Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
1 Lis 2008, 20:18
ZEGARY
Autor Wiadomość
firefighter1
[Usunięty]

Wysłany: 12 Maj 2005, 11:31   ZEGARY

mam deche bez obrotomierza, znalazłem taka samą "Z". czy wystraczy przełożyć deski, wtyknąc kable i już, czy też trzeba dokonać inne zabiegi? A może sam obrotomierz przełożyć?
 
 
Jareczek
[Usunięty]

Wysłany: 12 Maj 2005, 13:52   

Poszukaj sobie na forum... Było juz wiele razy a i tak nie dostaniesz konretnej odpowiedzi. Jak poczytasz tekilkanaście tematów to będziesz dużo mądrzejszy
 
 
Garfield
[Usunięty]

Wysłany: 12 Maj 2005, 14:02   

u ciebie prawdopodobnie tak
ale zawsze zostaje ten 0,00001% i dreszczyk niepwenosci ze jednak sie moze okazac ze fabryka pozałowała drutu... :)
 
 
firefighter1
[Usunięty]

Wysłany: 12 Maj 2005, 14:17   

tak właścnie czytałem o tych drutach i fajnie jakby był. Kwestia tego czy warto dac 150zl za zegary z obrotem bo chyba taniej nie bedzie.
 
 
Armen
[Usunięty]

Wysłany: 12 Maj 2005, 14:18   

na allegro przemknal mi dzis przed oczami za 100 zl :)
 
 
mellow
[Usunięty]

Wysłany: 12 Maj 2005, 14:18   

Garfield napisał/a:
u ciebie prawdopodobnie tak
ale zawsze zostaje ten 0,00001% i dreszczyk niepwenosci ze jednak sie moze okazac ze fabryka pozałowała drutu... :)


A ja znowu spotkalem sie chyba z 8 przypadkami gdzie nie bylo kabla ... np Dynamike, Teddy i kilku innych klubowiczow ...

Ale przeciesz to nie problem pociagnac jeden kabel z ekranowaniem z licznika do cewki.

Pozdrawiam
 
 
Garfield
[Usunięty]

Wysłany: 12 Maj 2005, 14:59   

mellow napisał/a:
Garfield napisał/a:
u ciebie prawdopodobnie tak
ale zawsze zostaje ten 0,00001% i dreszczyk niepwenosci ze jednak sie moze okazac ze fabryka pozałowała drutu... :)


A ja znowu spotkalem sie chyba z 8 przypadkami gdzie nie bylo kabla ... np Dynamike, Teddy i kilku innych klubowiczow ...

Ale przeciesz to nie problem pociagnac jeden kabel z ekranowaniem z licznika do cewki.

Pozdrawiam


mellow a spojrzałeś jaki kolega ma samochód!?
kiedy wyprodukowany! Kacper przekładał i miał kabel podciagniety a ma samochód z tego samego roku... wiec zakladam chodz tak nie musi byc ze jest ten kabelek!
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 12 Maj 2005, 15:08   

Tak jak pisze Garfield powinno działać.
Co do tego czy warto... ja także kupilem za 150zl, i to był sukces ponad rok temu... nawet za 170zl i 200zl widzialem hehe
 
 
mellow
[Usunięty]

Wysłany: 12 Maj 2005, 22:22   

Garfield napisał/a:

mellow a spojrzałeś jaki kolega ma samochód!?
kiedy wyprodukowany! Kacper przekładał i miał kabel podciagniety a ma samochód z tego samego roku... wiec zakladam chodz tak nie musi byc ze jest ten kabelek!


Moj blad... wydawalo mi sie ze ma mk3 :-/ bo w nich napewno nie ma tego kabelka.

