Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

OC 1035zł, jak zmniejszyć?
Autor Wiadomość
JoeMix 


Model: Ford Fiesta Mk7`09
Wersja: Titanium
Silnik: 1.4Duratec/96KM
Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 12026
Skąd: Konstantynów
Wysłany: 21 Cze 2010, 20:53   

Szkoda jest znaczy była, i pewnie poleciały lub polecą z niej jakieś zniżki,,, co do przerwy, to do 2 lat jest bez znaczenia jak się orientuje, po 2 latach przerwy traci się wypracowane zniżki, czyli zaczyna się od zera,,,
Co do multiagentów, chodzi o jedno miejsce gdzie można ubezpieczyć w rożnych firmach? Korzystam odkąd mam auto na siebie z takiego biura pośrednictwa, można znaleźć ofertę taniej, ale trzeba się naszukać, a u siebie, idę, ja znam obsługę, obsługa zna mnie, mam gotową polisę, płacę i wychodzę, wszystko trwa kilka minut, jak na 2 raty, to agencja przypomni o 2 racie, przypomni o końcu ubezpieczenia, nie ma problemu z historią ubezpieczenia i zniżkami, jak jestem na miejscu to po prostu wybierają mi najtańszą ofertę z pośród tego co mają,,, jak ktoś ceni swój czas to polecam, jak ktoś chce szukać taniej to można szukać bo znajdzie się zapewne taniej,,,
_________________
Trist, yem nu enske ya vehatvase. Da!
 
 
PUMBA-20 

Model: Ford Fiesta Mk3`96
Wersja: CL
Silnik: 1.1i/50KM
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 11
Skąd: Łowicz
Wysłany: 22 Cze 2010, 12:12   

ja tydzien temu podpisalem umowe z axa direct, wyliczone podstawowe oc za fieste 1,1 z roku 96 (mk3) wynioslo mnie 702zl za rok. Wyniesie mnie troche drozej bo wzialem oplate kwartalna czyli ogolnie wyniesie 788zl za rok. Nie mam zadnych znizek, nawet za wiek gdyz mam 23 lata. Jestem zadowolony z takiej ceny oc, myslalem ze bedzie okolo 1000zl bez znizek. Kiedys mialem malucha silnik 650 i placilem ponad 600 zl XD
 
 
Mikel
[Usunięty]

Wysłany: 22 Cze 2010, 13:46   

Do AXA trzeba dzwonić czy mają jakieś biura?
 
 
PUMBA-20 

Model: Ford Fiesta Mk3`96
Wersja: CL
Silnik: 1.1i/50KM
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 11
Skąd: Łowicz
Wysłany: 22 Cze 2010, 14:29   

Telefonicznie. Biuro jest w Warszawie. Normalnie dzwonisz i wszystkie dane przez telefon podajesz. Obliczaja wszystko i na mail ci przysylaja wyliczona stawke i wszystkie dane, jesli sie zgadasz to robisz przelew na ich konto i jak zrobisz przelew znaczy ze akceptujesz ich umowe i juz jestes posiadaczem ich OC. po tygodniu gdzies przysylaja papier oc, a narazie mozesz jezdzic na tym co przysli ci na mail (drukujesz to i juz). Numer Axa: 1 95 22
 
 
kamil wolski 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 1416
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 22 Cze 2010, 14:39   

PUMBA-20 napisał/a:
elefonicznie. Biuro jest w Warszawie. Normalnie dzwonisz i wszystkie dane przez telefon podajesz.


I jednocześnie za jakiś czas Twoje dane zostaną sprzedane i nagle zaczną do Ciebie dzwonić telemarketerzy ;) . Ale to taki szczególik jeśli chodzi o tego typu transakcje przez telefon.
_________________
było: 104KM 220Nm
jest: 133KM 186Nm
 
 
moci 

Model: Inne auto
Wersja: C
Silnik: 1.4/73KM
Dołączył: 28 Sie 2009
Posty: 92
Skąd: bzin
Wysłany: 22 Cze 2010, 23:18   

ale mam pytanie skąd masz taka kosmiczna cenę za auto
 
 
Mikel
[Usunięty]

Wysłany: 23 Cze 2010, 01:49   

W link4 wychodzi mi 850zł. Ma ktoś u nich O.C.?
 
 
szynszyl 
EKSTERMINATOR

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 50
Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 3784
Skąd: jasło
Wysłany: 18 Lip 2010, 21:08   

JoeMix napisał/a:
co do przerwy, to do 2 lat jest bez znaczenia jak się orientuje, po 2 latach przerwy traci się wypracowane zniżki,
nie do między 1-szym rokiem a drugim leci 10%. potem leci wszystko.

[ Dodano: Nie Lip 18, 2010 21:14 ]
Mikel, w pierwszym roku jesli miałeś zniżki to straciłęś 10% (lub 20% bo to zalezy od firmy). potem jeździłeś te pół roku i sprzedałeś auto... czyli jeżdziłęś na podwyższonej skłądce za skzode. teraz to ja po 1,5 roku znowu bym liczył że masz dalej minus te 10%, czyli jesteś tak jak byłeś rok temu..
ale ...
najlepiej podejśc do firmy - tej ostatniej - i pobrać zaświadczenie o zniżkach, kupując obecnie OC podaj że nie miałęś OC ponad rok. wtedy nikt się nie czepi... bo w razie sytuacji:
- podajesz - 40% i płacisz wg stawki TU
- okazuje się że masz 30% zniżki.. i...

masz stłuczkę ... w pierszym wypadku tracisz jedynie kolejne zniżki
w drugim .. eh... TU wypłaca szkodę i TOBIE dowala regres za część wypłaty odszkodowania. i to nie jest 100 zł niestety...
_________________
1% dla mojego syna
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: Jak powstało życie
Co było, a nie jest zapisane w rejestr!!!
PUCIO Frakcja wielkopolska 6 21 Mar 2010, 23:10
Piter
Brak nowych postów Przyklejony: Jak zacząć ?
pablonas Sport w FKP 19 5 Sty 2005, 20:43
Gość
Brak nowych postów Przyklejony: FAQ - Jak z Calypso zrobić Szklarnię
czyli przeróbka dachu w Calypso na szklany
trzeci Tuning stylistyczny 8 4 Paź 2012, 15:26
rufffio
Brak nowych postów Przyklejony: Jak rozpoznać czy skrzynia ma LSD
stafcio Tuning mechaniczny 7 29 Sty 2016, 22:47
vegetagt
Brak nowych postów Przyklejony: Jak zapisać plik z Youtube lub Googlevideo
jackrzec Linkownia 31 30 Paź 2018, 14:27
mihaitydor


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.