Forum FiestaKlubPolska -

Zachodniopomorski Team - Co sądzicie o zmianie nazwy naszego teamu....

Lokmen - 25 Lip 2005, 22:47
Temat postu: Co sądzicie o zmianie nazwy naszego teamu....
Tak sobie ostanio dumałem i wydumałem ze Zachodniopomorski Team to mało oryginalne i zbyt wiejsko pospolite - badzo spodobała mi sie nazwa chłopaków z okolić poznania PYRLANDIA TEAM (oryginalna, nawiązująca do regionu i informująca konkretnie skąd są). Najbardziej nasz region w Polsce słynie z piwa marki Bosman oraz paprykarza szczecińskiego. Wiec moja propozycja jest taka zmienmy nazwe na Bosman Club. Inne propozycje mile widziane jak bedzie wiecej nazw można zrobić ankiete w której sie wybierze nową nazwę naszej grupy lub pozostajemy przy dotychczasowej.
pvzon - 26 Lip 2005, 10:41

Śledzie team? :-)
trzeci - 27 Lip 2005, 09:13

Ja jestem tradycjonalistą. Bosmana nie lubie, śledzie i paprykarze ma mało sympatyczny wydźwięk. A poza tym gdzie ta nazwa będzie występować ? Tylko na Forum zapewne i nigdzie więcej. Jestem za pozostawieniem obecnej nazwy.
Pozdro ....

Artone^ - 2 Sie 2005, 22:45

ja tak jak trzeci mowi zostal bym przy tym co mamy :)

bosman to ble piwo - lech zielony rula :]
paprykarz i sledzie to jakos tak nie dla klubu nazwy :P

Lokmen - 2 Sie 2005, 23:07

No dobra - ale moim zdaniem lepiej i bardziej prestizowo jest Bosman Club niż Zachodniopomorski Team
Artone^ - 3 Sie 2005, 12:28

Bosman Club to mozna nazwac mordownie w ktorej pije sie Bosmana i wjezdza nak*****nym pod stolik, a nie czesc klubu Fiesty :)

takie moje osobiste zdanie :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group