Forum FiestaKlubPolska -

Silniki diesla - Wtryski SIEMENS do 1.4 TDCi

lukii84 - 20 Paź 2014, 20:25
Temat postu: Wtryski SIEMENS do 1.4 TDCi
Witam,

mamy do wymiany komplet,

- czy można zregenerować, jak tak to gdzie, ewentualnie czy sa regenerowane przez FORDA
- jak kupić to gdzie, czy możecie kogoś polecić, sklep, użytkownika allegro

Chce uniknąć kosmicznego kosztu zakupu nowych w serwisie oraz uniknąć sytuacji, że kupię tanio, będą sprawne oczywiście, ale w stanie takim jak moje obecne, że mogą "paść" w każdej chwili....

jmac - 27 Paź 2014, 16:24

Niestety siemensow sie nie regeneruje bo siemens nei udostepnia czesci/dokumentacji z tego co pamietam. Chociaz podobno niektore zaklady to robia na podstawie wlasnych doswiadczen.

Najtansze ale tez niezbyt pewne rozwiazanie to szukac z rozbitkow na allegro.

tr4ffic - 25 Lis 2014, 22:02

Witam od tego roku można regenerować wtryski , autoryzacje VDO ma już klika firm w PL , wymagane jest posiadanie stołu probierczego CRI-PC oraz odpowiedniej licencji .
bartikrasnik - 13 Gru 2014, 12:54

nie opłaca sie regenerować koszt nowego wtrysku to już od 650zł i masz 2 lata gwarancji
bartikrasnik - 26 Kwi 2015, 14:27

po wymianie wtrysków auto dziłą idealnie moge polecic sklep wtryski.de z Zielonej Góry cena 800zł firmy continental pierwszy założony w grudniu drogi w lutym auto odżyło.
blay84 - 21 Mar 2016, 11:44
Temat postu: Wtryski SIEMENS do 1.4 TDCi
A powidzcie mi jest rużnica między wtryskami z fiesty 1.4 tdci a citroen/peugeot 1.4 hdi 68 koni ,to jest to samo rozwiazanie czy całkiem inny układ zasilania
AnonimowyAlkoho - 4 Kwi 2016, 18:51
Temat postu: Wtryski SIEMENS do 1.4 TDCi
W citroen/peugeot montowane były wtryski Siemensa lub Boscha, więc trzeba na to uważać. Podejrzewam że Siemens w Peugeot i Ford to to samo, ale to tylko moje przemyślenia :)
blay84 - 3 Lip 2016, 07:26
Temat postu: Wtryski SIEMENS do 1.4 TDCi
Moge potwierdzic że kazdy jeden wtrysk simens jak założysz o tym samym nr ,bez wzgledu w jakiej marce był montowany bedzie chodził ,u siebie mam wtrysk continentala ,z fiessty mk7 juz ,one sa nowsze ,to jest dalej simens tylko go continental przejął i przez to jest już tak asygnowany ,tylko trzeba pamietac zeby byl ten sam nr części,obedzie sie bez kodownia ,choc przy innym nr powinien tez chodzic ale nie bedzie mial juz tej samej mocy co wpisany wtrysk

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group