Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Jak ocenicie ringi w mk4
Autor Wiadomość
firefighter1
[Usunięty]

Wysłany: 23 Lut 2006, 08:10   Jak ocenicie ringi w mk4

Dłogo szukałem ringów do własnego montazu ale nie znalazłem, więc zamówiłem na wymiar i po wielu próbach zamontowałem, w dzień efekt jest żaden:

ale wieczorem:

no i zgodnie z warunkami szczegółowymi jakim powinny odpowiadać pojazdy....MT....światło postojowe ilość min2 barwy białej lub żółtej selektywnej i jeśli są to jedyne włączone światła widoczność świateł w nocy przy dobrej przejrzystości powietrza powinna być min 300m. Czyli zwykłe żaróweczki won zrobiłe a te sa postojowymi.
Ostatnio zmieniony przez firefighter1 23 Lut 2006, 12:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
andrew
[Usunięty]

Wysłany: 23 Lut 2006, 11:34   Re: Jak ocenicie ringi w mk4

firefighter1 napisał/a:
Dłogo szukałem ringów do własnego montazu ale nie znalazłem, więc zamówiłem na wymiar i po wielu próbach zamontowałem, w dzień efekt jest żaden:
[url=http://img112.images...7if.jpg]Obrazek[/URL]
ale wieczorem:
[url=http://img51.imagesh....th.jpg]Obrazek[/URL]
no i zgodnie z warunkami szczegółowymi jakim powinny odpowiadać pojazdy....MT....światło postojowe ilość min2 barwy białej lub żółtej selektywnej i jeśli są to jedyne włączone światła widoczność świateł w nocy przy dobrej przejrzystości powietrza powinna być min 300m. Czyli zwykłe żaróweczki won zrobiłe a te sa postojowymi.

witam jezeli mogewiedziec swoje zdanie tofajnie to moze wygladac ale ringi sa do przezroczystych kloszy bo tak to nie ma zadnego efektu poniewaz wiazka swiatla jest rozproszon aprzez klosz i jego zalamania i rozmazuje swiatlo a to ma spełniac funkcje swiatel pozycyjnych ale to moje zdanie i mysle ze z tym tez sie zgodzisz
 
 
firefighter1
[Usunięty]

Wysłany: 23 Lut 2006, 12:06   

oczywiście, że pozycyjne bo takie było założenie i do tego są przeznaczone ringi.
 
 
ElGrey 

Model: Ford Fiesta Mk6`07
Wersja: Sport
Silnik: 1.6TDCi/90KM
Imię: Grześ
Wiek: 49
Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1152
Skąd: Łódź
Wysłany: 23 Lut 2006, 17:04   Re: Jak ocenicie ringi w mk4

andrew napisał/a:

witam jezeli mogewiedziec swoje zdanie tofajnie to moze wygladac ale ringi sa do przezroczystych kloszy bo tak to nie ma zadnego efektu poniewaz wiazka swiatla jest rozproszon aprzez klosz i jego zalamania i rozmazuje swiatlo a to ma spełniac funkcje swiatel pozycyjnych ale to moje zdanie i mysle ze z tym tez sie zgodzisz


Zgadzam sie z tym w 100% nie wyglada to tak jak w kloszach gladkich... no i ne ma pelnego kola.. buu ;-(
 
 
andrew
[Usunięty]

Wysłany: 23 Lut 2006, 17:24   

[quote="firefighter1"]oczywiście, że pozycyjne bo takie było założenie i do tego są przeznaczone ringi.[/quote
wiem i dla tego one nie maja takiego efektu jaki powinny miec daj klosze do przecierki i bedzie sie pasilo :mad: :mad:
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 23 Lut 2006, 17:46   

a mi sie podoba, wolałbym coś takiego od zwykłych seryjnych :yes:
prawda ze lepszy efekt przy gładkich...ale to juz się wiąże z duuuzym wydatkiem, a tak efekt fajny - auto ma inne światła niż cała reszta fiest mk4 :ok:
 
 
Wojtass 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 270
Skąd: Lublin
Wysłany: 1 Mar 2006, 16:00   

Nie takie straszne, chociaz mało też nie.
Wygładzenie klosza to koszt ok 70zł/szt.
 
 
 
Mati_99
[Usunięty]

Wysłany: 21 Cze 2006, 13:55   

To mi się nawet podoba i tańsze .. wygładzic klosze ,wstawić samemu ringi może i zdemontować przed kierunkowskazem ten plastik i wstawić żarówke srebrną albo taka kameleon czy cos ;) I taniej by wyszło

[ Dodano: Sro Cze 21, 2006 14:14 ]
Czy wie ktoś jak usunąćte żeberka w środku w lampie!!!?? :he:
 
 
jackrzec 
Klubowicz


Model: Ford Fiesta Mk7`12
Wersja: Titanium
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 2573
Skąd: Stargard
Wysłany: 22 Cze 2006, 00:59   

