Forum FiestaKlubPolska -

Nasze auta - [MK6] Fiesta mk6 by 'bijacz

'bijacz - 14 Mar 2019, 12:01
Temat postu: [MK6] Fiesta mk6 by 'bijacz
1. NICK: 'bijacz
2. IMIĘ: Kamil
3. MODEL: Fiesta
4. WERSJA: 3 drzwiowa
5. ROCZNIK: Mk6 2004
6. SILNIK: 1.4 tdci
7. OPIS AUTA: Standardową Fiestę bez żadnych modyfikacji, zakupiłem z uszkodzonym sprzęgłem i powoli zacząłem zabierać się za pracę nad moją perełką, teraz już wygląda zupełnie inaczej, wrażenia są bardzo dobre. Aktualny przebieg to 335 tys. i silnik ma się bardzo dobrze

8. DOKONANE ZMIANY / WYKONANE PRACE
a. wizualne: zmiana zderzaka przedniego najpierw na poliftowy, w późniejszym czasie po dorwaniu okazji wjechał zderzak od st, tylni wymieniony na pełny w całym kolorze bez czarnej wstawki od dołu, zostały wymienione lampy, również na początku od wersji poliftowej, teraz są to ringi. W środku wokół kratek nawiewow zamontowane niebieskie paski. Wrzucone felgi 16', założone sprężyny obniżające firmy eibach.
b. mechaniczne: mechanicznie póki co bez większych wymian, aktualnie robione było kompletne sprzęgło, wymiana rozrządu z pompa wody oraz regenerowny był alternator bo odmówił posłuszeństwa.
c. audio: wymienione seryjne radio na Sony xploud wraz z tuba również tej samej firmy jak i wzmacniacz plus kondensator 1fa.
d. inne: brak

9. PLANOWANE ZMIANY / PLANOWANE PRACE
a. wizualne: planuje zmianę zderzaka tylnego na wersję od st, dodać lotke na klapę bagażnika i zabrać się za odnowę lakieru.
b. mechaniczne: nie wiem czy zdołam wyciągnąć coś więcej z tak małego silnika, będę się starał w przyszłości coś zdziałać.
c. audio: póki co aktualny sprzęt wystarcza w zupełności.
d. inne: brak

10. FOTKI AUTA






Bobofrut - 14 Mar 2019, 20:59

Koła całkiem ładnie siedzą w tej konfiguracji. Ehhh białe ma to coś...
Diablo95 - 15 Maj 2019, 09:25

Skąd brałeś lampy? Nówki wleciały?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group