Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Kubica i Fiesta...
Autor Wiadomość
Freeman 
Zarząd / Administrator


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: C
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Sławek
Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 3513
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: 9 Mar 2014, 12:06   

Ogólnie kubica jest specjkalistą w rozwalaniu.
_________________
Znalazłeś odpowiedź na forum? Daj znać jak usunąłeś problem/usterkę.
Fiesta Klub Polska na YouTube
Planujesz zakup auta lub innej rzeczy? Szukasz porady? Zajrzyj do działu "Przed zakupem"
Pochwal się swoim autem
 
 
 
FFDriver 


Model: Ford Fiesta Mk7`13
Wersja: Titanium X
Silnik: 1.0EcoBoost/100KM
Dołączył: 21 Cze 2013
Posty: 636
Skąd: stąd
Wysłany: 9 Mar 2014, 12:41   

Cytat:
Ale z czego nic nie bedzie?


Jak by to ująć - może z sensownych wyników na koniec sezonu :)
_________________
--<< Moja Fiesta - kliknij tutaj >>--
 
 
Qzyn 





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Sport
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 44
Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 1811
Skąd: Radlin
Wysłany: 9 Mar 2014, 13:02   

Zobaczymy. Na razie oceniac mozna jedynie po 3 rajdach w ktorych sie scigal po raz pierwszy w dodatku na nawierzchni gdzie non stop musi pracowac kierownica majac do dypsozycji 1,5 reki, wiec kazde ratowanie gdzie trzeba przekladac rece na kierownicy u niego juz jest walka o wszystko w dodatku przeciwnicy juz tam byli wiec na starcie mieli duzo wiecej doswiadczenia.
Ja sie wstrzymam z takimi opiniami i wroce do dywagacji po drugim rajdzie asfaltowym w tym roku :)
_________________
"Mission impossible" rozpoczęta :)
 
 
 
szynszyl 
EKSTERMINATOR

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 50
Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 3784
Skąd: jasło
Wysłany: 9 Mar 2014, 15:30   

Qzyn napisał/a:
majac do dypsozycji 1,5 reki,
są sportowcy paraolimpijscy. świetni, wytrwali, zacięci i zawsze fairplay... z lubością się patrzy na migawki (na całość nie mam czasu), jak zdobyli medale i jak są szczęsliwi. nasz pararajdowiec sportowiec czasy świetności ma za sobą.... nawet ja jestem w stanie wydachować... gawiedź chce medali, a nie kupy złomu. w F1 też miał zadatki na obsługiwacza zgniatarek samochodów u pana Henia na pobliskim złomie
_________________
1% dla mojego syna
 
 
 
Freeman 
Zarząd / Administrator


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: C
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Sławek
Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 3513
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: 9 Mar 2014, 15:41   

Dokładnie. Sytuacja podobna do partaczy nożnych. Jeszcze dostają taką kasę.
_________________
Znalazłeś odpowiedź na forum? Daj znać jak usunąłeś problem/usterkę.
Fiesta Klub Polska na YouTube
Planujesz zakup auta lub innej rzeczy? Szukasz porady? Zajrzyj do działu "Przed zakupem"
Pochwal się swoim autem
 
 
 
FFDriver 


Model: Ford Fiesta Mk7`13
Wersja: Titanium X
Silnik: 1.0EcoBoost/100KM
Dołączył: 21 Cze 2013
Posty: 636
Skąd: stąd
Wysłany: 9 Mar 2014, 17:19   

Qzyn napisał/a:
musi pracowac kierownica majac do dypsozycji 1,5 reki


No właśnie i w tym jest problem :(

Daleki jestem od tak radykalnych ocen jak kolegów powyżej ale nie ma się chyba co oszukiwać :(
Jak piszesz to dopiero początek i trzeba jeszcze poczekać co się będzie działo ale żeby miał nawiązać walkę w punktacji generalnej z czołówką to jakoś mi się nie widzi :(
Choć nadzieje mam, że się mylę :-P
_________________
--<< Moja Fiesta - kliknij tutaj >>--
 
 
Qzyn 





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Sport
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 44
Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 1811
Skąd: Radlin
Wysłany: 9 Mar 2014, 18:44   

szynszyl napisał/a:
nasz pararajdowiec sportowiec czasy świetności ma za sobą.... nawet ja jestem w stanie wydachować... gawiedź chce medali, a nie kupy złomu.

