Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » przewody hamulcowe
Tematy oznaczone jako przewody hamulcowe
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Układ kierowniczy : ściąga


Witajcie,
mam taki problem przy predkosci powyzej 50 km/h i nacisnieciu hamulca samochód robi mala kiwke w prawo i zazcyna zjezdzac w te strone. Ponizej i na w miare suchej drodze, przy puszczonej kierownicy, hamowanie na maxa, robi kiwke ale ani troche nie zmienia toru jazdy i kiera jest nieruchoma. Podejrzewalem, ze lewy hamulec lapie za pózno, rozebralem ustrojstwo, tarcze, klocki,gumki idealne, przesmarowalem tloczek. Dalej to samo. Do diagnosty, na kompie niewielka odchylka na korzysc prawej strony, ale w normie. Zreszta w listopadzie bylem na przegladzie i wszystko, lacznie z amorkami bylo OK. I teraz uwaga - problem wystepowal zima ubieglego roku, po nadejsciu wiosny minal. W zeszlym roku zima malo jezdzilem i zapomnialem o tym. W tym roku po pierwszych przymrozkach zaczal znowu sciagac. Jezdze duzo poza miastem i teraz na oblodzonej drodze efekt sciagania jest juz dosyc widzoczny. Przy predkosciach do 40 km/h wszystko jest OK.
...
21310 23

[MK3] Problem z hamulcami


Hejka,

Mam do Was wielką prośbę. Przeczytałem sporo tematów - ale chce się upewnić.

Moja Fiestka od dwóch dni ma problem z hamowaniem.

Po odpaleniu pedał jest w 3/4 przypadków twardy i Fiesta prawie nie hamuje - trzeba się na prawdę wysilić, żeby zahamować.

Czasem powiedzmy raz na 30 odpaleń pedał staje się tak miękki, że aż wpada w podłogę i auto też nie hamuje.

Zastanawiam się czy to serwo czy pompa czy coś innego jeszcze?

Jak byłem na sprawdzeniu w stacji to hamulce z tyłu i z przodu były ok .

Nastąpił też wyciek z jednego z tych dwóch zaworków ( nie wiem co to jest)



Uploaded with ImageShack.us

Przewód idący do ...
19918 29


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.