Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » klapa
Tematy oznaczone jako klapa
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK6] Problemy po montazu alarmu - kierunki + tylna klapa


WITAM

jakis czas temu chcialem zamontowac sobie alarm, oczywiscie sam. Kupilem i zabralem sie do pracy. Mialem sterte instrukcji + porady z forum. Jednak po montazu okazalo sie, ze alarm niby sie zazbraja, jednak nie zamyka drzwi i slacza syrene bez powodu.

Stwierdzilem, ze nie mam czasu sie nad tym glowic i wymontowalem alarm.

Od tego momentu (wszystkie kabelki zostaly dobrze z powrotem zlutowane i zabezpieczone) nie dzialaja mi KIERUNKI przy zamykaniu drzwi (dosyc irytujace, teraz musze stac kolo auta i nasluchiwac, czy centralny zaskoczyl i czy drzwi sie zamknely, a wczesniej z kilku metrow zamykalem i bylem pewny zamniecia)

Drugi - mniej irytujacy problem to nieotwierajaca sie klapa z przycisku przy kierownicy (z pilota i z klucza sie otwiera). Guzik przy kieownicy chyba stracil podswietlenie i w ogole nie reaguje. Dodatkowo jak zamykam drzwi i nastepnie otwieram ...
9508 12

[MK4] Jakie amortyzatory do klapy bagażnika ?


Witam serdecznie, to mój pierwszy post tutaj jako świeżego użytkownika MK4, chociaż może jeszcze nie posiadacza.

Otóż dostałem wraz z żoną autko od teścia w prezencie ślubnym. Jednym z felerów, który pozostał jest brak siłowników do klapy bagażnika. Początkowo sądziłem, że będziemy podpierać klapę kijem od szczotki, niemniej grozi to przetrąceniem karku, toteż zdecydowałem się zakupić coś normalnego, co by żona też nie musiała ryzykować podczas otwierania.

Ponieważ autko jest w Lublinie, a ja w Krakowie, więc nie zdołam się teraz przyjrzeć temu, co gdzie można zamontować i chciałem zapytać zanim zamówię coś przez internet:

1. Czy montuje się 2 amortyzatory ? Jestem prawie na bank pewien, że tak.
2. Czy trzeba zakupić je z jakimiś oznaczeniami (prawy/lewy), czy to bez znaczenie, bo są montowane symetrycznie ?
3. Czy te będą odpowiednie ? - http://www.unto.pl/teleskop-bagaznika-ford-fiesta-fiesta-p-1612.html - ktoś ma doświadczenia ...
3871 2


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.