Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » wymiana oleju
Tematy oznaczone jako wymiana oleju
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Przeniesienie napędu : wymiana oleju w skrzyni


mam takie pytanie jak kupiel auto przystapilem do wymiany plynow filtrow itd chcialem tez wymienic olej w skrzyni biegow ale mechanik powiedzial ze ona jest zalewana jakims specajalnym paskudztwem i tego sie nie wymienia czy to jest prawda?? mozliwe zeby ten olej przezyl cala zywotnosc auta bez wymiany??
z gory thx za odpowiedzi :)
36204 27

[MK4] Spuszczenie oleju z miski - help!


Witam

Panowie proszę o pomoc ponieważ walczę z tak głupia sprawa już trzy dni.Problem tkwi ,że chciałem wymienić sam olej oraz filtr w żony dieselku 1.8 D. Pełen werwy przystapiłem do pracy zaopatrzony w klucz oczkowy 13 i zanurkowałem pod auto.Z tyłu miski olejowej tak mniej więcej po środku znalazłem śrubkę . I tu już był problem - łepek śruby był tak zjechany ,że nie dało się odkręcić.Przyniosłem sobie szczypce regulowane z zatrzaskiem i znów nic .Szczypce się slizgały ,łepek śruby coraz bardziej się kruszył , a ona ani drgnęła ! Próbowałem kręcić w prawo i lewo i nic ! Próbowałem na koniec punktaczkiem,przecinakiem i młotkiem ją drgnąć i nic ! Na koniec zaświtał mi pomysł ,aby uciąć szlifierką ten łepek,a potem wysunę taka większą i grubszą podkładkę co była pod tym łebkiem i dalej będę próbował wykręcać tymi szczypcami.Jakież było moje zdziwienie jak uciąłem łepek i ...
7912 8


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.