Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

[MK6] Fiesta Base by Tobol
Autor Wiadomość
DanielŻ 

Wersja: Inna
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 31
Dołączył: 27 Lis 2015
Posty: 150
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 23 Cze 2016, 14:34   [MK6] Fiesta Base by Tobol

No puff cała ta dyskusja jest zbedna jak widać.. Tobol tu nie chodzi o to czy to legalne czy nie. Tylko że to zwyczajne chamstwo świecić komuś po galach i go razic i że to niebezpieczne dla innych kierowców a nie dla Ciebie.. :]a ja tak - mam wpisane w dowód wszystko i swapa itp. No ale co racja to racja - szkoda pisać, chociaż do tego właśnie służy forum. Na całe szczęście karma wraca ;) pozdrawiam.
_________________
Peace!!

vegetagt napisał/a:
plakiem takich rzeczy sie szuka :p
- jednak człowiek uczy się całe życie :d old
 
 
Puff 
Forumowy Maruda


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Fun
Silnik: 1.8DI/75KM
Imię: Dawid
Wiek: 37
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 5737
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 23 Cze 2016, 18:38   [MK6] Fiesta Base by Tobol

A kto mówi o wpisywaniu czegokolwiek w dowód? Gdzie choć słowo o tym napisałem? Zresztą u mnie wpis o mocy to jedna wizyta w urzędzie. Ksenony w halogenach by nigdy nie przeszły, więc argument kompletnie nietrafiony.

Chodzi o przeróbki, które mogą stwarzać stwarzać zagrożenie na drodze i działać na szkodę innych użytkowników drogi. Jak zwiększenie mocy w aucie ma się tu do tego? A jak się ma oślepianie?

Nikt tu nikomu nie chce na złość zrobić. Rób co chcesz, dopóki nie wpływa to na innych i nie ma ryzyka, że poprzez jakąś przeróbkę możesz powodować wypadki. Jeśli ktoś na drodze zachowuje się jak ciul, to nie chciej być gorszy. W ten sposób szerzyłoby się tylko chamstwo, a kultura na drodze u nas powoli, choć sukcesywnie, się poprawia. Dołóż swoją cegiełkę do tego.
_________________
"Rób to, co kochasz, żyj jak chcesz i nie patrz na to, co mówią inni,
 bo jeśli zaczniesz działać tak, jak chcą inni, to będziesz żyć dla innych, a nie dla siebie."


Wierny osiołek pochłania jedynie ;-))
:devil:
 
 
 
Bizuu 

Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: CLX
Silnik: 1.3i/60KM
Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 157
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 23 Cze 2016, 20:22   [MK6] Fiesta Base by Tobol

Dla mnie to jest dziwne, zajrzyjcie sobie na jakiekolwiek forum VAGin... Tam 50% użytkowników ma bardziej chore pomysły niż tutaj opisany... Montują sobie xenony w szklaną lampę i to jest normalne? Chyba że wasza większość też chodzi po innych forach i potępia zachowanie innych rodem z superbohatera...

Osobiście wypowiem się na temat tej przeróbki.. Wciśnij tylko tam soczewke i będzie cacy, wiem z doświadczenia, szwagier do Lexusa tak zamontowal i jest pięknie..

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
 
 
Puff 
Forumowy Maruda


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Fun
Silnik: 1.8DI/75KM
Imię: Dawid
Wiek: 37
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 5737
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 23 Cze 2016, 20:30   [MK6] Fiesta Base by Tobol

Nikt nie mówi, że to jest normalne. Z VW ("wieśwagenów") tutaj dużo ludzi się śmieje, bo tam króluje "tuning" psujący auto. Ale to temat na inną dyskusję.
My nie straż obywatelska, żeby "prostować" jednostki wszędzie gdzie się da, nawet tam, gdzie nas o to nie proszą. Natomiast jeśli ktoś tworzy temat tutaj to, z automatu, musi liczyć się z tym, że ktoś może się krytycznie wypowiedzieć na temat tej czy innej przeróbki.
_________________
"Rób to, co kochasz, żyj jak chcesz i nie patrz na to, co mówią inni,
 bo jeśli zaczniesz działać tak, jak chcą inni, to będziesz żyć dla innych, a nie dla siebie."


