Forum FiestaKlubPolska -

Hyde-Park - Czy ktoś moze skakał ze spadochronem?

jkk - 11 Cze 2018, 13:52
Temat postu: Czy ktoś moze skakał ze spadochronem?
Czy ktokolwiek ma doświadczenia ze skoku ze spadochronem? Jak wrażena i czy nie żałujecie, że spróbowaliście?
Puff - 12 Cze 2018, 00:59

Podepnę się i opowiem w imieniu znajomej, bo sam mam doświadczenia tylko z tunelu.

Jeśli ktoś jest amatorem takich rozrywek, żałować nie będzie. Minusem jest to, że się leci z plecakiem (jest się przywiązanym niczym dziecko do instruktora), a sama długość lotu to 40-50 sekund. Jeśli ktoś chce poczuć jak to jest, to tańszą opcją (i bardziej opłacalną w przeliczeniu na czas) jest tunel.

Ona ma już trochę skoków za sobą i jest w trakcie robienia papieru, który po okazaniu na lotnisku daje możliwość wejścia do samolotu i samodzielnego skakania, więc zdecydowanie nie żałuje :)

agorek - 12 Cze 2018, 06:35

Zdecydowanie nie żaluję. Skok nie trwa długo, ale widoki super No i jest to coś nowego. Zastanawiałem się ostatnio czy nie zrobić sobie nawet kursu na skakanie samodzizelnie, ale to może dopiero za kilka lat, bo na razie mam inne wydatki.
W Polsce jest sporo szkół skakania. Skok w tandemie to nie fortuna.

fedos - 12 Cze 2018, 16:57

Skakałem w tandemie z 4km i polecam. Więcej adrenaliny jednak miałem jak skakałem z komina w Głogowie z 222m było to drugie najwyższe miejsce na swiecie. Sam wjazd na górę daje 3x więcej adrenaliny niż cały skok ze spadochnem. Od tego roku w Szczecinie jest najwyższe miejscem do skoków na linie na świecie ,więc na pewno też zaliczę 😁
Aras - 19 Paź 2019, 07:34

Zawsze chciałem. Może na 40 sobie skoczę ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group