Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

[MK6] ST - Wawa, opinie?
Autor Wiadomość
HMP 

Wersja: Ghia
Silnik: Inny
Dołączył: 11 Kwi 2016
Posty: 2
Wysłany: 11 Kwi 2016, 20:50   [MK6] ST - Wawa, opinie?

Cześć wszystkim. Czy znacie może to auto?
http://otomoto.pl/oferta/ford-fiesta-ID6ykOtR.html
Wydaje mi się, że "wisi" już dłuższy czas w ogłoszeniach.
 
 
lopez16 

Model: Ford Fiesta Mk6`05
Wersja: ST
Silnik: ST 150
Imię: Adrian
Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 89
Skąd: Płock
Wysłany: 12 Kwi 2016, 12:28   [MK6] ST - Wawa, opinie?

Jakieś 3 tyg temu było wystawione na allegro z gorszymi zdjęciami. Akurat szukałem st i dzwoniłem do gościa. Ogólnie gaz założony jeszcze w DE. koleś nie ma papierów i nie wie ile lat ma instalacja, natomiast jest wbity normalnie w polski dowód. stan techniczny niby dobry a z zewnątrz ,,drobne rysy i ślady użytkowania,, Odpuściłem i zdecydowałem się na st z Radomia bez gazu. Ogólnie jak masz blisko to warto podjechać .(wstawisz poliftowe lampy i będzie ok). Niestety trochę już stoi na allegro z poprzednich zdjęć nie widać żeby dbał o te auto. Zależało mu na szybkiej sprzedaży bo dzwonił i pytał się czy przyjeżdżam obejrzeć
 
 
Jondi 

Model: Ford Fiesta Mk6`05
Wersja: ST
Silnik: ST 150
Wiek: 36
Dołączył: 25 Sie 2014
Posty: 184
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Kwi 2016, 20:55   [MK6] ST - Wawa, opinie?

cena zaskakująco niska, ostatnio pewne 1,6 z gazem za nie wiele mniej było do kupienia... ja bym swojej w życiu za tyle nie oddał no ale może faktycznie mu się spieszy
 
 
liptoneq 

Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Michał
Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15 Kwi 2016, 19:36   [MK6] ST - Wawa, opinie?

Kolega szukał samochodu i podjechałem z nim obejrzeć ten egzemplarz, ogólnie sytuacja trochę dziwna, sprzedający posiada samochód od 3 tygodni wcześniej jeździł nim jego kolega przez ok rok. Zaskakujące jest to, że nie można go namierzyć w cepik'u mimo poprawnych danych. VIN i tablice rejestracyjne się zgadzają i można je sprawdzić. Samochód z wierzchu wygląda całkiem dobrze, nie ma widocznych śladów korozji, od spodu silnik w oleju, ale chodził cicho i równo. W kole butla z gazem 60 litrów przez co podłoga bagażnika jest trochę podniesiona. Instalacja trochę dziwnie zrobiona, wydaje mi się, że jest z bezpośrednim wtryskiem, przez co w butli jest pompa i powoduje to słyszalne piszczenie. Nie działa otwarcie fotela (żeby mógł wsiąść ktoś do tyłu) od strony kierowcy. Jest jakiś problem z klimatyzacją (kolega właściciela nie wie o co z nią chodzi, ale nie działa, powiedział o tym dopiero jak zacząłem się bawić guzikami). Instalacja gazowa ma jakiś problem, żeby przerzucić się z gazu na benzynę. Co do wrażeń z jazdy to przy hamowaniu czuć spore bicie na kierownicy, podobno wina tarcz, ale wyglądały na nówki, klocki też były podobno wymieniane. Co prawda pierwszy raz jechałem fiestą st, ale wydaje mi się, że powinna mieć trochę lepsze przyspieszenie, na codzień jeżdżę pumą 125km i wydaje mi się (koledze też) że u mnie jest lepiej mimo mniejszej mocy. Auto stoi na zimówkach w całkiem dobrym stanie. No i chyba tyle, wydaje mi się, że nie działały głośniki z lewej strony, ale za to sobie nie dam ręki uciąć.

Tyle wynikło z krótkiej obserwacji "laików" możliwe, że opłaca się ją wziąć ze względu na cenę i doinwestować, ja bym proponował wizytę z kimś obytym z fiestami lub aso żeby wiedzieć na czym się dokładnie stoi.
 
 
HMP 

Wersja: Ghia
Silnik: Inny
Dołączył: 11 Kwi 2016
Posty: 2
Wysłany: 17 Kwi 2016, 19:08   [MK6] ST - Wawa, opinie?

Dzięki. Tego się w sumie spodziewałem. Raczej poszukam droższego i lepszego egzemplarza, chociaż teraz na rynku posucha.
 
 
Jondi 

Model: Ford Fiesta Mk6`05
Wersja: ST
Silnik: ST 150
Wiek: 36
Dołączył: 25 Sie 2014
Posty: 184
Skąd: Kraków
Wysłany: 17 Kwi 2016, 22:19   [MK6] ST - Wawa, opinie?

Mi chodzi coraz częściej po głowie zmiana auta to jak się zastanowię mogę dać znać :) skad jesteś?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [MK6] Fiesta MK6
Fordy Fiesta VI generacji (2002-2008)
Freeman Nasze auta 0 12 Lip 2011, 16:30
Freeman
Brak nowych postów Przyklejony: [MK6] Dołożenie IC w 1.4 TDCi
bas87 Silniki diesla 26 30 Wrz 2020, 12:32
rosomac
Brak nowych postów Przyklejony: [MK6] Wygłuszenie drzwi - fotorelacja
Gość Car Audio i CB 15 22 Sie 2016, 15:24
slawomirro
Brak nowych postów Przyklejony: [MK6] Wymiana filtra paliwa TDCI
zizu Silniki diesla 20 26 Lis 2014, 19:13
MarcinCe
Brak nowych postów Przyklejony: Ustawienia centralnego zamka w MK6 - FAQ
Parzych Porady eksploatacyjne 1 25 Kwi 2016, 23:19
slawomirro


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.