Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: Żółwik Tuptuś
3 Cze 2006, 00:54
Całkowita przeróbka Fiesty- Fiesta Buggy
Autor Wiadomość
Kermitos
[Usunięty]

Wysłany: 28 Kwi 2005, 22:17   

LOY napisał/a:

Stylistycznie auto jest kiepskie.Brakuje stylu,proporcji czy chociazby charakterystycznej linii ot zlepek aut i częsci. Żal trochę że zabierajac sie do tak wielkiego projektu nie wpadliście na pomysł by skonsultować design auta z kimś kto się na tym zna.
Ale auta budowac napewno potraficie :D


Ej stary linie ma calkiem fajna, a zreszta to buggy, a nie uliczny wycinacz :lol:
 
 
KRiS 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: CLX
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Krzysztof
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 68
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28 Kwi 2005, 22:22   

Poprostu :brawo:
Są różne gusta. Jest troszke kanciata ale wkońcu to nie seria, tylko jedyny w swoim rodzaju samochodzik i nikt inny takiego nie ma!!
_________________
 
 
Mirek i Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 28 Kwi 2005, 22:23   

LOY napisał/a:
Stylistycznie auto jest kiepskie.Brakuje stylu,proporcji czy chociazby charakterystycznej linii ot zlepek aut i częsci. Żal trochę że zabierajac sie do tak wielkiego projektu nie wpadliście na pomysł by skonsultować design auta z kimś kto się na tym zna.
Ale auta budowac napewno potraficie :D



dzięki, następnym razem skonsultujemy się na pewno z Tobą! :fox:
A tak poważnie ten samochód miał tak wyglądać, być po prostu jajowy i budzic kontrowersje, hehe, albo się podobać albo nie!
Z pewnościa jesteśmy bogatsi o pewne doświadczenia i następna przeróbka będzie lepsza.. :D
 
 
K@mil
[Usunięty]

Wysłany: 28 Kwi 2005, 22:32   

Gratulacje za pomysł i wykonanie
Trafiliście w samą istote tuningu czyli zrobiliscie coś zeby auto było wyjątkowe i niepowtarzalne.
p.s. na lato w sam raz:)
 
 
LOY 
Członek Honorowy FKP


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 1367
Skąd: Zamość/Łódź
Wysłany: 29 Kwi 2005, 00:40   

DO USŁUG ;)
_________________
dużo fiest było ..jeszcze jakaś będzie :)
 
 
 
JoeMix 


Model: Ford Fiesta Mk7`09
Wersja: Titanium
Silnik: 1.4Duratec/96KM
Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 12026
Skąd: Konstantynów
Wysłany: 29 Kwi 2005, 06:47   

Mirek i Łukasz napisał/a:
LOY napisał/a:
Stylistycznie auto jest kiepskie.Brakuje stylu,proporcji czy chociazby charakterystycznej linii ot zlepek aut i częsci. Żal trochę że zabierajac sie do tak wielkiego projektu nie wpadliście na pomysł by skonsultować design auta z kimś kto się na tym zna.
Ale auta budowac napewno potraficie :D



dzięki, następnym razem skonsultujemy się na pewno z Tobą! :fox:
A tak poważnie ten samochód miał tak wyglądać, być po prostu jajowy i budzic kontrowersje, hehe, albo się podobać albo nie!
Z pewnościa jesteśmy bogatsi o pewne doświadczenia i następna przeróbka będzie lepsza.. :D

Powiem textem Zółwika - Sranie w Banie... autko ma swój styl i widac go nawet na tym małym Avatarku, ktoś kto robił, wcześniej sobie wszystko przemyślał, chyba ze przypadkiem my tak fajnie wyszło... rysunki roliliście czy coś?
_________________
Trist, yem nu enske ya vehatvase. Da!
 
 
kristofer 
Klubowicz


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Krzysiek
Wiek: 44
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 210
Skąd: Lubin
Wysłany: 29 Kwi 2005, 11:17   

pomysł ojechany :brawo:

świetna fura na wypad nad morze :lol:
_________________
CHCESZ KUPIĆ NOWEGO FORDA?
PRACUJĘ W SALONIE FORDA - SPRZEDAJĘ NOWE SAMOCHODY
tel. 605 23 08 43
tel. 600 85 07 43
e-mail: kmichalak@rewo.pl
 
 
tallaff
[Usunięty]

Wysłany: 29 Kwi 2005, 11:42   

Heh. Cokolwiek piszecie o designie jedno jest pewne, na ulicy oglądają się wszyscy, a przecież o to tu chodzi. Jazda to pewno sama przyjemność. Jestem pełen podziwu dla konstruktorów i przyznam się, że brakowało by mi odwagi (kasy pewno też), by zabrać się za taki projek. Także wielki respekt i gratulecje!
 
 
pvzon 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: CLX
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 43
Dołączył: 06 Sie 2004
Posty: 311
Skąd: szczecin
Wysłany: 29 Kwi 2005, 12:28   

mi się podoba
_________________
1.1 clx rally
www.flmg.pl
 
 
 
Lejek
[Usunięty]

Wysłany: 29 Kwi 2005, 23:07   

Jestem pełen podziwu i uznania, super samochodzik... !
 
