Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » deska rozdzielcza
Tematy oznaczone jako deska rozdzielcza
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK4] Oświetlenie panelu sterowania nawiewami


Witam, mam kolejny nietypowy problem, a mianowicie czy wspomniany w temacie panel nawiewów jest podświetlany? Bo u mnie nie świeci i jest to mega drażniące podczas jazdy po zmroku. Same nawiewy działają ok. Jak w najmniej drastyczny sposób można zdemontować ten panel, żeby sprawdzić co tam się mogło stać?

Pozdrawiam
11524 12

[MK6] demontaż konsoli


witam (wersja po lifcie)

mam pytanie czy ktoś z was demontował całą deskę? mam problem wydaje mi się że wszelkie śruby odkręciłem ale jednak trzyma ją ciągle coś. Odkręciłem airbag pasażera, całe panel środkowy, deska jest luźna z prawej strony trzyma gdzieś z lewej, czy konieczne jest wyciągniecie licznika ? mam z nim problem i nie mogę go wyciągnąć był przykręcony na dwa wkręty ale jednak nie chce wyjść. Proszę o rady
11356 7

[MK3] Straszne tłuczenie kokpitu !


Witam. Nie mam pojęcia czy w dobrym dziale piszę ten temat, ale mam problem który już mnie denerwuje... Strasznie tłucze mi się deska i nie mam pojęcia co z Tym zrobic.. czekam na konkretne rady. :)
7675 10

[MK6] Co powinno być w tym miejscu ?


No właśnie, co powinno być w miejscu tej zaślepki oczywiscie chyba w bogatszych wersjach pytam z ciekawośći dodam ze dochodzi do niej kostka a wniej dwa kabelki??

6505 10

[MK6] Ruszające się środkowy tunel


Witam, mam pytanie. Ostatnio zauważyłem że środkowy tunel (tam gdzie jest ręczny itp.) Ogólnie strasznie się rusza po dotknięciu tych "wspaniałych plastików" co robią za zabudówke.

Niżej zamieszczam film z tym jak to się rusza itp. (mam nadzieję że widać co nieco). I prosiłbym o odpowiedź czy u was też się tak to wszystko rusza, czy co. Jak zauwazycie cos niepokojacego, to również bym prosił o jakieś porady. Film ma ~3MB więc z pobraniem myślę że nie będzie kłopotu.

Pozdrawiam.

Link: http://www.sendspace.pl/file/41e5eb8a44008562916d79d
3763 1


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.