Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - elektryka

thaus - 20 Sie 2004, 11:58
Temat postu: elektryka
poszukuje schematu elektryki do fiesty mk2 i teraz dwie wersje licznik z roku 86 i licznik z roku 88 jesli ktos posiada najlepiej wersje elektroniczna byl bym zobowiazany
.mat. - 20 Sie 2004, 14:02

nikt w Polsce tego chyba nie posiada ;) :D napisz z czym masz problem to cośporadzimy :D
JoeMix - 20 Sie 2004, 16:35

WITam...
Posiadam schematy elektryki do Fiesty... Niestety nie posiadam skanera... Jest to 5 arkuszy (3xA4) zadrukowane po obu stronach... Nie widze róznicy w liczniku z roku 86 i 89...

Minio - 20 Sie 2004, 22:22

Do Mk2 coś tam mam na HDD jakby co to walnij na priva meila, to podeślę ci *.pdf'y
.mat. - 20 Sie 2004, 23:47

chodzi o wąskie i szerokie budziki,późniejsze mk2 miały już w serii deche z xr2 [większość] i budziki podobne do xr2 tylko zamiast obrotka był zegarek :D Joe wpadnij na Śląsk zeskanujemy u mnie :D
thaus - 24 Sie 2004, 18:25

problem jest tego typu ze pzekladam wlasnie cala deske z tym szerszym licznikiem i ma on inaczej porozmieszczane styki w kostce polaczeniowej i nie wszystkie wskazniki sa na swoim miejscu a wskaznik paliwa swiruje i wskazuje stan full i to z duuuuuzzzzaaa gurka
Żółwik Tuptuś - 24 Sie 2004, 20:36

he he stary numer . Ford lubił takie żarciki .
Ja w mk1 poradziłem sobie poprzez prześledzenie ścieżek na desce starej i nowej i poprzekładaniu wtyków w wiązce .

thaus - 25 Sie 2004, 14:49

no wlasnie nad tym slecze bo nie mam innego wyjscia :-/
diodalodz - 26 Sie 2004, 00:38

kable moga być dobre . sprawdz czy nasz kochany ford nie wkładał innych czujników do baku :) bo do temperatury jest np 5 gatunków do wyboru do koloru :) . Podłącz omomierz między mase a kabel od czujnika . sprawdź jaki jest opór i postaraj sie poprosić kogoś z tym licznikiem zeby sprawdził u siebie :) . wskaźniki działaja tak
plus z licznika -> stabilizator napięcia -> wskaźnik paliwa-> czujnik paliwa w baku . W mk1 sterowany masa w mk2 raczej identycznie , czasami w książkach serwisowych sa podawane wartości kontrolne .
Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group