Mati_99 napisał/a:
Czy wie ktoś jak usunąćte żeberka w środku w lampie!!!?? :he:
Jak pojedziesz na przegląd i gościu zacznie ci sprawdzać światła, to cię wygoni. Te żebra są po to żeby strumien światła układał się odpowiednio - chyba że założysz soczewkowe w środek, to będzie git
_________________
Mk3,5 '95 Classic 1.1i/50KM + Mk3,5 '95 Fun 1.3i/60KM,-->
Fiesta Mk4 '99 Ghia 1.25/75KM
,--> Fiesta Mk7 '12 Titanium 1.25/82KM + Focus Mk3 '12 Titanium 1.6 EB/150KM
Profil Facebook
 
 
jaczylibodzio
[Usunięty]

Wysłany: 22 Cze 2006, 14:11   

Cytat:
chyba że założysz soczewkowe w środek, to będzie git
Do tego jeszcze przychodzi chyba czujnik polozenia auta, czy jakos tak. Jak Ci tyl autka opada to automatycznie lampy sa obnizane zeby nikogo nie razily. No i wtedy tez do soczewek silniczki... Koszt masakryczny razem. Ale nie jestem pewien czy tak jest :|
 
 
jackrzec 
Klubowicz


Model: Ford Fiesta Mk7`12
Wersja: Titanium
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 2573
Skąd: Stargard
Wysłany: 22 Cze 2006, 14:46   

jaczylibodzio napisał/a:
Cytat:
chyba że założysz soczewkowe w środek, to będzie git
Do tego jeszcze przychodzi chyba czujnik polozenia auta, czy jakos tak. Jak Ci tyl autka opada to automatycznie lampy sa obnizane zeby nikogo nie razily. No i wtedy tez do soczewek silniczki... Koszt masakryczny razem. Ale nie jestem pewien czy tak jest :|
Nie pisze o ksenonach, tylko o lampach soczewkowych! Jeśli myślisz o ksenonach, to masz rację!
_________________
Mk3,5 '95 Classic 1.1i/50KM + Mk3,5 '95 Fun 1.3i/60KM,-->
Fiesta Mk4 '99 Ghia 1.25/75KM
,--> Fiesta Mk7 '12 Titanium 1.25/82KM + Focus Mk3 '12 Titanium 1.6 EB/150KM
Profil Facebook
 
 
Wojtass 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 270
Skąd: Lublin
Wysłany: 22 Cze 2006, 15:02   

Też nie do końca, ten system samopoziomowania to w zasadzie symboliczne znaczenie ma na naszych drogach, nie ma systemu który błyskawicznie wyrówna snop światła, poza tym już w większości biksenonach się go nie stosuje.
Co do zwykłych soczewek to nie było czegoś takiego w zestawie z nimi.
Pozdro
 
 
 
jackrzec 
Klubowicz


Model: Ford Fiesta Mk7`12
Wersja: Titanium
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 2573
Skąd: Stargard
Wysłany: 22 Cze 2006, 15:07   

Wojtass napisał/a:
Też nie do końca, ten system samopoziomowania to w zasadzie symboliczne znaczenie ma na naszych drogach, nie ma systemu który błyskawicznie wyrówna snop światła, poza tym już w większości biksenonach się go nie stosuje.
Co do zwykłych soczewek to nie było czegoś takiego w zestawie z nimi.
Pozdro
Dobrze gadasz! Ale wg przepisów żeby mieć ksenony, to te wszystkie bajery jak samopoziomowanie i oczyszczanie muszą być, o homologacji do auta nie wspomnę, a do "zwykłych" soczewek tylko homologacja taka jak do każdej innej lampy.Są soczewki ze zwykła żarowka - nie wiem jak to działa, ale w necie to widzialem i czytałem o tym. Wygląd ksenona, ale brak tych wszystkich bajerów i przetwornic. Maasz tu przykład do bmw: http://moto.allegro.pl/sh...?item=110715788 a tu do mk4: http://moto.allegro.pl/sh...?item=111084334
_________________
Mk3,5 '95 Classic 1.1i/50KM + Mk3,5 '95 Fun 1.3i/60KM,-->
Fiesta Mk4 '99 Ghia 1.25/75KM
,--> Fiesta Mk7 '12 Titanium 1.25/82KM + Focus Mk3 '12 Titanium 1.6 EB/150KM
Profil Facebook
 
 
Wojtass 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 270
Skąd: Lublin
Wysłany: 22 Cze 2006, 17:25   

Owszem są, właśnie dzisiaj sie o nich rozpisałem http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=17036

2 tematy o tym samym, człek się gubi ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: Jak powstało życie
Co było, a nie jest zapisane w rejestr!!!
PUCIO Frakcja wielkopolska 6 21 Mar 2010, 23:10
Piter
Brak nowych postów Przyklejony: Jak zacząć ?
pablonas Sport w FKP 19 5 Sty 2005, 20:43
Gość
Brak nowych postów Przyklejony: Jak rozpoznać czy skrzynia ma LSD
stafcio Tuning mechaniczny 7 29 Sty 2016, 22:47
vegetagt
Brak nowych postów Przyklejony: FAQ - Jak z Calypso zrobić Szklarnię
czyli przeróbka dachu w Calypso na szklany
trzeci Tuning stylistyczny 8 4 Paź 2012, 15:26
rufffio
Brak nowych postów Przyklejony: Jak zapisać plik z Youtube lub Googlevideo
jackrzec Linkownia 31 30 Paź 2018, 14:27
mihaitydor


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.