 
Misiek85
[Usunięty]

Wysłany: 30 Kwi 2005, 18:43   

Witam

To autko jest oryginalne i przyciąga wzrok
Już kiedyś się z nim minąłem na ul.Choiny

Pozdrawiam
 
 
wójas 22
[Usunięty]

Wysłany: 1 Maj 2005, 03:36   

zajebiste to
 
 
Mirek i Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2 Maj 2005, 11:52   

Udało się nam usztywnić samochód. Zamontowaliśmy z tyły stabilizator, a przedni wzmocniliśmy i jest super. Już nie ma problemów z prowadzeniem. Hehe, testowaliśmy go – przy 150km/h :D jest stabilny nawet na zakrętach. W tym tygodniu obniżamy jeszcze przód o jakieś 4-5cm i ostateczne ustawienie zbieżności, no a potem można ruszać w trasę :D

P.S. chcemy przyjecha na zlot, wplacimy kase w tym tyg
 
 
easy
[Usunięty]

Wysłany: 3 Maj 2005, 17:48   

no to ja też będe musiał przyjechać,choc by tylko po to żeby go zobaczyć :D szacuneczek dla ciebie :brawo:
 
 
herrkam 


Model: Ford Fiesta Mk1`78
Wersja: Ghia
Silnik: 1.1/53KM
Wiek: 50
Dołączył: 24 Sie 2004
Posty: 76
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 3 Maj 2005, 23:40   

CHŁOPAKI słuchajcie musicie być jako jeden z organizatorów daję WAM obniżke do 10 PLN i obowiązkowo sie stawiajcie proszę o potwierdzenie
_________________
FIESTA MY FIRST RALLY CAR.....
impreza?? chętnie zwłaszcza WR BLUE
MK1 rulessss
 
 
 
Mirek i Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 5 Maj 2005, 21:29   

Chcemy poważnie przyjechać, jutro wpłacam kasę na konto, zresztą potwierdzę to w dziale zlot. Jeśli nie zaistnieje żaden wypadek losowy, to z pewnością stawimy się. Pogoda ma być wtedy ładna (do jazdy buggym pogoda musi sprzyjać ;-) ), a mamy nie wiem, około 600km do przejechania. Wierzymy, że nie będzie to spot, tylko prawdziwy zlot i stawi się wielu klubowiczów..
 
 
LOY 
Członek Honorowy FKP


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 1367
Skąd: Zamość/Łódź
Wysłany: 6 Maj 2005, 19:16   

panowie zainspirowaliście mnie!!
W firmie gdzie pracuje szef chciał zbudować democar z widokami na krótka serię. Powstał konflikt między nim a konstruktorami szef chciał terenowe bydle konstruktorzy sportowego kitcara. Pogodziłem ich materiałami na temat buggych i pierwszymi stylistycznymi koncepcjami -jak mógłby taki szybki i dzielny w dziurawym terenie buggy wyglądac.
Konstrukcja juz myśli nad dostępnymi silnikami i rozwiązaniami ich układu. Rama bedzie raczej nasza :D Design karoserii to moja działka i zadbam żeby był najładniejszy z oferowanych na rynku.Przeglądając zdjęcia myśle że nie będzie to trudne ;)
Trzymajcie kciuki żeby szef się nie rozmyślił :yes: gdyby nie wasz temat nie pomyślałbym o buggym :D
_________________
dużo fiest było ..jeszcze jakaś będzie :)
 
 
 
Mirek i Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 6 Maj 2005, 20:29   

No to fajnie, że być może przyczyniliśmy się pośrednio do powstania kolejnego buggy... :D
Z czego robicie karoserię – z tworzywa z formy? Czy na bazie czegoś?
Jak zajmujesz się designem to pewnie bawisz się w virtual tuning, widziałeś konkurs w GT na civica?
 
 
LOY 
Członek Honorowy FKP


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 1367
Skąd: Zamość/Łódź
Wysłany: 7 Maj 2005, 13:27   

karoseria a raczej wanienka -tak mi sie w buggych kojaży :D bedzie na początku napewno z laminatów. Mamy termoformierke ale wówczas trzeba by łączyć ją z małych kawałków bo maszyna ma swoje ograniczenia głębokości i długości. Wiec powstanie platworma do mierzenia na niej zbudujemy stelaż z kształtek -pewniw sklejka, MDF. A potem rzeżbienie z pianki i szpachl i plasteliny.tuning wolę robić real a nie virtual :D A powaznie szkoda mi czasu.Należę do wymierającego gatunku projektantów którzy potrafią sami rysowac , zresztą lepiej zderzak zupełnie wymyślić niż brac od jakiegos innefgo auta i na siłe wklejac.
civica widziałem.
_________________
dużo fiest było ..jeszcze jakaś będzie :)
 
 
 
Mirek i Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 7 Maj 2005, 13:39   

bo tego civica z Gt stworzyl kumpel i wygral konkurs, jest extra projektantem. :fox: przy naszym nastepnym samochodzie powstanie najpierw virtual tuning. Buggy robilismy bez zadnych projektow. Wszystko bylo w glowie... :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Regulamin Forum Fiesta Klub Polska
Ważne-przeczytaj koniecznie!
Rasta Niezbędne informacje o Klubie i Forum 0 22 Lut 2006, 23:34
Rasta
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Polityka cookies na stronie i forum Fiesta Klub Polska
trzeci Niezbędne informacje o Klubie i Forum 0 24 Mar 2013, 16:04
trzeci
Brak nowych postów Ogłoszenie: Internetowe sklepy z częściami do Fiesty
Gość Serwisy / Mechanicy / Sklepy 14 7 Paź 2018, 10:52
Parzych
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Statut Stowarzyszenia Fiesta Klub Polska
trzeci Niezbędne informacje o Klubie i Forum 0 15 Sty 2009, 12:44
trzeci
Brak nowych postów Przyklejony: Odszkodowanie za wypadek - szkoda całkowita
Lokmen Ubezpieczenia i rejestracja aut 3 29 Sty 2005, 18:23
Lokmen


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.