Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » blok silnika
Tematy oznaczone jako blok silnika
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK3] Pękniety blok silnika


Witam. Biorąc pod uwagę ostatnie mrozy i moja głupotę :głowąwmur: (nie chciało mi się spuścić wody z układu), zamarzł mój 1.6 CVH, co spowodowało pęknięcie bloku silnika na samym środku na przodzie silnika. Pęknięcie nie jest szerokie, widać tylko jedynie delikatnie sączące się chłodziwo i rysę w którym miejscu nastąpiło pęknięcie. Chciałbym to zregenerować więc moje pytanie jest następujące: czy ktoś kiedyś coś takiego naprawiał i mógłby mi coś podpowiedzieć? Czytałem, że niektórzy kleili bloki inni spawali jeszcze inni regenerowali innymi metodami, ale chodzi mi o to, czy mógłby mi ktoś konkretnie podpowiedzieć jak i czym mógłbym tą usterkę usunąć gdyż nigdy jeszcze nic takiego nie robiłem. Jaki klej, jak to wykonać. Może faktycznie lepiej byłoby spawać. Może ktoś wie gdzie mógłbym szukać kogoś kto zajmuje się spawaniem takich rzeczy (tzn. bloków) na dolnym śląsku. Wyczytałem, że musi to być spawanie specjalistyczne. A może wystarczy pogłębić pęknięcie i pospawać zwyczajnie ...
17911 50


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.