Pozdrawiam
 
 
firefighter1
[Usunięty]

Wysłany: 13 Maj 2005, 12:07   

No to uwaga, kupiłem te zegarki, w poniedziłek powinnienem juz je mieć. Juz mam stracha przed rozebraniem i podmiana deseczki. Jak wszysko dobrze pojdzie to pifo dla Garfield'a. :ok:

http://www.sppsp.bydgoszcz.pl/Trafic/zegar.jpg
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 13 Maj 2005, 16:23   

firefighter1 napisał/a:
No to uwaga, kupiłem te zegarki, w poniedziłek powinnienem juz je mieć. Juz mam stracha przed rozebraniem i podmiana deseczki. Jak wszysko dobrze pojdzie to pifo dla Garfield'a. :ok:

http://www.sppsp.bydgoszcz.pl/Trafic/zegar.jpg


Przygotuj się na rozkręcenie tego...hihi
 
 
firefighter1
[Usunięty]

Wysłany: 16 Maj 2005, 10:27   

Kacper napisał/a:
Przygotuj się na rozkręcenie tego...hihi



No juz dzisiaj studiowałem ksiazke serwisowa co i jak sie rozkreca, na szczescie nie trzeba kierownicy odkrecac. Zobaczymy jak w praniu wyjdzie.
 
 
digital
[Usunięty]

Wysłany: 16 Maj 2005, 11:12   

jak juz je bedziesz mial w raczce to zmien sobie to co chcesz.. typu podswietlenie itd... zeby potem sie nie bawic jeszcze raz w wyciaganie :)
 
 
firefighter1
[Usunięty]

Wysłany: 16 Maj 2005, 12:17   

No wiec wlasnie "digital" nie moge sie zdecydowac na inne przerobki, osobiscie nie podobaja mi sie biale zegary a kolor zielony swiatla tez jest ladny, no moze na zolty mozna by zmienic. Nie wiem, brak mi motywacji do zmiany ale nie mowie nie. Moze ktos ma jakies propositos?

polecam ta stronke: http://www.fordvehicles.com/fordgt/home.asp

NO TO ZAŁOŻYŁEM NOWE ZYGY!!!!

Opis moge sobie darowac bo sprawa jest banalna, odkreca sie oslone kierownicy i oslone deski 3 srubki, odkreca licznik 4 srubki, odpina przednia szybe 4 zatrzaski, sciagnac awaryjny pstryczek, wysuwaka szyby, nastepnie odpinamy linke (wystarczy przechylic taka obejmke w jedna strone i linka sama wyskakuje) odpinamy dwie wtyczki i zamieniamy zegary. Wszystko pasuje, kontrolki, obrotomierz kreci wysmienicie.

POLECAM!!!
 
 
Garfield
[Usunięty]

Wysłany: 18 Maj 2005, 08:30   

no widzisz! i wszystko spoko!
miłego kręcia obrotkiem~!
aha tylko patrz na droge a nie na niego!
u mnie po wymianie nie mogłem od niego oderwac oczu.... 8)
 
 
firefighter1
[Usunięty]

Wysłany: 18 Maj 2005, 11:40   

Garfield napisał/a:
no widzisz! i wszystko spoko!
miłego kręcia obrotkiem~!
aha tylko patrz na droge a nie na niego!
u mnie po wymianie nie mogłem od niego oderwac oczu.... 8)


to fakt hehe pierwszy dzien to nie widzialem co sie za maska dzieje. Takie mala wskazowaczka a ile radosci szok!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Zegary
podświetlenie na BLUE i nie tylko....
Marcus Tuning stylistyczny 5 14 Maj 2006, 19:46
Lokmen
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi zegary
marcus_87 Tuning stylistyczny 8 29 Lis 2005, 21:05
LOY
Brak nowych postów Zegary
cygan555 Elektryka ogólna 1 26 Sty 2024, 16:11
cygan555
Brak nowych postów Zegary mk IV 1.25 do 1.3
Gość Tuning stylistyczny 10 27 Sie 2009, 07:44
mechcom
Brak nowych postów [MK3] zegary
aborygo Elektryka 1 8 Lut 2010, 22:34
bidżej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.