Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: sowa
5 Lip 2009, 15:10
KĄCIK RODZINNY
Autor Wiadomość
charpia 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: CLX
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Agnieszka
Wiek: 52
Dołączyła: 06 Wrz 2005
Posty: 1573
Skąd: Wrocław/Łódź
Wysłany: 9 Mar 2007, 08:48   

Popłakałam się ze śmiechu :hahaha: :hahaha: :hahaha: Sowo kochana, co do zbednych kilogramów... proponuję: zjeść syte sniadanie, obiadu zjeść połowę a kolacje oddać wrogowi - to takie stare ale skuteczne.... zero białego pieczywa (najbardziej tuczy) dużo soków i wody mineralnej i odstawic słodycze :fox: gwarantuje 4 kg mniej w ciągu 1,5 miesiąca :yes: SŁOWO SŁOWO
_________________
Hej ho :D
 
 
 
zefir 





Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Piotruś
Wiek: 38
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 1562
Skąd: Łódź/Ozorków
Wysłany: 9 Mar 2007, 08:50   

hihi polecam rowniez zielona herbate ostatnio mnie znajoma wciagnela, bo sama hmm pije ja dla lepszego oczyszczania organizmu, wiec info moge potwierdzic:)
_________________
Cific TypeS r18a2 140KM 180NM
...drin team....
 
 
 
charpia 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: CLX
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Agnieszka
Wiek: 52
Dołączyła: 06 Wrz 2005
Posty: 1573
Skąd: Wrocław/Łódź
Wysłany: 9 Mar 2007, 08:51   

zefirko moja kochona :D , mamy podobne schorzenie, więc rozumiem co piszesz i masz w 100% rację, ale jakoś ta zielona herbatka mi nie wchodzi (nawet z cukrem) bleee heh...
_________________
Hej ho :D
 
 
 
WooYownik 
Prince of Rally Land 2010


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: T.
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 1130
Skąd: Pluton
Wysłany: 9 Mar 2007, 08:53   

Obiecalem sobie ze tu nie wejde .. ale widze tyle tu pseudo kobiet sie udziela ze musialem zajrzec co tu sie dzieje ... :)
_________________

 
 
Brook 
Klubowicz





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: ST
Silnik: 2.0/16V
Imię: Wioletta
Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 799
Skąd: Chełm
Wysłany: 9 Mar 2007, 08:55   

sowa napisał/a:
ps. widziałyście że morgan straciła dziecko ridża???


czyżbyś "ten" horror obserwowała, czy to jakieś aluzje :fox:


:rotfl:
_________________
www.geodetachelm.pl
www.geodezja-chelm.pl
Kiedy umierasz, nie wiesz o tym. Tylko innym jest ciężko. Tak samo jest jak jesteś debilem.
FKP RACE&RALLY TEAM
www.automobilklub.chelm.pl
www.ptg-org.pl
www.ewmapa.pl
 
 
 
WooYownik 
Prince of Rally Land 2010


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: T.
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 1130
Skąd: Pluton
Wysłany: 9 Mar 2007, 08:58   

sowa napisał/a:

....
z cerą sama sobie nie radzę wiec nie bede zgrywać mądrej i tobie Aga doradzać!!!
Wy mi lepiej powiedzcie jakie znacie skuteczne diety dla siedzącej w domu przed kompem ..na ruch nie mam szans przez najbliższe pare miesiecy!! help bo ..... bo mnie na zlocie nie poznacie :-)
...


No tez bym cos skutecznego poprosil na odchudzanie .. bo ja nawet biegam codziennie po 3 km .. ale cholera zamiast chudnac przybywa mi kg .. jem sniadane od 18 nic nie jem ... wody mineralnej ze wzgledu na moje problemy z nerkami pije okolo 3-4 l dziennie .. aha radze nie pic wody gazowanej w takich ilosciach bo zoladek Wam wyposazy sie we wrzody ... :)
_________________

 
 
charpia 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: CLX
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Agnieszka
Wiek: 52
Dołączyła: 06 Wrz 2005
Posty: 1573
Skąd: Wrocław/Łódź
Wysłany: 9 Mar 2007, 09:01   

Trzeba zrobic wszystko, żeby skurczyc żołądek... poważnie... ja oszukiwałam się surową marchewką pokrojoną w paski... jak byłam głodna to chrupałam.... pomagało zaspokoić głód... poza tym wooyoczko kochana, na wszystko trzeba czasu.

Ps. Sowa aktywny, "dziki" sex jest dobry na schudnięcie, ale uwaga: Ty brykasz :D (powaga)
_________________
Hej ho :D
 
 
 
WooYownik 
Prince of Rally Land 2010


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: T.
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 1130
Skąd: Pluton
Wysłany: 9 Mar 2007, 09:04   

charpia napisał/a:
Trzeba zrobic wszystko, żeby skurczyc żołądek... poważnie... ja oszukiwałam się surową marchewką pokrojoną w paski... jak byłam głodna to chrupałam.... pomagało zaspokoić głód... poza tym wooyoczko kochana, na wszystko trzeba czasu.

