Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » rdza
Tematy oznaczone jako rdza
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

FAQ - RDZA / KOROZJA


...nudne te tematy jak walczyc z rdza ..złosliwie wyszykowałem faqa ..teraz bedzie wszytko duuuzo prostsze :-P
rozpoznanie
sami musicie zdecydowac jak powazna jest rdza na waszym aucie ...czy mozna podrapac koncem scyzoryka i zrobic punktowa zaprawke...czy trzeba siegac po elektronarzedzia ..czy jest to w miejscu gdzie zaprawke mozna pojechac z pedzala czy tez trzeba siegac po spray albo ...umawiac termin u lakiernika :fox: .
Czy tez wreszcie ..rdza jest tak zaawansowana ze jedynym fachowym rozwiazaniem jest wyciacie jej i wspawanie nowej blachy ..a wtedy mamy juz niestety do czyniena z blacharka ;-(

w przypadku puenty rdza była typowa rdza krawedziowa ..w wiekszosci powierzchniowa ..ale pojawily sie juz lekkie wzery wiec ..nie obyło sie bez ciezkiego sprzetu .
brudna robota
w pierwszej kolejnosci umyjcie miejsce któro bedziecie dalej obrabiac ..usuncie tez elemnty które mozecie w wyniku prac zniszczyc [br ...
104590 13

[Blacharstwo] Dziurawe nadkole fiesta mk4


Witam

Mam taki problem z nadkolem i chce zrobić to możliwe jak najtaniej samemu, liczę na jakieś sugestie jak najlepiej się za to zabrać. Ewentualnie za ile zrobiłbym to u jakiegoś blacharza.
Jeszcze jedno pytanie czy takie cos dyskwalifikuje auto z pomyślnego przejścia przeglądu który mu się zbliża?


Z góry dzięki za pomoc, jeśli coś jest źle to przepraszam, ale to mój pierwszy wpis na forum :ups:
9412 4

pracownik mieszalni farb Jelenia Góra Doradze podam cene


PRACOWNIK MIESZALNI FARB DORADZI PODA CENE WYCENE PRODUKTÓW ORAZ LAKIERÓW

DZWONIC
661 089 404

od 8-16 00
Wolności 59
Jelenia Góra


:: drogi kolego, jeszcze raz będziesz cyklicznie spamował reklamą swoich usług, a załatwię Ci odpoczynek od forum! wystarczy jeden podwieszony temat, o ile zarząd się na to zgodzi. Marcin ::
3109 2

[MK5] Klapa bagażnika - czy różni się od tej z MK4?


Moje pytanie zawarte jest w temacie..chciałbym tez się dowiedzieć czy klapa z modelu 5D podejdzie do 3D (z tego co na oko widziałem to niczym się nie różni, ale mogę się mylić)?

Niestety moja klapa bagażnika została zjedzona niemalże kompletnie przez rdzę i muszę coś z tym zrobić..
2872 1


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.