Wierny osiołek pochłania jedynie ;-))
:devil:
 
 
 
Tobol 


Model: Ford Fiesta Mk6`04
Wersja: Basic
Silnik: 1.3i/70KM
Imię: Tomek
Dołączył: 02 Wrz 2013
Posty: 344
Skąd: Racibórz
Wysłany: 23 Cze 2016, 20:39   [MK6] Fiesta Base by Tobol

Patrząc wcześniej ktoś tam skrytykował BRE jak miałem założoną. Mój wymysł moja sprawa. Dziękuje za hejta będzie dalej na aucie. Xenon mój wymysł moja sprawa. 1 krytyczna wypowiedź od każdego starczy dziękuje to mnie bardziej motywuje do działania. Chce wieśniaczyć auto wg innych super będe to robił dalej bo robie coś co mi się ma podobać a nie komuś innemu jak mi się coś nie podoba na forum nawet o tym nie pisze bo po co ? Jego sprawa ktoś modyfikuje auto całkowicie nie zgodnie z przepisami ? co mnie to obchodzi ? Ktoś ma fajny mod napisze "ciekawa sprawa" Rozpoczęła się dyskusja zaśmiecacie mi temat co niektórzy. Dalej będę robił to co mi się podoba.

Puff twierdzisz wieśwagen normalne auto jak każde inne co to za różnica jaka to marka ? to tylko kawałek blachy.
 
 
Puff 
Forumowy Maruda


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Fun
Silnik: 1.8DI/75KM
Imię: Dawid
Wiek: 37
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 5737
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 23 Cze 2016, 21:01   [MK6] Fiesta Base by Tobol

Możliwe, że to ja nawet byłem, bo wyciera to lakier. Wygląd kwestia gustu, tylko o wycieranie się rozbija. :)
Co do "hejtów". Hejty srejty. Teraz nie można się na jakiś temat krytycznie wypowiedzieć, bo zaraz jest, że się "hejtuje". Pier**lenie.
Jak ktoś jedzie po dieslu, to nie siadam w kącie i nie płaczę, ani nie wyzywam od "hejterów", tylko mam wygwizdane. Ktoś ma taką opinię i spoko. Dopóki czyjaś opinia (krytyczna oczywiście) nie niesie ze sobą argumentu, że z powodu moich modów komuś dzieje się krzywda, nie ma się czym przejmować.
W kontraście Ty masz bardzo dziwne podejście. Jakbyś chciał komuś na złość zrobić za wszystkie krzywdy tego świata i niech cierpią wszyscy, nawet ci, którzy bogu ducha winni trafili się na pasie naprzeciwko. W imię czego?
Inna rzecz, że jest wiele modyfikacji niezgodnych z przepisami, które jednocześnie poprawiają bezpieczeństwo własne i/lub innych użytkowników drogi (vide wymiana płynu hamulcowego z 4 na 5.1 lub inne, podobne). Ale to kwestia durnie skonstruowanych przepisów.
A temat na forum jest po to, żeby się wypowiadać. Założyłeś go, jest otwarty dla każdego, licz się z tym, że mogą się tu pojawić różne opinie, które powinieneś brać na klatę jak facet.

Co do marki VW - ja do tych aut nic nie mam. Chodzi mi o kastę "dżerman stajla", którzy wyrabiają opinię marce. Gleby, naciągi, ksenony gdzie popadnie, większość zmian nielegalna, a nawet jak legalna, to upośledza auto w kwestii prowadzenia i/lub uciążliwości dla innych na drodze (zwalnianie przed niskimi progami zwalniającymi do prędkości sunącego lodowca, ksenony doświetlające kosmos, wiercone tłumiki, które słychać 2km dalej, naklejki na całą szybę ograniczające całkowicie widoczność do tyłu i nierzadko do przodu, sprzęt audio zagłuszający wszystko, włącznie z syrenami karetek pogotowia, itd.). Są auta zrobione ze smakiem, owszem, ale niestety znakomita większość to "byle wyglądało, nawet jeśli jeździ jak gówno". I byłoby to ok, gdyby wozili takie coś na lawetach, tylko że oni wyjeżdżają tym na drogi. A potem się dziwią, że ludzie o marce mają takie, a nie inne opinie.
_________________
"Rób to, co kochasz, żyj jak chcesz i nie patrz na to, co mówią inni,
 bo jeśli zaczniesz działać tak, jak chcą inni, to będziesz żyć dla innych, a nie dla siebie."


Wierny osiołek pochłania jedynie ;-))
:devil:
 
 
 
Tobol 


Model: Ford Fiesta Mk6`04
Wersja: Basic
Silnik: 1.3i/70KM
Imię: Tomek
Dołączył: 02 Wrz 2013
Posty: 344
Skąd: Racibórz
Wysłany: 23 Cze 2016, 21:55   [MK6] Fiesta Base by Tobol

A niech wyciera lakier niech zgnije i tak już wygląda jak po 12 latach na polskich drogach i po ponad 200tyś km. Mi już nic do stracenia nie pozostało. Przynajmniej zakrywa niedoskonałości. Wymieni się.

