Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
17 Kwi 2006, 11:46
Biszkopty : stare dzieje :)
Autor Wiadomość
KureckiGTT 

Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 02 Wrz 2005
Posty: 32
Skąd: OBR Niestachów
Wysłany: 22 Wrz 2005, 22:17   

nie kadett tylko Astra KOMBI i u wżaj co piszesz
 
 
 
Lokmen 
Zeus


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 23 Maj 2004
Posty: 1723
Skąd: ___
Wysłany: 22 Wrz 2005, 22:21   

Do panów FAZY i Kureckiego - spór załatwcie na priv lub GG bo inaczej dotaniecie po warnie....
_________________
 
 
 
Darekmk3 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Futura
Silnik: 1.6i16V/90KM
Imię: Darek
Wiek: 39
Dołączył: 30 Lip 2005
Posty: 917
Skąd: Żory
Wysłany: 22 Wrz 2005, 22:34   

Łokmen napisał/a:
Do panów FAZY i Kureckiego - spór załatwcie na priv lub GG bo inaczej dotaniecie po warnie....

Amen
 
 
 
Lokmen 
Zeus


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 23 Maj 2004
Posty: 1723
Skąd: ___
Wysłany: 22 Wrz 2005, 22:38   

reszty to sie też tyczy - to nie jest hyde-park wiec dywagacje na temat prędkości max sa zbędne.......
_________________
 
 
 
PumaRST 
Princessa of Ułęż





Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 09 Cze 2004
Posty: 3192
Skąd: OBR Niestachów
Wysłany: 23 Wrz 2005, 11:35   

Faza napisał/a:
Do Pumy wcale mnie odjechał Kadet 2.0 bo to nie są wyścigi na 1 km tylko na czterysta i dałem mu rade po drugie to niebyla policja z kielc tylko z krakowa po trzecie niby renowka oryginal (z podkręconą turbina) objechala fieste tylko o pol dlugości po czwarte crx-y i civici vti maja troche wiecej mocy od fiesty jakies 30KM i są troche lzejsze wiec sie troche zastanow co piszesz

do Kurecki gtt zlamales to sie chyba w gacie ze strachu jak startowales z fiesta co by cie niewymieszala :)


Do Fazy:
1) A co Fiesta 2,0 16v to orginał?? Chyba nie wiec czemu tłumaczaycz podkreconą turbiną w R5??
2) crx ma 130KM i 158Nm wiec Fiesta jest mocniejsza a ważą tyle samo, a co do Civica VTi to zaznaczyłem że COUPE które waży ponad 1000KG i też jest cięższe!!! Choć jest może trochwe wiecej koników ale mniej Nm, a to one ciągną w 1/4mili.
3) A co do Kadetta to sorry ale 16v łoi Cię jak chce!!!! A jak twierdzisz inaczej przyjedz na wyscigi to sie okaże!!
4) Kurecki może i miał pewne obawy przed wyscigiem ale i taj ja nalał wiec były nie uzasadnione!! i to miało miejsce na LPG i na benzynie jak była Fiesta, R5 jeździ tylko naLPG!!!

A co do zastanawiania to ja dokładnie wiem co pisze!!!!! W przeciwienstwie do ciebie!! Niewiem czy jestes taki od urodzenia czy przeszło fatum byłego własciciela Fiesty na ciebie ale...;......!!!!

Co do Ostrzeżen to sorry Łokmen ale to i tak skomentowałem. Generalnie nie odezwał bym sie na ten temat ale Faza pocisnął z posiadaczami Fiest 1,3 itp wiec ja z nim i jego Fiestą!!!
On cos pieprzył nna temat zazdrosci obo on ma 2,0 16v a inni nie, wiec ja z nim pocinołem bo nie lubie PAJACOWANIA!!!!
A teraz jak chcesz to mi daj ostrzerzenie!!!!
Zakończyłem temat!!!!!!!
_________________
Ford Fiesta RS ZetecTurbo 207KM 250Nm ET: 13:85 RiP
 
 
 
Faza 
King of Rally Land 2010





Model: Inne auto
Wersja: Sport
Silnik: Inny
Imię: Łukasz
Wiek: 41
Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 792
Skąd: Kielce
Wysłany: 23 Wrz 2005, 11:55   

cytuje swoja wypowiedz:

"a co do 1.3 to wcale sie z was niezbijam ani was nie obrazam bo mnie takie cos nie bawi !!!

tylko strasznie mnie wkur....ą takie wypowiedzi"



puma czytaj dokladnie to co pisze


a co do pajacowania


pokazales kiedys klase na nocnych

jeden koles kontra ty (a za tobą 100 innych) bravo
 
 
 
PumaRST 
Princessa of Ułęż





Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 09 Cze 2004
Posty: 3192
Skąd: OBR Niestachów
Wysłany: 23 Wrz 2005, 12:13   

Faza napisał/a:

a co do pajacowania


pokazales kiedys klase na nocnych

jeden koles kontra ty (a za tobą 100 innych) bravo


Fakt byłes w tedy, ale cos nie dokńca widziałes bo było 1 na 1 a ta 100 mnie odciągała :hahaha: :hahaha:
Po drugie to moja sprawa kogo i kiedy oraz za co wale w ryja, koles zasłużył i dostał wiec nie rób aferyt z tego bo wzasadzie mnie to wali!!!!
Nie mniej jednak kulawy argument wyciągnołes żeby pokazac jakim jestem PAJACEM!!!!

" Dla informacji wszystkich, koleś przejeżdzał przez tłum ludzi i gdy sie znalaż w samym środku dał w palnik i uderzył (potrącił) jednego z widzów, podeszlismy z kumplem do niego a on wysiał z auta i zaczą sie rzucac do nas wiec mi nerwy pusciły, ten potrącony był troche poszkodowany w całej tej sytuacji. A kierowca był zupełnie obcy i chciał zrobic na złaość!!!" OCEŃCIE sami czy to jest pajacowanie!!!!!

A ta niby 100 to mnie zabierała od niego za co ważniejsze koles dostał 3 strzały i tyle.

Wiec jak chcesz zrobic PAJACA ze mne to sie bardziej postaraj tylko uważaj na to zebys nie przegiął bo,..............!!!!!!!
Zakończyłem ten temat i mam nadzieje że ty też!!!!!
_________________
Ford Fiesta RS ZetecTurbo 207KM 250Nm ET: 13:85 RiP
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Inne stare FORDY
Diuned Linkownia 0 11 Gru 2020, 01:30
Diuned
Brak nowych postów [MK3] nowe klocki, stare tarcze
madek Mechanika 24 11 Lut 2009, 00:06
MARIUSZ.B
Brak nowych postów [INNY] Esiok czyli powrót na stare śmieci
BuMeL Nasze auta 27 8 Wrz 2021, 22:37
BuMeL
Brak nowych postów co się dzieje ?
tarantino Elektryka 7 19 Cze 2008, 13:24
tarantino
Brak nowych postów Co się dzieje z moim zegarkiem?
jaczylibodzio Elektryka 4 2 Lip 2006, 23:03
Gość


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.