Forum FiestaKlubPolska -

Kupię - [MK3] Fiesta RS Turbo

malus765 - 4 Sty 2024, 22:21
Temat postu: [MK3] Fiesta RS Turbo
Jak w temacie. Kupię Fieste RS Turbo oryginał może być do poprawek. Gdyby ktoś miał lub coś wiedział proszę o kontakt. 886722779
modell1 - 6 Sty 2024, 22:22

Podobne coś do RScTurbo stoi w Wielkopolsce. Cena pod 40 tys.
Ogólnie szukaj na niemieckich portalach u nas słabo

PumaRST - 7 Sty 2024, 11:11

A co się stało z tą z okolic Oświęcimia?? to był oryginał ale buda w stanie agonalnym.
modell1 - 7 Sty 2024, 13:21

Kto kolwiek widział kto kolwiek wie
FIESTA Moondust - 8 Sty 2024, 19:05

modell1, A to jest ta co była do kompletnej odbudowy i na czarnych tablicach co o niej mówicie?
Jeśli już rozważać zakup takiej wersji to zagranica, wszelkie portale typu eBay no i nie tylko ograniczać się do rynku niemieckiego. Wbrew pozorom więcej ofert jest z Włoch. Także Hiszpania czy Portugalia. No i worek z €€€ też przy tym niezbędny

PumaRST - 8 Sty 2024, 19:36

FIESTA Moondust napisał/a:
modell1, A to jest ta co była do kompletnej odbudowy i na czarnych tablicach co o niej mówicie?


Nie pamiętam na jakich blachach ona była ale na bank dawno temu w Łodzi ona się poruszała. I ona chyba była za 15,5k i buda tam nie istniała a dokładnie podłoga, niemniej był to oryginał zachowany kompletny i zestawiając je obie to była jakkolwiek warta oczekiwanych pieniążków.

FIESTA Moondust - 8 Sty 2024, 22:38

Ja mam na myśli tą, która była na czarnych tablicach. Ale był tam jakiś problem z dokumentami (zagubione czy coś w tym rodzaju). Było to około 5 lat temu. Lokalizacji nie pamiętam. W ostatnim
etapie wystawiona za 7.5 tys zł na OLX. Fiesta blacharsko była słabo utrzymana, lecz w pełni oryginalnie zachowana. I mimo, że do odbudowy to prezentowała więcej niż to coś na bazie XR2i.

PumaRST - 9 Sty 2024, 19:11

to ta mi raczej umknęła bo ja mówię o ogłoszeniu z 2 lata temu, czarna na łódzkich blachach. Ja ją kojarzyłem z lat 2000-2005 i jeździł nią jakiś starszy Pan przez wiele lat. Później wypłynęła gdzieś pod Oświęcimiem ale to było z 2 lata temu i właściciel miał ją a oprócz niej miał też wariacje na bazie Zeteca Turbo najprawdopodobniej po SPEEDzie z klubu - z opisu mi na to wyglądało.

Być możne Mały wie co się z nią stało bo to auto było kilka kilometrów do niego.

FIESTA Moondust - 9 Sty 2024, 20:24

To w takim razie inna. Co by nie mówić populację RS Turbo na sprzedaż na rodzimym rynku w ostatnich latach można właściwie policzyć na palcach jednej ręki. Wypada życzyć szczęścia i wytrwałości w poszukiwaniach zainteresowanemu nabyciem.
PumaRST - 10 Sty 2024, 18:37

FIESTA Moondust napisał/a:
To w takim razie inna. Co by nie mówić populację RS Turbo na sprzedaż na rodzimym rynku w ostatnich latach można właściwie policzyć na palcach jednej ręki. Wypada życzyć szczęścia i wytrwałości w poszukiwaniach zainteresowanemu nabyciem.


100% racji, a z perspektywy czasu żałuję ze pociąłem 3 rst na częsci wiele lat temu choć w sumie najbardziej jednej mi żal :sad: :ups:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group