Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - [MK7 `10] Upgrade car audio

karcio424 - 19 Kwi 2021, 12:58
Temat postu: [MK7 `10] Upgrade car audio
Witam wszystkich serdecznie,

jestem aktualnie na etapie "ulepszania" swojej MK7 i zaczęło mnie kusić pełne wygłuszenie auta i upgrade car audio, ponieważ fabryczna jakość dźwięku nie jest dla mnie zadowalająca, a pierdzące głośniki po przekroczeniu ~60% głośności to dość słaba sprawa. Nie wiem, jaki jest kod/nazwa mojego radia (srebrne, nie Sony, duży czerwony ekran, pełna klawiatura z dodatkowymi przyciskami, Bluetooth, AUX, USB), głośników mam 6, (2 tweetery i 2 niskotonowe z przodu oraz 2 z tyłu). Planuję zmienić głośniki oraz myślę o tym, żeby zmienić radio na inne, ponieważ podejrzewam, że będzie to potrzebne do montażu czujników parkowania, co poruszyłem w innym wątku na forum. Zastanawiam się tylko, które będzie najlepszym wyborem. Czy SONY, czy może lepiej coś z polifta z SYNCiem? Jeżeli zmienialiście coś w swoich MK7 i jesteście w stanie polecić konkretne radia (najlepiej takie, w których będą działały czujniki parkowania, bądź czujniki i kamera) i jakieś fajne głośniki i ewentualne podzespoły, które będą potrzebne do poprawnego montażu. Znalazłem kilka dedykowanych zestawów od JBLa wraz ze zwrotnicami i innymi gratami, czy ktoś może zna te głośniki i jest w stanie je zarekomendować?

Pozdrawiam, z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam za to, że tak się rozpisałem.

Karol


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group