Czekaj czekaj, przypomnij mi kurde, jak sie nazywal ten sportowiec co w zeszlym roku wygral nam mistrzostwo swiata WRC2? Wygrywajac 5 rajdow na 7? W swoim pierwszym sezonie w WRC?
To ten sam ktory wg ciebie czasy swietnosci ma za soba?
Szynszyl pozostan lepiej przy kibolowaniu pilkarzom bo na rajdach to sie chyba nie znasz ;)

Czytajac ten temat czuje sie dosc czesto jakby posty redagowali dziennikarze faktu :rotfl:
A co do samego Roberta jak powiedzialem, z ocena sezonu wstrzymam sie i wypowiem po drugim starcie na asfalcie. Na razie powkurzam sie pechowymi dzwonami, glupimi dzwonami i bede kibicowal dalej
_________________
"Mission impossible" rozpoczęta :)
 
 
 
Qzyn 





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Sport
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 44
Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 1811
Skąd: Radlin
Wysłany: 9 Mar 2014, 19:07   

szynszyl napisał/a:
w F1 też miał zadatki na obsługiwacza zgniatarek samochodów u pana Henia na pobliskim złomie

Hmmm to tez ciekawe stwierdzenie, no ale jak sie kogos nie lubi :)
Rok 2007, nie ukonczone 3 wyscigi: Australia awaria skrzyni, Kanada duzy dzwon, Chiny, awaria hydrauliki - Pan Henio zbytnio by sie nie wzbogacil na zlomie Roberta :)
Rok 2008, nie ukonczone 2 wyscigi: Australia, Nakajima przefasonowal mu tyl bolidu, Wielka Brytania, po aquaplaningu zakopal sie w zwirze - Pan Henio znowu gloduje :)
2009 nie ukonczone 3 wyscigi: Malezja, wyciek hydrauliki, Monaco awaria ukladu hamulcowego, Wlochy, wyciek oleju.
2010 3 nie ukonczone wyscigi: Wielka Brytania awaria skrzyni, Wegry lizakowy wypuscil go wprost na Sutlia w alei serwisowej, Japonia odpadlo mu tylen kolo (nie po uderzeniu) - i znowu biedny Pan Heniek jesli stawial na handel zlomem ROberta.
Szynszyl, mozesz wiec rozwinac o ktorych dzwonach w F1 mowiles?
_________________
"Mission impossible" rozpoczęta :)
 
 
 
luk-90 
Prince of Tor Kielce 2014





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: SuperS
Silnik: ST 170
Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 2595
Skąd: Poznań
Wysłany: 9 Mar 2014, 19:19   

dajcie mu sie wjeździć w auto, a jeszcze to odszczekacie
_________________
==> Co dwa wałki rozrządu, to nie jeden :D
Cytat:
Skąd wiesz, że masz 7,5s/100? Bo BMW 320i oraz 525i zostają w tyle
Tekst roku
 
 
Qzyn 





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Sport
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 44
Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 1811
Skąd: Radlin
Wysłany: 9 Mar 2014, 19:25   

Luk, szkoda chyba czasu na tlumaczenie jaka jest roznica miedzy ludzmi ktorzy jezdza juz pare lat wurcami, znaja odcinki i maja pare razy wieksze doswiadczenie w rajdach, i samej sztuce opisu ktora jest meega trudna.
Wiec pisac o gosciu ktory jest tak na prawde zoltodziobem ze ma najlepsze czasy za soba jest lekko smieszne ale przeciez smiech jest zdrowy, szczegonie w niedzielny wieczor :)

