczymy czy teraz dobry...
_________________
Chodziłeś po "Tatrach" ??
- zależy po ilu :)
 
 
piotrasss
[Usunięty]

Wysłany: 8 Paź 2008, 19:37   Witam

Zna ktoś może jakiegoś dobrego mechanika bo leje mi się olej z silnika :głowąwmur: proszę o porady z góry dzięki :)
 
 
Piter 
Ninja TEAM




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: RS2000/150KM
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 3843
Skąd: Wrocław
Wysłany: 8 Paź 2008, 23:10   Re: Witam

piotrasss napisał/a:
Zna ktoś może jakiegoś dobrego mechanika bo leje mi się olej z silnika :głowąwmur: proszę o porady z góry dzięki :)


"CAROS-Service" Sp. z o.o.
Warsztatowa 11,
53-014 Wrocław
_________________
MK3 XR2i Czarna Curva 1.6 CVH --- RSCurva 2.0 N7a + SZPERA :V:
MK4 1.25 ZETEC Ghia
MK6 1.4 TDCI w automacie - coraz gorzej ze mną ...
 
 
 
tarantino 

Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: CLX
Silnik: 1.1/55KM
Wiek: 39
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 47
Skąd: Wrocław
Wysłany: 15 Kwi 2009, 19:26   Warsztat specjalizujący się gaźnikami na ul. Smętnej we Wro

Cze, czy ktoś może korzystał z usług warsztatu, w którym zajmują się gaźnikami na ulicy Smętnej we Wro? Warsztat prowadzi kobieta i słyszałem z opini kilku mechaników, że to ponoć najlepsza specjalistka od gaźników we Wro i nie tylko. I mam pytanie czy ktoś już tam gościł?! Czy ceny usługi nie powalają na kolana szybciej niż Tyson :) Bo chciałbym dać do zrobienia swój gaźnik, gdyż mechanizm od ssania mi szwankuje i nie mogę jechać na wyciągniętym ssaniu bo zalewa się bydlak.
_________________
Chodziłeś po "Tatrach" ??
- zależy po ilu :)
 
 
guziec
[Usunięty]

Wysłany: 26 Cze 2009, 15:38   

Polecam API AUTO SERWIS Piotr Jankowski, Andrzej Nawłoka na Swojczyckiej. Warsztat należy do grupy Top Car Service. Szybko robią, porządnie, dzwonię i mówię co jest najdalej na pojutrze podwożę samochód, odbiór tego samego dnia. Robiłem u nich łożyska kół i urzekli mnie jak Pan tłumaczył, że przednie-robocizna są droższe niż tylnie, bo praska itd.

Miła obsługa i tanio. Jeśli chodzi o części to polecam Auto-Zatoka na Sienkiewicza, mają względnie tanie i dobre (np. łożyska Ruville ) części, da się płacić kartą i generalnie znają się na tym wszystkim. CO prawda na allegro udało mi się wychaczyc taniej FAGi do przodu niż u nich w sklepie Ruville, ale i tak dużo $ tam zostawiłem.
 
 
charpia 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: CLX
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Agnieszka
Wiek: 52
Dołączyła: 06 Wrz 2005
Posty: 1573
Skąd: Wrocław/Łódź
Wysłany: 12 Lip 2009, 21:10   

My od lat korzystamy z usług Pana Krzysztofa Bogulaka na Karkonowskiej 7 w/w Telewizji Wrocław. Pracuje niby do 18:00, ale ostatnio wyjechałam od niego o 23:30 :yes: Nie jest drogi a solidny. Straszna gaduła, jednak to tylko na plus bo dokładnie mówi co robi. Specjalizuje się w : audi, mercedes, opel, ford, alfa romeo i volkswagenach - o inne trzeba pytać. Polecam z czystym sumieniem.
_________________
Hej ho :D
 
 
 
Piter 
Ninja TEAM




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: RS2000/150KM
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 3843
Skąd: Wrocław
Wysłany: 12 Lip 2009, 22:04   

Telefon jeszcze podaj jak masz.
_________________
MK3 XR2i Czarna Curva 1.6 CVH --- RSCurva 2.0 N7a + SZPERA :V:
MK4 1.25 ZETEC Ghia
MK6 1.4 TDCI w automacie - coraz gorzej ze mną ...
 
 
 
ivanek 

Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: C
Silnik: 1.1i/50KM
Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 124
Skąd: O-ca
Wysłany: 19 Sie 2009, 15:48   

Dobra Autodiagnostyka: Oleśnica, ul. Zamkowa (teren byłej siedziby Straży Pożarnej :) )
Za zbieżność, hamulce i amortyzatory zapłaciłem 30zł. Oprócz tego Panowie zaprosili mnie pod auto, pokazali osłonę przegubu do wymiany i olej na spodzie silnika, prawdopodobnie spod uszczelki...
 
 
SebeG 

Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: CL
Silnik: 1.8D/60KM
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 102
Skąd: Wrocław
Wysłany: 15 Sie 2010, 17:26   

Bodo - Części używane i nowe do Forda - Mechanika, blacharstwo.
Radwanice, Wrocławska 117a. Tel. 713117343. Sklep, szrot, mechanik w jednym miejscu :) Odwiedzałem kilka razy (części, naprawa) i złego słowa nie mogę na razie powiedzieć.
 
 
krystian30lewa 

Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: CL
Silnik: 1.1/50KM
Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 8
Skąd: wrocław
Wysłany: 19 Paź 2011, 15:46   gaźnik

poszukuje mechaniora z Wrocławia do regulacji gaźnika w silniku 1.1
 
 
JTMotoCenter 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 36
Dołączył: 26 Kwi 2012
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 26 Kwi 2012, 08:38   

Zapraszam do mojego małego warsztatu we Wrocławiu. Mechanika, naprawy bieżące, zawieszenia, układ hamulcowy, kierowniczy, naprawy silników. Możliwość naprawy TPS (CPP)(3 już jeżdżą dłuższy czas ;) Tanio i solidnie, części w niezłych cenach. Wrocław ul. Rakowiecka tel. 515 933 197
 
 
Bochun 


Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Flair
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Łukasz
Dołączył: 27 Kwi 2012
Posty: 25
Skąd: Wrocław
Wysłany: 27 Kwi 2012, 21:45   

Jeśli chodzi o zakup lakieru i materiałów lakierniczy to polecam:
Nowi Plast
Balonowa 2, Wrocław
71 349 72 14

Dobierałem u nich lakier już do 3 różnych aut w mojej rodzinie i za każdym razem nietypowy (niekatalogowany). Trzeba przyznać, że mają oko! Jak dla mnie 100% zadowolenia.
_________________
...nie oglądaj się za siebie, bo Ci ktoś z przodu przypi......;)
 
 
mieczyslawek 

Model: Ford Fiesta Mk6`07
Wersja: Turbo
Silnik: 1.4TDCi/68KM
Imię: mieczysław
Wiek: 79
Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 4
Skąd: wałbrzych
Wysłany: 4 Kwi 2013, 15:10   

Dobr i tani warsztat napraw mechanika blacharstwo i lakiernictwo Warsztat działa od 1989 roku,
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.