Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » swiatla przeciwmglowe
Tematy oznaczone jako swiatla przeciwmglowe
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK6] Halogeny - montaż (MK6 fl)


Witam wszystkich,

od października br. jestem szczęśliwym posiadaczem Fiesty 1.4 TDCi z 2007 r. Porównując ją z innymi Fiestami toczącymi się w jakże zawrotnym tempie po naszych wspaniałych , równych , szerokich i bezpiecznych drogach zauważyłem , że prawie wszystkie mają halogeny - a moja nie :( Od kilku tygodni przymierzam się do zakupu i montażu ale nie do końca wiem jak się za to zabrać . Wiem tylko tyle że na Allegro zestawy do samodzielnego montażu można kupić od 50 do 120 zł za sztukę (od 65 zł. z żarówką) a całość (2xhalogen + żarówka + maskownica) za ok. 300 zł. Może najlepiej podjechać do serwisu i zlecić to komuś by samemu nie zepsuć ??? Bardzo proszę o informacje , w szczególności własne doświadczenia życiowe Forumowiczów związane z montażem ww. świateł .

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi .

...
18499 25

[MK3] światło przeciwmgłowe tył - przełącznik


Witajcie.

Czy ktoś może się orientuje coś w temacie halogenu w fieście 1,1 93r ....
Mianowicie przycisk od tylnego halogenu ładnie się podświetla w chwili włączania, światło przeciwmgielne się zapala ale jak tylko zdejmuję palec to gaśnie. Żadne zaklinanie tego przycisku nie pomagały a jazda z palcem na tym guziczku może być nieco uciążliwa :)
Sami rozumiecie, że ostatnio panujące warunki pogodowe wymuszają używanie halogenów na mgłę. Wcześniej wszystko ładnie działało a jak nagle przyszła potrzeba to nie chce to zaskoczyć...

Bardzo proszę o radę co pogłaskać lub w co kopnąć... :)
Na poważnie... będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
llopezor
9832 15

[MK3] Halogeny - montaż do fiestki C


Szanowni.

W związku z tym, że często jeżdżę, gdy warunki widoczności są kiepskie, wymyśliłem sobie montaż dodatkowego oświetlenia.

Chciałbym podpiąć takie oto HALOGENY do mojej Fiestki, która ma z przodu zwykły, wąski zderzak.

Pytania mam następujące:

1. Co poza tymi halogenami muszę kupić (jakiś ori włącznik?, przekaźnik?, itp)
2. Czy Fofina ma jakąś instalkę pod tego typu światła? Mam przy reflektorach 3 wtyki (w tym wiem, że złącze dniagnostyczne kompa). Nie wiem tylko jak do tego podejść i do czego podpiąć ten kabelek wystający z żarówki H3.
3. Jak uważacie - lepiej montować do zderzaka (obawiam się, że będą drgać i mocno wystawać do przodu, czego nie chcę), czy da się je przykręcić do tej blachy na dole?

Może ktoś z Was ma halogeny w takiej Fieście (nie chodzi mi o futurę ani ...
8086 8

[MK6] halogeny przód


hej
jaka jest średnica halogenu w przednim zderzaku bo sie zastanawiam
czy dałoby się zamiast oryginalnych halogenów wstawić do jazdy dziennej takie coś do jazdy dziennej w oryginalną zaślepkę
7009 7

[MK3] Wymiana żarówki przeciwmgielne


Witam. Powie mi ktoś jak dojść do żarówek przeciwmgielnych oczywiście przy zderzaku Futura?
6631 3

[MK3] Nie działające światło przeciwmgłowe


Witam. W mojej fieście zauważyłem trochę dziwny problem, nie działa światło przeciwmgłowe, wina żarówki na pewno nie, bo jest dobra. Naciskając na włącznik nie zapala się nawet kontrolka. Na początku myślałem ze coś nie tak ogólnie, bo nie świeciło światło cofania, ale po złączeniu dwóch kabli na czujniku okazało się że padł czujnik. Z światłem przeciwmgłowym nie doszedłem do ładu, może ktoś mi podpowie gdzie szukać przyczyny?
Pozdrawiam
6001 6

[MK6] Swiatła przeciwmgielne- montaż


Pytanie mam do znawców , moja Fiesta mk-6 nie została wyposażona w światła przeciwmgielne , ale są miejsca do zamontowania i pozycja na przełączniku. Czy jeśli dokupię takie reflektory to jest szansa ze w wiązce elektrycznej świateł zostały przewidziane wolne kable do podłączenia tych dodatkowych świateł , czyli po ludzku , zakładam reflektory przeciwmgielne znajduje przewody i podłączam i hula :luzik:

:: TAGI ::
5926 4

[MK3] Światło przeciwmgielne


Witam
Posiadam Fieste i od jakiegoś czasu nie działa mi światło przeciwmgielne, poświetlenie przycisku oraz żółta dioda. Lecz, gdy podłączyłem te kabel na krótko z innym źródłem zasilania niż przez włącznik żarówka zapaliła się . W czym tkwi problem?? Bezpiecznik jest sprawdzony włożony także nowy na wszelki wypadek :) Czyżby padł jakiś przekaźnik proszę o pomoc :)
Fiesta CLX 1.8 D 60 KM :) 93 :zwyciężca:
3430 2


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.