A tu troche fachowego komentarza

https://www.youtube.com/w...be_gdata_player
_________________
"Mission impossible" rozpoczęta :)
 
 
 
szynszyl 
EKSTERMINATOR

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 50
Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 3784
Skąd: jasło
Wysłany: 9 Mar 2014, 20:47   

Swietnie wypisane biedaka problemy. Normalnie jak z wikipedii krok po kroku. Zawsze cos sie dzieje, ale na szczescie nie ha to wypisalem. Mnie tatus nie pchal do sportu a tym bardziej motorowych. Jezdze codziennie min 50 km ale znawca jazdy nie jestem, bo nawet nie mam jak sie poscigac czy tylko poszalec. Ty Qzyn to co innego...fachura.. ale nie kaz mi czyrac tej listy porazek. ;) zawsze cos odoadnie cos sie odkreci. Zniesmaczylem sie.. cholera o te drzewa zle rosna;)
_________________
1% dla mojego syna
 
 
 
Qzyn 





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Sport
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 44
Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 1811
Skąd: Radlin
Wysłany: 9 Mar 2014, 21:54   

Haha, ladnie piszesz, przeskakujac jak rasowy pisowiec z tematu na temat. Zobacz sobie swoj poprzedni wpis hejterze. Zarzucales ze kubica w f1 mial rowniez tendencje do dawania zarobku zlomiarzom. Pokazalem ze pleciesz bzdury to nagle wysmiewasz jego porazki. To znaczy jeszcze lepiej s- sugerujesz ze awarie z powodu ktorych sie zatrzymywal to byly jego wymowki , dobre :) Dyskusja osiagnela w koncu pozjom przedszkola zamiast byc konstruktywna. A czemu mi nie odpowiedziales kto zdobyl dla nas tytul w wrc2? Dzieki bogu ze Cie tatus do tego sportu nie pchal, bo do niego trzeba miec jaja i nieraz wiele poswiecic jak chociazby niejaki loeb... No ale duzo latwiej jest hejtowac przed kompem z piwkiem w lapie, nie grozi dach :) Ja fachura nie jestem i w sumie nie musze byc zeby odroznic bzdury od normalnej dyskusji. Ale Ty juz w kolejnym temacie konsekwentnie pokazujesz swoj poziom
_________________
"Mission impossible" rozpoczęta :)
 
 
 
McLfan 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Imię: Arkadiusz
Wiek: 36
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 199
Skąd: Opole
Wysłany: 9 Mar 2014, 22:11   

Opinia jest jak dupa. Każdy ma swoją. I nikt nikomu nie zabrania mieć bzdurnych opinii. Najwyżej się człowiek wygłupi publicznie je prezentując.
_________________
Fiesta 1,3i Calypso
Fiesta 1,1i -> 1,3i C
Fiesta 1,6i 8V XR2i
 
 
 
luk-90 
Prince of Tor Kielce 2014





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: SuperS
Silnik: ST 170
Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 2595
Skąd: Poznań
Wysłany: 9 Mar 2014, 22:42   

Qzyn, :brawo:
_________________
==> Co dwa wałki rozrządu, to nie jeden :D
Cytat:
Skąd wiesz, że masz 7,5s/100? Bo BMW 320i oraz 525i zostają w tyle
Tekst roku
 
 
szynszyl 
EKSTERMINATOR

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 50
Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 3784
Skąd: jasło
Wysłany: 9 Mar 2014, 23:39   

Jest maly problem... bardzo rzadko pije... baaaardzo..
Drugi maly problem - jezdze jak typowy Polak...czesto gesto...lecz nie wyczynowo. A o tym wszak pisalem. Nie wywyzszam sie...nie pouczam.. patrze i widze. Moze zaraz zejdzie nam dyskusja na kanonizacje papieza od geyow ;) wszak wije sie jak pisowiec.
Nie boj sie kolego - jesli tak moge pisac - nasz zgniatac samochodow nie bedzie mi idolem. Wole naszych chlopamok od skokow - nie mylic z Malyszem. Oni skacza z sercem i walcza o podium. Nie slyszalem zeby psioczyli ba pitstopy..kola .. docisk ... zmiane kol.. na zakrety i te cholerne drzewa i glebokie doly... skacza nawet w deszczu i z wiatrem w plecy ;)
_________________
1% dla mojego syna
 