Zrobiłbym wam zdjęcie w nocy jak to świeci ale sorry nie mam aparatu odpowiedniego w cale to takie wow i oślepiające nie jest wcale to mocniej nie świeci. Czy oślepia ? nie wiem kumpel dziś jechał z na przeciwka nic mi nie powiedział ja na halogenach w nocy nie jeżdżę. Jak dla mnie to ma poprostu inną barwę. Na zdjęciach to inaczej wygląda na żywo też.

Bardzo straszny mod rzeczywiście na żywo żaden nie widział ale wypowiedzi są. To nie oślepia. Jest cała masa innych przeróbek nielegalnych i kogo to obchodzi ? Każdy robi to co mu się podoba.

Biore na klate Puff wszystkie opinie negatywne, pozytywne. Chodzi mi tylko o to, że zrobił się już syf w tym temacie. Mówicie o tym samym już który raz ?

Podsumowując. Jest to nielegalne ok, nie poważne ok, uważajcie mnie za ignoranta, egoiste ok jeżdżę kosiarką 1.3 ok super :D mam dziwne podejście ok przyjąłem do wiadomości dziękuje.
 
 
Puff 
Forumowy Maruda


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Fun
Silnik: 1.8DI/75KM
Imię: Dawid
Wiek: 37
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 5737
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 23 Cze 2016, 22:03   [MK6] Fiesta Base by Tobol

Tobol napisał/a:
Bardzo straszny mod rzeczywiście na żywo żaden nie widział ale wypowiedzi są.

Raz: napisałeś, że bagiety się przyczepiły.
Dwa: Twoja postawa wskazuje jasno na to, że chcesz innych oślepiać, złośliwie.

Jak niby mamy się wypowiadać jak sam, tym co napisałeś, przedstawiasz sytuację w skrajnie niekorzystnym dla siebie świetle? :)
Przeczytaj proszę poprzednie posty jeszcze raz i postaw się w naszej sytuacji.
Gdyby nie to, to może nawet nie byłoby pytania dot. walenia po oczach, góra takie "jak to w nocy wygląda?". Bo nie wygląda to źle (serio, tylko cały czas chodzi o walenie po oczach).

Tobol napisał/a:
Mówicie o tym samym już który raz ?

Jak ktoś przewody hamulcowe z plastiku zrobi, to też odpuściłbyś po jednym poście czy starałbyś się jednak pokazać, że to nie najlepszy pomysł?
Może i trujemy (ja truję?) dupę któryś raz, ale tu nie ma grama złośliwości ani nie jest robione to w złej wierze. Zresztą wyżej napisałem, że swoimi wypowiedziami sam sprowokowałeś dyskusję.
_________________
"Rób to, co kochasz, żyj jak chcesz i nie patrz na to, co mówią inni,
 bo jeśli zaczniesz działać tak, jak chcą inni, to będziesz żyć dla innych, a nie dla siebie."


Wierny osiołek pochłania jedynie ;-))
:devil:
 
 
 
DanielŻ 

Wersja: Inna
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 31
Dołączył: 27 Lis 2015
Posty: 150
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 23 Cze 2016, 23:05   [MK6] Fiesta Base by Tobol

Tu poprostu chodzi o kulturę na drodze. Żeby sobie złośliwie na wzajem nie przeszkadzać na drodze. A Ty pisałeś że mnie oslepiaja to ja też mogę oslepiac. O to ta cała spina :] jakby każdy miał takie podejście jak w USA to nikt by nic nie widział na drodze i potem karambol co 15 mil ;] to na prawdę po prostu jest wkur*iajace i nic poza tym ^^ ja Ci też źle nie zycze ale chamstwo to chamstwo.. może karma wróci i zczaisz o co chodziło.. jeździj sobie jak chcesz. Nawet na wstecznym cały czas tylko pomyśl czy to aby na pewno bezpieczne? ;> szerokości; ]
_________________
Peace!!

vegetagt napisał/a:
plakiem takich rzeczy sie szuka :p
- jednak człowiek uczy się całe życie :d old
 
 
Jondi 

Model: Ford Fiesta Mk6`05
Wersja: ST
Silnik: ST 150
Wiek: 36
Dołączył: 25 Sie 2014
Posty: 184
Skąd: Kraków
Wysłany: 24 Cze 2016, 21:27   [MK6] Fiesta Base by Tobol

Ja powiem tylko jedno oślepianie ludzi to skur**** i trzeba być po prostu upośledzonym żeby robić to z premedytacją... Módl się żebyś mnie kiedyś nie spotkał na drodze bo takich wieśniaków tempie za wszelką cenę...
 
