Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » simmering
Tematy oznaczone jako simmering
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK3] Problem z simmeringami


Witam chłopaki. jestem młodym kierowcą. i moje 1 autko to fiesta mk3 1.3 CLX 91 rok.
i nie dawno mam problem z simmeringiem. otóż to gdy jadę zaczyna mi pasek objeżdżać (chyba) i dziś sprawdziłem i mam tam pełno brudu i oleju i te koła pasowe też są mokre. i nie wiem co z tym zrobić czy da rade samemu wymienić ten simmering czy trzeba do mechanika jechać:(
10975 19

[MK3] Wymiana uszczelki miski i simmeringow skrzyni


2 pytania.
1) Czy zeby wymienic uszczelke miski w Zetecu trzeba podnosic silnik czy uda sie spod auta ot tak?
2) Czy problemem jest wymienic simmeringi skrzyni lezac pod autem?
I jaki koszt takiego simmeringu i jaka firme polecacie
6565 5

Przeniesienie napędu : simmering półosi uszczelniacz


Witam. Czy może mi ktos powiedzieć jaki simering przychodzi w skrzyni na półosi? Ciekni mi tam olej a chciałbym wiedzieć przed rozbiórka co mam kupić. W sklepie nie byli w stanie mi pomóc. Jest do Diesel z 90 roku. Dzięki z góry za pomoc
4579 2

[MK3] Alternator w oleju.


Ostatnio nie chciał mi odpalać. Zobaczyłem, że pod maską alternator i wałki są całe w oleju silnikowym. Nie ma ładowania? Pasek alternatora był wymieniany 2 miesiące temu a już jest w strzępach, skąd może cieknąć? I jak można sprawdzić alternator czy dobrze ładuje? Po podłaczeniu kablami drugiego akumulatora odrazu odpala, ale cos jakby nie łądowało. Proszę o pomoc.
4213 3


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.