 
 
Qzyn 





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Sport
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 44
Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 1811
Skąd: Radlin
Wysłany: 10 Mar 2014, 08:05   

szynszyl napisał/a:
Oni skacza z sercem i walcza o podium. Nie slyszalem zeby psioczyli ba pitstopy..kola .. docisk ... zmiane kol.. na zakrety i te cholerne drzewa i glebokie doly... skacza nawet w deszczu i z wiatrem w plecy ;)

Oczywiscie ze walcza sercem, i dlatego im rowniez kibicuje, i to mocno. Nie narzekaja na pitstopy bo ich nie maja prosta sprawa - inna charakterystyka sportu. Im sie np zdarzaja dyskwalifikacje ze wzgledu na zly rozmiar kombinezonu i nie uwazam ze to ich gplupie wymowki tylko wina zespolu i zle przygotowany sprzet :) Z drugiej strony RObert tez nigdy nie psioczyl, to tylko ja Ci napisalem z jakich powodow nie konczyl wyscigow bo zasugerowales ze niszczyl sporo aut w F1. Robert nigdy nie narzekal na zespol, mechanikow itd, tylko pracowal razem z nimi i to charowal najciezej w calej stawce. Gdybys sie troche zainteresowal to bys wiedzial. Nie jest typem medialnym ale jest cholernie wielkim profesjonalista i pasjonatem. Z reszta przez ta pasje jest tu gdzie jest a nie w F1...
Jednak w dalszym ciagdu nie zmienilo to podejscia do tego sportu - na testy przychodzi pierwszy i potem to on gasi swiatlo ze to tak przyslowiowo ujme.
W dodatku nie wiem skad Ci sie wzielo to ze on zawsze ma jakas wymowke - Robert wlasnie zawsze bardzo otwarcie mowi co bylo przyczyna niepowodzenia i jesli byla to jego wina to tez nie ma problemu zeby to powiedziec.
I zeby bylo wszystko jasne - nie jest moim idolem jesli o motorsport chodzi, byli nimi inni, chocby Solberg czy z naszego podworka Kajetanowicz obecnie.
Ale doceniam jego zaangazowanie i jego ambicje. Ludzie rajdow ucza sie na 2 sposoby - Ci pierwsi powoli zwiekszaja tempo dochodzac do swoich limitow i odkrywajac nowe niespodzianki. Ci drudzy (ktorym na to pozwala psychika i budzet) jada od poczatku na 110%, eliminujac swoje bledy jeden po drugim i placac za to wieloma dzwonami. Naleza do nich na pewno Colin McRae, Leszek Kuzaj, Robert itd.
I ja rozumiem ze takie podejscie albo moze sie podobac albo nie. I nie bede Cie nawracal ze trzeba go ubostwiac. Jednak na pewno nie pozwole Ci szydzic ze sportowca tego formatu i stawiac go w jednym rzedzie z pilkarzami. Bo on wlasnie ciagle wymaga od siebie i daje 110% co w rajdach akurat przy malym doswiadczeniu jest droga dosyc bolesna. Siedze w tym sporcie od 1999 roku, wiadomo ze na totalnie innym poziomie ale poznalem jego specyfike troszke. Uwierz mi ze dzwony Roberta nie dowodza ani braku jego talentu ani tym bardziej olewactwa. Sa po prostu wynikiem bledow ktore popelnia probujac czegos na 100% i zadajac od siebie perfekcji w momencie gdy jest na to za wczesnie.
Takze podsumowujac na pewno po kazdym jego niepowodzeniu bede klal razem z wami i narzekal ze szkoda ale co do oceny jego talentu i szans jeszcze sie wstrzymam.