Ps. Sowa aktywny sex jest dobry na schudnięcie, ale uwaga: Ty brykasz :D (powaga)



mhhh no ja kapuste wcinam ... tzn tzw głąb ze srodka ... :P

charpia wystarczy napisac WooYa ... polowa ludzi ktorzy pierwszy raz ze mna rozmawiaja mysla ze jestem dziewczyna bo na koncu mam "a" :)
_________________

 
 
Brook 
Klubowicz





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: ST
Silnik: 2.0/16V
Imię: Wioletta
Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 799
Skąd: Chełm
Wysłany: 9 Mar 2007, 09:04   

sowa, jeśli nie masz czasu na ruch to oczywiscie dietka odpowiednia do ilosci spalanych kalorii :D

możesz także kupić jakieś Fat Burnery (Olimp, Trec), których zaletą jest to że działają nawet podczas spoczynku :-P
_________________
www.geodetachelm.pl
www.geodezja-chelm.pl
Kiedy umierasz, nie wiesz o tym. Tylko innym jest ciężko. Tak samo jest jak jesteś debilem.
FKP RACE&RALLY TEAM
www.automobilklub.chelm.pl
www.ptg-org.pl
www.ewmapa.pl
 
 
 
WooYownik 
Prince of Rally Land 2010


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: T.
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 1130
Skąd: Pluton
Wysłany: 9 Mar 2007, 09:06   

widzialem co sowa zjada ... jesli ograniczy sie jej spozycie tych specyfikow wszystkich to bedzie dobrze .... :P Sowa teraz sie narazilem co ? :>

Ogolnie to:
- zero fast foodow
- zero tlustych rzeczy
- chipsy paluszki i inne duperele od swieta
- czekolada raz na miesiac ( w moim wypadku wogole jesc nie powinienem niestety)
_________________

 
 
Yolka 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Anka
Wiek: 40
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 146
Skąd: Toruń
Wysłany: 9 Mar 2007, 09:10   

charpia jeśli o cerę chodzi to ciężko cokolwiek poradzić, z uwagi na to,że i tak jest to sprawa indywidualna i uniwersalnej recepty nie ma - jedyna to chyba taka,żeby zrezygnować z pudru ( w miarę możliwości) bo wysusza, do tego zimą przycznia się jeszcze ogrzewanie :/ Witamnki oczywiscie wskazane, kremy oczywiście też ale jakie wybrać nie jestem w stanie doradzić, bo ja mam uczulenie na 90% z nich :he: przede wszystkim zadbac o ruch na swiezym powietrzu :D trzeba sie dotlenic :-)

Co to formy odchudzania to zdecydowanie polecam basen (spala sie kalorie a do tego wzmacnia kregoslup) samo ograniczenie, bądź zmiana nawyków dot jedzenia nie wystarczy... Tak czy siak nalezy dbac o linie - ja np w czasie zimy dbam,zeby była gruba i wyraźna 8)
_________________
Yolka
Ostatnio zmieniony przez Yolka 9 Mar 2007, 09:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
sowa 





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: joanna
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2005
Posty: 2844
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 9 Mar 2007, 09:11   

oj wuja sie naraziles :-P ale na serio nie przesadzaj:)... fastfoody od swieta.... chyba ze jabolek (ale do tego jestem odgórnie zmuszana!!!) przy kompie staram sie nie podjadac i generalnie lekkie sniadanko i obiad duzo mniejszy niż np w liceum kiedy bylam szczypior ....!!! no i kawa !!! a gorzkiej nie wypije ;-| i napoje energet... wiecej grzechów nie pamietam :-)
_________________
GALERIA ZE SPOTÓW TZ

siekierap
s'klarnia

 
 
 
WooYownik 
Prince of Rally Land 2010


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: T.
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 1130
Skąd: Pluton
Wysłany: 9 Mar 2007, 09:18   

sowa napisał/a:
oj wuja sie naraziles :-P ale na serio nie przesadzaj:)... fastfoody od swieta.... chyba ze jabolek (ale do tego jestem odgórnie zmuszana!!!) przy kompie staram sie nie podjadac i generalnie lekkie sniadanko i obiad duzo mniejszy niż np w liceum kiedy bylam szczypior ....!!! no i kawa !!! a gorzkiej nie wypije ;-| i napoje energet... wiecej grzechów nie pamietam :-)


sniadanie to najwazniejszy posilek ... obiadu malo kolacji wogole ... i od 18 nic nie jemy .... :)
_________________

 
 
sowa 





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: joanna
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2005
Posty: 2844
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 9 Mar 2007, 09:20   

hmm ale to jest recepta dla tych co chodza spac o 22 ... to teraz prosze przełożenie dla tych co wstaja o 9 a klada sie o 4-5 :-)
_________________
GALERIA ZE SPOTÓW TZ

siekierap
s'klarnia

 
 