 
Tobol 


Model: Ford Fiesta Mk6`04
Wersja: Basic
Silnik: 1.3i/70KM
Imię: Tomek
Dołączył: 02 Wrz 2013
Posty: 344
Skąd: Racibórz
Wysłany: 26 Cze 2016, 18:21   [MK6] Fiesta Base by Tobol

Ale się Ciebie wystraszyłem Jondi bardzo się boję.

Po raz kolejny wam to napisze : światła nie oślepiają to ma tylko inną barwę. Ile razy jeszcze będę miał to napisać ? Pisze głupoty jeden z drugim, że to oślepia widział któryś to na żywo na drodze ? Nikt jakoś nie "mruga" mi drogowymi światłami gdy jedzie z naprzeciwka. Już zrobiłem 2000km po kraju od momentu zamontowania i jakoś nikt nie fuczy o to.

Nie widziałeś na żywo to sie nie wypowiadaj!!!


edit by Puff
Tobol napisał/a:
Xenon w halogeny Tobol zwariował !!!! Życie mi się podoba psiarnia już sie doje****

Tobol napisał/a:
będę dalej robił co mnie reszta obchodzi jak inny mnie oślepiają to dalczego ja nie moge ? ;/

Tobol napisał/a:
Moje życie moja sprawa. Moje auto moja sprawa. Ja oślepiam innych (inni oślepiają mnie) i to ja będę miał problemy nie wy.

To są cytaty z Twoich wypowiedzi. Jak tak przedstawiasz sprawę, to nie miej pretensji, że ludzie się burzą. Było nie pisać takich prowokacyjnych stwierdzeń. Teraz się zrobiła burza i jedyną osobą winną tego stanu rzeczy jesteś Ty sam.
 
 
DemptD 
Moderator


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Trend
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Jacek
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 2231
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 26 Cze 2016, 20:19   [MK6] Fiesta Base by Tobol

Tobol napisał/a:
Nie widziałeś na żywo to sie nie wypowiadaj!!!


Kobieca logika tak bardzo :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
_________________
...you're right your car is better, but it doesn't have a soul...
Czerwono-czarna®
 
 
 
Jaszczur 


Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: CL
Silnik: 1.8D/60KM
Imię: Marcin
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 1089
Skąd: SD (Dąbrowa G)
Wysłany: 28 Cze 2016, 16:03   [MK6] Fiesta Base by Tobol

Szkoda kolegi. Taki fajny był, i jego wątek.
_________________
wszystko jest do zrobienia, trzeba tylko chcieć
 
 
 
DemptD 
Moderator


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Trend
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Jacek
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 2231
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 28 Cze 2016, 20:06   [MK6] Fiesta Base by Tobol

Jako, że zrobił emoquit i strzelił focha - temat zamykam
_________________
...you're right your car is better, but it doesn't have a soul...
Czerwono-czarna®
 
 
 
Parzych 
Prince of Biłgoraj 2012





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.6Duratec 100KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8085
Skąd: WawaTeam/Praga
Wysłany: 29 Cze 2016, 22:38   [MK6] Fiesta Base by Tobol

Amen... :pop:
_________________
BARDZO PROSZĘ O NIE MĘCZENIE MNIE NA PW (ANI PRZEZ GG) PROŚBAMI DORADZENIA W SPRAWIE ZAKUPU AUTA (ANI W SPRAWACH MECHANIKI/ELEKTRYKI OGÓLNEJ I CAR AUDIO), NIE ZNAM SIĘ I MAM JUŻ DOŚĆ PISANIA TEGO KAŻDEMU!!! OD TEGO SĄ TEMATY W DZIALE "PRZED ZAKUPEM (ORAZ MECHANIKA/ELEKTRYKA/CAR AUDIO)"!!! DZIĘKUJĘ, DOBRANOC...
F16 w obiektywie Krzyśka Palińskiego
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Regulamin Forum Fiesta Klub Polska
Ważne-przeczytaj koniecznie!
Rasta Niezbędne informacje o Klubie i Forum 0 22 Lut 2006, 23:34
Rasta
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Polityka cookies na stronie i forum Fiesta Klub Polska
trzeci Niezbędne informacje o Klubie i Forum 0 24 Mar 2013, 16:04
trzeci
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Statut Stowarzyszenia Fiesta Klub Polska
trzeci Niezbędne informacje o Klubie i Forum 0 15 Sty 2009, 12:44
trzeci
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [MK6] Fiesta MK6
Fordy Fiesta VI generacji (2002-2008)
Freeman Nasze auta 0 12 Lip 2011, 16:30
Freeman
Brak nowych postów Przyklejony: Fiesta MK3 - 3D Project
Longer_007 Hyde-Park 205 2 Wrz 2015, 14:13
szagrad


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.