Natomiast mam inna propozycje ktora powinna Was zainteresowac, zalozmy rownolegly temat - Kajetanowicz i Fiesta. Kajto to chlopak podobnie ambitny, mocno utalentowany, jezdzi fiesta i walczy o mistrza europy a do tego na prawde duzo rajdow dojezdza :)
_________________
"Mission impossible" rozpoczęta :)
 
 
 
szynszyl 
EKSTERMINATOR

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 50
Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 3784
Skąd: jasło
Wysłany: 19 Mar 2014, 06:51   

Qzyn, nie chciałem Cię gnębić wcześniej :ok:
wiedziałem , że jak Cie podrażnię to się "uwywnętrznisz" :) bo w sieci i na licznych forach krążą liczne mity. nie dość, że popisałeś się wiedzą, to musiałeś ją w tylu słowach zapisać :V: i jeszcze nie pyskować :ok: no tyle, że Pisowca Ci nie daruję :twisted:

p.s. i tak nie lubię oglądać kubicy...
_________________
1% dla mojego syna
 
 
 
Qzyn 





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Sport
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 44
Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 1811
Skąd: Radlin
Wysłany: 19 Mar 2014, 08:08   

Tym PISowcem musialem se zastapic pyskowanie :2xf:
_________________
"Mission impossible" rozpoczęta :)
 
 
 
FFDriver 


Model: Ford Fiesta Mk7`13
Wersja: Titanium X
Silnik: 1.0EcoBoost/100KM
Dołączył: 21 Cze 2013
Posty: 636
Skąd: stąd
Wysłany: 4 Kwi 2014, 20:30   

No i niestety kolejny raz to samo: http://sport.tvn24.pl/raj...cha,415120.html





Fotka z twittera: https://twitter.com/planetemarcus/status/452069015113203712/photo/1

Nie dość, że sam nie kończy to jeszcze próbuje innym przeszkadzać :-P :ok:
_________________
--<< Moja Fiesta - kliknij tutaj >>--
 
 
Parzych 
Prince of Biłgoraj 2012





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.6Duratec 100KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8085
Skąd: WawaTeam/Praga
Wysłany: 4 Kwi 2014, 21:49   

Ajtam, się mu wahacz urwał to i go postawiło w poprzek drogi... gy ;-))
_________________
BARDZO PROSZĘ O NIE MĘCZENIE MNIE NA PW (ANI PRZEZ GG) PROŚBAMI DORADZENIA W SPRAWIE ZAKUPU AUTA (ANI W SPRAWACH MECHANIKI/ELEKTRYKI OGÓLNEJ I CAR AUDIO), NIE ZNAM SIĘ I MAM JUŻ DOŚĆ PISANIA TEGO KAŻDEMU!!! OD TEGO SĄ TEMATY W DZIALE "PRZED ZAKUPEM (ORAZ MECHANIKA/ELEKTRYKA/CAR AUDIO)"!!! DZIĘKUJĘ, DOBRANOC...
F16 w obiektywie Krzyśka Palińskiego
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Regulamin Forum Fiesta Klub Polska
Ważne-przeczytaj koniecznie!
Rasta Niezbędne informacje o Klubie i Forum 0 22 Lut 2006, 23:34
Rasta
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Polityka cookies na stronie i forum Fiesta Klub Polska
trzeci Niezbędne informacje o Klubie i Forum 0 24 Mar 2013, 16:04
trzeci
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Statut Stowarzyszenia Fiesta Klub Polska
trzeci Niezbędne informacje o Klubie i Forum 0 15 Sty 2009, 12:44
trzeci
Brak nowych postów Przyklejony: Fiesta MK3 - 3D Project
Longer_007 Hyde-Park 205 2 Wrz 2015, 14:13
szagrad
Brak nowych postów Przyklejony: Ford Fiesta MK3 rebuild
czyli działamy w 1.1 i 1.3
Ad@mus Tuning stylistyczny 3 1 Sie 2009, 17:27
LOY


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.