 
WooYownik 
Prince of Rally Land 2010


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: T.
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 1130
Skąd: Pluton
Wysłany: 9 Mar 2007, 09:27   

sowa napisał/a:
hmm ale to jest recepta dla tych co chodza spac o 22 ... to teraz prosze przełożenie dla tych co wstaja o 9 a klada sie o 4-5 :-)


niezaleznie od czasu ile jestes na nogach ... spac idziesz procesy sie zwalniaja w organizmie .. i koniec ...
_________________

 
 
sowa 





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: joanna
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2005
Posty: 2844
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 9 Mar 2007, 09:29   

no wlasnie dlatego mowie że moja '18' wypada o innej godzinie niz twoja :P taka inna strefa czasowa;D
_________________
GALERIA ZE SPOTÓW TZ

siekierap
s'klarnia

 
 
 
WooYownik 
Prince of Rally Land 2010


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: T.
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 1130
Skąd: Pluton
Wysłany: 9 Mar 2007, 09:35   

sowa napisał/a:
no wlasnie dlatego mowie że moja '18' wypada o innej godzinie niz twoja :P taka inna strefa czasowa;D


ale nie zaszkodzi Tobie jak od 18 nie bedziesz jadla i tyle ... w nocy ogolnie trawienie jest spowolnione wiec tluszczyk sie odklada tez ...
_________________

 
 
basia
[Usunięty]

Wysłany: 9 Mar 2007, 10:13   

możesz zastosować dietę kapuścianą,jesz cały tydzień zupkę (taki kapuśniaczek-nawet smaczny).Dobry sposób jak chcesz w krótkim czasie schudnąć.Przepisu nie pamiętam,ale jak wpiszesz w wyszukiwarce "zupa/dieta kapuściana" to wyskoczy Ci mnóstwo przepisów.Acha...z diety tej korzysta dużo mężczyzn ;)

poza tym najlepiej nie jeść kolacji,zero pustych przekąsek,słodyczy też zero,jak Ci się chce słodkiego zjedz sobie rodzynki,suszone śliwki,a zamiast zielonej wstrętnej herbaty polecam czerwoną,jest smaczna,aromatyczna i ma właściwości odchudzające.
oj jaka mądra jestem,szkoda że tak ciężko jest mi to wcielać w życie...

pozdrawiam :)
 
 
WooYownik 
Prince of Rally Land 2010


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: T.
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 1130
Skąd: Pluton
Wysłany: 9 Mar 2007, 10:19   

basia napisał/a:
możesz zastosować dietę kapuścianą,jesz cały tydzień zupkę (taki kapuśniaczek-nawet smaczny).Dobry sposób jak chcesz w krótkim czasie schudnąć.Przepisu nie pamiętam,ale jak wpiszesz w wyszukiwarce "zupa/dieta kapuściana" to wyskoczy Ci mnóstwo przepisów.Acha...z diety tej korzysta dużo mężczyzn ;)

poza tym najlepiej nie jeść kolacji,zero pustych przekąsek,słodyczy też zero,jak Ci się chce słodkiego zjedz sobie rodzynki,suszone śliwki,a zamiast zielonej wstrętnej herbaty polecam czerwoną,jest smaczna,aromatyczna i ma właściwości odchudzające.
oj jaka mądra jestem,szkoda że tak ciężko jest mi to wcielać w życie...

pozdrawiam :)


dziekuej od przyszlego tygodnia zaczne sie stosowac .. zobaczymy efekt :)
_________________

 
 
Yolka 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Anka
Wiek: 40
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 146
Skąd: Toruń
Wysłany: 9 Mar 2007, 10:23   

basia napisał/a:
zamiast zielonej wstrętnej herbaty polecam czerwoną,jest smaczna,aromatyczna i ma właściwości odchudzające.


:yes: jest zdecydowanie lepsza od zielonej, jeśli za bardzo nei będzie odpowiadał jej naturalny smak można zawsze wybrac np. cytrynową, ananasową np. Liptona (ananasowa da sie pic ;-) )


basia napisał/a:
rodzynki,suszone śliwki


tylko oczywiście z umiarem, bo zarówno śliwki jak i winogrono są tuczące :)
_________________
Yolka
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów RODZINNY DOM DZIECKA w Lutolu Mokrym
zbiórka dla naszych podopiecznych.
sowa V Wiosenny Zlot FiestaKlubPolska - Ułęż 2009 / 29-31.05.09 21 25 Maj 2009, 21:26
Miły
Brak nowych postów [Inny] Następczyni Oriona, czyli rodzinny zapierdalakowóz
profi Nasze auta 48 5 Mar 2014, 18:30
profi
Brak nowych postów Mój kącik blacharski FORD FIESTA MK3
Diuned Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa 7 22 Kwi 2020, 19:45
Diuned


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.