Forum FiestaKlubPolska -

Przed zakupem - [MK7] Ford Fiesta 1.0 125KM 2014 - Gniezno ocena

miltonsec - 30 Kwi 2018, 23:12
Temat postu: [MK7] Ford Fiesta 1.0 125KM 2014 - Gniezno ocena
Cześć, jutro jadę kilkaset km obejrzeć to auto. Naczytałem się o komisach w Gnieźnie i już się boję szczerze mówiąc...
Facet przez telefon zarzeka się, że auto perfekcyjne, bezwypadkowe, daje gwarancję, można sprawdzać w ASO Forda i w razie czego oddać itd.
Cena wydaje się taka w miarę ok chyba?
Opuścił trochę.
Auto na zdjęciach śliczne.
Jedyne czego się dopatrzyłem, to powinny być dywaniki, a nie widać na zdjęciach.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc i bardzo bym prosił o jakąś pomoc do jutra do 10-11 godziny, bo wtedy mniej więcej będę dojeżdżał do Gniezna.
Pozdrawiam serdecznie
Marcin


https://www.otomoto.pl/of...html#88b1e502c3


VIN: WF0DXXGAKDEL86416


P.S.Nie mam niestety czujnika do zmierzenia grubości lakieru, chyba że ktoś z okolicy za dobre piwo/ flaszkę chciałby podjechać ze mną :)

miltonsec - 1 Maj 2018, 06:46




Czy w tym zakreslonym na czerwono miejscu powinna byc wypisana wersja wyposazenia, etc czy to normalne ze to miejsce jest puste?

Mars - 1 Maj 2018, 09:24

Ze zdjęć ładna Fiesta. Szkoda, że nie masz miernika grubości lakieru, ale skoro można sprawdzić w ASO, to bym to zrobił. Ja bym się umówił z facetem, że jeśli auto nie jest powypadkowe, to Ty zapłacisz za sprawdzenie, a jak jest, to niech on płaci. Sprawdź, czy ma przednią szybę ogrzewaną- przydatna opcja.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group