Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - Jakie chlapacze?

herflik - 22 Lip 2005, 21:04
Temat postu: Jakie chlapacze?
Panowie.Zastanawiam sie nad założeniem chlapaczy na przód a te orginalne są obrzydliwe (nikogo nie urażając) , wiec jak którys dopasował coś estetycznego z innej marki to prosze o podpowiedż.Z góry DZIEKUJE !. Pozdrawiam. :)
Leon_SSJ - 22 Lip 2005, 21:21

kurde tez bym zalozyl bo strasznie sie bok brudzi... ale zwykle brzydko wygladaja ale jakeis rajdowe zakladac to chyba wioska zalatuje.. hmmm sam eni wiem
herflik - 22 Lip 2005, 21:24

Interesują mnie takie krótkie plastikowe, innymi słowy ESTETYCZNE !!!
firefighter1 - 4 Sie 2005, 11:19

za założyłem uniwersalne za 24 zł, wcześniej wyciąłem szblon z kartonu i prysnąłem sprayem ligo Forda


Mafios - 4 Sie 2005, 11:36

fuj fiesta i chlapacze :yyy:
Kurtus - 4 Sie 2005, 12:27

Mafios napisał/a:
fuj fiesta i chlapacze :yyy:


amen :)


W zielonej ktos mial chlapacze w mk3 i wygladalo ochydnie bez obrazy dla tej osoby. Moze i spelniaja one swoja funkcje ale estetyka fuj...

Bongo - 4 Sie 2005, 12:47

ja mam chlapacze z przodu i mysle nad zdjeciem ich bo to wiocha zalatuje tymbardziej ze mam ladne aluski od RS i kapcie na niskim profilku i to jakos tak nie pasuje do siebie :P
firefighter1 - 4 Sie 2005, 13:00

może jak ktoś ma wycięte chlapacze z gumy jak płachta od Stara to może i wiocha, moje uważam że są zgrabne i wcele nie szpecą Fiestki, a nawet wyglada bardziej terenowo
Leon_SSJ - 4 Sie 2005, 14:41

to ze wyglada terenowo to uwazasz za plus? mocno starsznie nie wyglada ale i tak szpeci
pablo_zio - 4 Sie 2005, 15:48

firefighter1 napisał/a:
może jak ktoś ma wycięte chlapacze z gumy jak płachta od Stara to może i wiocha, moje uważam że są zgrabne i wcele nie szpecą Fiestki, a nawet wyglada bardziej terenowo

skoro tak twierdzisz, do matiza montowali orurowanie z przodu co wg mnie nie robilo z niego terenowki

kanibal - 4 Sie 2005, 22:25

firefighter1 a mi sie twoje chlapacze bardzo podobaja:) sądze że wymyślono je nie po to aby bylo "ładniej" lecz ze względu na ich funkcjonalność, wole kupić chłapacze niż mieć obłocone drzwi:) pozdr. :-)
kaczoro - 4 Sie 2005, 22:35

Ale z drugiej strony patrząc to obłocone drzwi też dodają fiestce agresywnego wyglądu... jakby ledwo co zjechała z szutrowo-błotnistego OSa :devil:
Pozdro!

bonio - 5 Sie 2005, 08:02

Załóż sobie czerwone sparco :hahaha:
pvzon - 5 Sie 2005, 10:13

kwestia gustu ale dla mnie raczej lipa
kopernick - 5 Sie 2005, 10:32

ja mialem zw zielonej, jezeli ci chodzi o te czerwone na mojej srebrnej.u mnie spelniala swoje zadanie zima mialem oblodzony caly korek od gazu, jak ich nie mialem.poza tym, przy jezdzie w duzym deszczu nie brudzi sie tak bardzo tyl auta, a fiesty maja z tym czesto problem
Jareczek - 5 Sie 2005, 15:32

Chlapacze nie tylko zatrzymują błoto, ale tez kamienie, a jak sie jeździ tylko po drogach utwardzonych to można je wyrzucić, ale tak jak ja czasami wyjeżdżam na wieś i jadę kilka kilometrów po szutrze to musze miec chlapacze i mam je, wolę chlapacze niż lakierowanie co jakiś czas drzwi i nie tylko drzwi.

Jeszcze co do chlapaczy to nie lubie jak jedzie ktoś przede mną i nie ma chlapaczy, bo cały syf spod kół tego auta ląduje u mnie na szybie i masce :-/

Slawko - 5 Sie 2005, 15:46
Temat postu: Witam
Mam pytanie, a jak je przymocowałeś, chodzi mi o tył, na wkręty czy może jest jakaś inna możliwość.
Intruder - 5 Sie 2005, 16:45

Mimo ze to lipa to uwazam ze powinny byc... ostatnio przejechalem sie kolo budowy autostrady i bylo cos na drodze... jakis smar albo cos :-/ i teraz mam caly bok autka do czyszczenia benzyna ekstrakcyjna bo normalnie nie idzie :-(
Jareczek - 5 Sie 2005, 18:26
Temat postu: Re: Witam
Slawko napisał/a:
Mam pytanie, a jak je przymocowałeś, chodzi mi o tył, na wkręty czy może jest jakaś inna możliwość.


Większośc chlapaczy z jakimi sięspotkałem ma specjalne "uchwyty" do mocowania + wkręty

firefighter1 - 11 Sie 2005, 12:07

dokładnie, w zestawie były wkręty, wszystko idzie gładko. Zaleta najważniejsza nie trzeba czyścić drzwi jak drogowcy zrobią wylewki na dziury :rotfl:
wawik - 14 Paź 2009, 21:04

Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc dodam tylko, że dzisiaj założyem chlapacze do fiesty, aby nie mieć pochlapanych boków autka i dachu. :)
Dosiek77 - 27 Paź 2019, 09:27

Witam. Czy zakładał ktoś chlapacze uniwersalne do mk7?
Cytat:

Foplint - 5 Gru 2022, 15:37

Planuję, ale chciałbym poznać niuanse instalacji

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group