Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
17 Kwi 2006, 11:53
first 4105
Autor Wiadomość
beniowski
[Usunięty]

Wysłany: 2 Wrz 2004, 15:02   first 4105

Panowie czy ktos z was ma cos do powiedzenia na temat tego modelu odtwarzacza CD/MP3 Firsta?
 
 
pvzon 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: CLX
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 43
Dołączył: 06 Sie 2004
Posty: 311
Skąd: szczecin
Wysłany: 2 Wrz 2004, 18:24   

radyjko fajnie wyglada ale podejrzewam ze to jego jedyna fajna cecha.
jaka cena?
_________________
1.1 clx rally
www.flmg.pl
 
 
 
molu 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: 1.8i16V/130KM
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 693
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2 Wrz 2004, 22:07   

Chyba lepiej dolozyc na cos markowego chocby uzywanego :)
 
 
 
adamuus
[Usunięty]

Wysłany: 3 Wrz 2004, 08:26   

gniot gniot i jeszcze raz gniot pochodzi chwilke i mozesz se go wywalic jak kazde niemarkowe sprzecicho
 
 
beniowski
[Usunięty]

Wysłany: 3 Wrz 2004, 19:42   

hmm a czy wogole ktos to slyszal jak gra czy tylko mowicie tak bo to First?
 
 
Astilla
[Usunięty]

Wysłany: 9 Wrz 2004, 16:22   

Słyszałem. Gra jak First. Polecam kupić używany odtwarzacz jakiejś renomowanej firmy...
 
 
Joseph
[Usunięty]

Wysłany: 21 Lut 2005, 22:57   

Gniot gniotem , ale jak sie nie ma miedzi , to sie cicho siedzi !
Jestem szczęśliwym posiadaczem odtwarzacza CD/MP3 firmy MTC Micromaxx.Dałem za nie całe 199 zł !!! A miałem odtwarzacz kasetowy Blaupunkta i mówię wam NIEBO DO ZIEMI !Nawet tego typu GNIOT !
A kupno używanego zawsze wiąże się z ryzykiem - kupno 200 naprawa 300 ! :cfaniak:
Może się naraże prawdziwym audiofilom , ale takie jest moje zdanie ! W jednym się zgodzę : First jest poprostu brzydki !
Może to nie jest pioneer za 2000 zł , ale odtwarza nawet nawet ! I Dojcze dają 24 m-ce gwarancji !
Pozdrawiam !
 
 
PrezeSSito 


Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 40
Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 31
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22 Lut 2005, 07:52   

Joseph napisał/a:
Gniot gniotem , ale jak sie nie ma miedzi , to sie cicho siedzi !
Jestem szczęśliwym posiadaczem odtwarzacza CD/MP3 firmy MTC Micromaxx.Dałem za nie całe 199 zł !!! A miałem odtwarzacz kasetowy Blaupunkta i mówię wam NIEBO DO ZIEMI !Nawet tego typu GNIOT !
A kupno używanego zawsze wiąże się z ryzykiem - kupno 200 naprawa 300 ! :cfaniak:
Może się naraże prawdziwym audiofilom , ale takie jest moje zdanie ! W jednym się zgodzę : First jest poprostu brzydki !
Może to nie jest pioneer za 2000 zł , ale odtwarza nawet nawet ! I Dojcze dają 24 m-ce gwarancji !
Pozdrawiam !
no to fakt ze radyjka są tanie :lol: :lol: ale ja wolę kupić zwykłe CD powiedzmy Pionka albo coś tędy niż Firsta z mp3... moze i fajnie wygląda ale z dobrym granie za duzo to niee ma wspólnego... zauważcie ze one mają przeważnie mnijesza moc
_________________
Renault Megane Coupe 1.6 ... wcześniej Fiesta ==>> debile jeżdzą po drogach czyli kasacja
 
 
 
Joseph
[Usunięty]

Wysłany: 22 Lut 2005, 09:17   

Mam jako takie pojęcie o ich mocy ! I nie mogę się z Tobą PrezeSSito raczej zgodzić ! Może mam błędne rozpoznanie , ale 98 % samych odtwarzaczy może sie poszczycic mocą około 4 X 18 wat ! Przejrzałem wiele artykułów o tym , i mniej więcej tak to było opisane . Jak będę miał chwilę , to podeśle link do odp. wiarygodnych artykułów !
Pozdrawiam! :D
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 22 Lut 2005, 09:31   

Joseph napisał/a:

Może się naraże prawdziwym audiofilom , ale takie jest moje zdanie ! W jednym się zgodzę : First jest poprostu brzydki !
Może to nie jest pioneer za 2000 zł , ale odtwarza nawet nawet ! I Dojcze dają 24 m-ce gwarancji !
Pozdrawiam !


