Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - [MK6] Wejście Aux

justyna1610 - 3 Kwi 2017, 20:30
Temat postu: [MK6] Wejście Aux
Witam, czy ktoś mógłby mi tak łopatologicznie wytłumaczyć jak podłączyć i jakimi kabelkami wejście aux w Fieście z 2008 rocznika? Mam radio 6000cd, przycisk na przodzie aux jest, obszukałam internet ale...co kobitka może zrozumieć z tego wszystkiego :P
Fajnie by było jakby ktoś podesłał zdjęcia.
Wyjmowałam z tatą schowek ale nic tam nie znaleźliśmy, żadnej kostki.

Jarecki - 3 Kwi 2017, 20:53

Poza wejściem przy gnieździe zapalniczki, którego w wielu wersjach mimo tego radia nie ma, ponoć było gdzieś niby w schowku. U siebie tego nie miałem więc może ktoś bardziej obeznany w tym temacie bardziej może pomóc.

Ze swojej strony, kupiłem na allegro za kilka złotych kostke z kablem AUX do tego radia i wszystko fajnie działa, także polecam tą sprawdzoną opcję.

Nic tylko wysunąć radio, wpiąć kostkę z kablem, i go poprowadzić prawą stroną konsoli środkowej, i wypuścić gdzie pasuje.

dirty.73 - 3 Kwi 2017, 20:57

kupić,wyjąć radio,podłączyć,wyprowadzić gdzieś gniazdo
http://www.ford-esklep.pl...26121-FORD/1269

justyna1610 - 3 Kwi 2017, 22:07

Jarecki napisał/a:

Ze swojej strony, kupiłem na allegro za kilka złotych kostke z kablem AUX do tego radia i wszystko fajnie działa, także polecam tą sprawdzoną opcję.

Nic tylko wysunąć radio, wpiąć kostkę z kablem, i go poprowadzić prawą stroną konsoli środkowej, i wypuścić gdzie pasuje.


A możesz mi wrzucić zdjęcie jak ta kostka z tym kabelkiem wygląda dokładnie? To może też poszukam na allegro ;)
Właśnie ja obszukałam i schowek i wszystko wokół i nie mam wyjścia aux nigdzie...

Jarecki - 3 Kwi 2017, 22:34

Tutaj masz link:

http://allegro.pl/ford-au...37-6c3be5bb21e8

wystarczy wczepić kostkę z tyłu radia i gotowe.
Oby tylko radio łatwo wyszło bo u mnie to była męczarnia z tymi kluczykami...

justyna1610 - 5 Kwi 2017, 18:37

Dzisiaj wyjęłam radio i w sumie pojawia się pewien problem bo jedyne co jest z tyłu radia to to, co na załączonych zdjęciach. Niby te 4 piny są wolne, ale pod nie raczej nie podłączy się aux, chyba.




slawomirro - 5 Kwi 2017, 22:09

Ładne paznokcie :)

Wracając do AUX:

Jak kupisz odpowiedni kabelek, to podpinasz go nie do tych 4 pinów drugiego złącza, tlyko musisz odpiąc kable ze złącza zakupionego i wpiąć je w odpowiedniej kolejności w istejący wtyk, tam gdzie obecnie masz kabel zółty i biały.
Dla pomocy zrobiłem schemacik:





Pozdr.

AccessX - 6 Kwi 2017, 09:03

Jak kobieta pazurki pokaże to zaraz wszyscy chętni do pomocy :hihihi:

P.S Sorry za mały offtop :)

justyna1610 - 13 Kwi 2017, 11:54

slawomirro napisał/a:
Ładne paznokcie :)

Dzięki ;)
AccessX napisał/a:
Jak kobieta pazurki pokaże to zaraz wszyscy chętni do pomocy :hihihi:

Widocznie ten czerwony kolor ich tak kusi :P

Wszystko już gra i buczy idealnie ;) Dziękuję ślicznie slawomirro za podpowiedzi i schemacik ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group