Brzydki ? a co ma wyglad do grania :) zobacz swobie jedne z lepszych radyjek na swiecie jakimi sa NAKAMICHI,to sa dopiero brzydale .I tu pies pogrzebany saa brzydkie lecz graja najlepiej.Co do firstow to....... no wlasnie .Kazdy kupuje to na co go stac choc zgadzam sie odnosnie tego radyjka z moimi przedmowcami,gniót :lol:
 
 
Iro
[Usunięty]

Wysłany: 22 Lut 2005, 10:39   

No ja ma blaupunkta CD70 london,a i jego moc to 4x25, w sumie to tyle co wzmacniacze firsta z lepkami po 1000w :lol:
 
 
Joseph
[Usunięty]

Wysłany: 22 Lut 2005, 12:15   

Kurtus napisał/a:
Joseph napisał/a:

Może się naraże prawdziwym audiofilom , ale takie jest moje zdanie ! W jednym się zgodzę : First jest poprostu brzydki !
Może to nie jest pioneer za 2000 zł , ale odtwarza nawet nawet ! I Dojcze dają 24 m-ce gwarancji !
Pozdrawiam !


Brzydki ? a co ma wyglad do grania :) zobacz swobie jedne z lepszych radyjek na swiecie jakimi sa NAKAMICHI,to sa dopiero brzydale .I tu pies pogrzebany saa brzydkie lecz graja najlepiej.Co do firstow to....... no wlasnie .Kazdy kupuje to na co go stac choc zgadzam sie odnosnie tego radyjka z moimi przedmowcami,gniót :lol:


NAKAMICHI wcale nie są brzydkie , ale teraz pytanie : ilu ludzi w 10-15 letnich Fordzikach ma ten sprzęt ???Cena samochodu to zapewne część ceny taśmy do czytnika lasera w odtwarzaczu ! Nie próbujcie wmawiać ludziom że sprzęt droższy o 200,300 złociszy od allegrowej niższej półki
da im poczucie audiofilskiego samopoczucia ! Nawet nie potrafimy sobie wyobrazić kosztów związanych z profesjonalnym Car Audio ! Zdajecie sobie sprawe ze tweetery z górnej półki mogą zaczynać sie od 1500 ???
Pamiętajcie , popuszczacie wodze fantazji , a nie obrazcie się ale gro ludzi na tym forum jest z 2 powodów
- braki kasy na nowe bryczki
- chcą poprostu zaoszczędzic
Co do mocy .
Otóż według moich doświadczeń nie wyciągniemy z takiego prądu , o takim natężeniu więcej jak 4 x 18 wat .

Dlatego stosujemy wzmacniacze.Gdyby odtwarzacz miał jak podają producenci 4 x 100 wat , nikt ale to nikt nie bedzie kupował wzmacniaczy, bo prawda jest taka ze moc odtwarzaczy w zupełności wystarcza .
Dodam jeszcze jedno , miałem w maluchu odtwarzacz kasetowy MTC Mediona 4 x 15 wat , głośniki w tylnej półce i drzwiach , przy 80 % mocy
lusterko wewnetrzne mi sie przestawiało , a dzwiek uwierzcie był całkiem czysty !

Nie gniewajcie sie na mnie , ale mozna tez komus poradzic tanszy , niemarkowy sprzet , który moze mu przypasc do gustu !

Pozdrawiam i soorki za przydługi elaborat !
 
 
Ketchup87
[Usunięty]

Wysłany: 28 Mar 2005, 17:08   

First produkuje naprawdę masę sprzętu i myślę, że za rozsądne pieniążki znalazło by się coś co by grało wystarczająco dla większości ludzi. First nie nadaje się do muzyki z dużym basem, jest poprostu nieprzyjemny, a podbicie go jeszcze pogarsza. I proszę Was, nie patrzcie na moc przy doborze sprzętu!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.