Forum FiestaKlubPolska -

Nasze auta - [MK7] Fiesta by Suchy

suchy3022 - 21 Mar 2014, 18:29
Temat postu: [MK7] Fiesta by Suchy
1. NICK: Suchy3022
2. IMIĘ: Dawid
3. MODEL: Fiesta
4. WERSJA: Sport
5. ROCZNIK: MK7, 2009r
6. SILNIK: 1.4 96KM
7. OPIS AUTA: (wkrótce)

8. DOKONANE ZMIANY / WYKONANE PRACE
a. wizualne:

- Dach polakierowany na czarny połysk,
- Dyfuzor tylny, kratka zderzaka przedniego pomalowana na czarny połysk,
- Grill pomalowany na czarny połysk,
- Przyciemnione folią przednie szyby wraz z trójkątami folią 30,
- Nakładka końcówki tłumika (chrom),
- Postojowe wymienione na LED,
- Tablica, wewnętrzna lampka wymienione żarówki na LED.

b. mechaniczne:
- Filtr stożkowy.

9. PLANOWANE ZMIANY / PLANOWANE PRACE
a. wizualne:

- Naklejka boczna jak w Black Edition Limited,(zrealizowane)
- Sprężyny Eibach Pro-Kit,(zrealizowane)
- Dołożenie Listw progowych,
- Jakieś fajne 17'' 205/40 ,(zrealizowane)

b.mechaniczne
- Wymiana przewodów zapłonowych.

d.inne
- Oświetlenie nad schowkiem,
- Oświetlenie stóp,(zrealizowane)
- Nakładki na pedały oraz podstopnica.

10. FOTKI AUTA

hawaja24 - 21 Mar 2014, 20:46

Nie boisz się, że policja w razie kontroli doczepi się przyciemnionych przednich szybek? :devil:
suchy3022 - 21 Mar 2014, 21:03

Podczas ostatnich kilku zatrzymaniach nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości z szybami przednimi :fajka:
tadzias - 21 Mar 2014, 21:29

lalunia, niech sluzy :hihihi:
Kam1l - 21 Mar 2014, 21:41

Brzydal :ok:

Jaki przebieg i czy pakiet sport był oryginalnie w niej?

suchy3022 - 21 Mar 2014, 21:43

Dziękuje :D

Przebieg 66k, Tak pakiet sport był w oryginale ;/

grzesiek646 - 22 Mar 2014, 19:57

Ładne autko ! niech służy :)

[ Dodano: Nie Mar 30, 2014 19:24 ]
Mam progi do sprzedania :)
Cena promocyjna aktualnie - w dziale sprzedam masz info :)

suchy3022 - 6 Kwi 2014, 22:35



I like it :ok:

@up, gdyby cały komplet to jestem zainteresowany :D

grzesiek646 - 7 Kwi 2014, 01:22

cały komplet tzn ? raptem brakuje dwóch zaślepek :)
sprzedaje za 50% ceny tego co kupiłem :)

suchy3022 - 7 Kwi 2014, 14:47

Własnie o tych zaślepkach myślę. W ASO jak za zboże wołają. Aktualnie szukam po lokalnych handlarzach. Na alledrogo widziałem po 130 zł sztuka co dla mnie to lekka przesada. Oferta jest bardzo ciekawa i gdy zdobędę zaślepki w rozsądnej cenie to będę się kontaktował. Zastanawia mnie jeszcze jakie są koszta przemalowania progów ? :myśli:

Btw. Jestem osobą uczącą się bez stałych przychodów, więc muszę dokładnie rozplanowywać budżet :)

grzesiek646 - 9 Kwi 2014, 01:33

Spoko, jak coś pisz. Póki co leża i czekają, bo ludzie czasami przysyłają śmieszne propozycje cenowe :)

Zaślepki mówisz ? W Wwa często pod marketami można znaleźć :V: JOKE !

suchy3022 - 15 Kwi 2014, 01:50

W weekend miałem problemy z światłami drogowymi oraz postojówkami. Daj kobiecie auto :ok: . Co przyczyniło się do :


Wymiany postojówek (LED wypadł z wtyczki i wpadł do klosza) oraz poprawnego ułożenia nasad pozostałych świateł w obu reflektorach.
Sporo trzeba się natrudzić przy wyjmowaniu całego reflektora, niezły sprawdzian na cierpliwość.
Polecam instrukcje : www.fiestamk7.com/viewtopic.php?f=7&t=16

W ramach przeprosin Fiesta dostała od kobiecych rączek porządne mycie oraz nabłyszczanie :-) Błyszczy jak psu.. :2xf:
Nie ma orientacji pionowej w 500px (klik)


Arab - 16 Kwi 2014, 16:20

dobry kolor :-P
BootError - 16 Kwi 2014, 23:16

Bardzo dobrze, że pomalowałeś elementy szare na czarno. Do tego jeszcze czarny dach i jest super. Tylko ta folia na przednich szybach - odważnie. Też mam kilku kumpli którzy tak zrobili. Dwóch już zrywało :hahaha: Ale furka OK. Niech służy
FFDriver - 17 Kwi 2014, 08:39

BootError napisał/a:
Tylko ta folia na przednich szybach - odważnie.


A co to za odwaga :-P
To nie Wa-wa. Jak jeździsz normalnie to nikt się nie czepi.
A jeśli nawet to zrywasz i po kłopocie :D

BootError - 17 Kwi 2014, 09:33

FFDriver napisał/a:
...Jak jeździsz normalnie to nikt się nie czepi.
A jeśli nawet to zrywasz i po kłopocie :D

Mój znajomek usuwał właśnie podczas "rutynowej" kontroli. Wcale nie było łatwo bo folia zrywa się po kawałku więc godzinka roboty. Gorzej jak gdzieś się spieszysz :-P Nie mniej jednak autko z takimi szybkami prezentuje się kozacko.

FFDriver - 17 Kwi 2014, 09:37

BootError napisał/a:
Gorzej jak gdzieś się spieszysz


No to wtedy oddajesz dowód i załatwiasz ponowny przegląd u znajomka bez ściągania foli ozor

MisiekT - 17 Kwi 2014, 09:58

FFDriver napisał/a:
To nie Wa-wa. Jak jeździsz normalnie to nikt się nie czepi.

w Wawie tym bardziej nikt sie nie czepia jak zrobione bez przypalu

FFDriver - 17 Kwi 2014, 14:49

MisiekT napisał/a:
w Wawie tym bardziej nikt sie nie czepia jak zrobione bez przypalu


No widzisz, a ja słyszałem co innego :D
No ale w końcu sam jesteś z wawy to wiesz lepiej :-P

grzesiek646 - 18 Kwi 2014, 02:20

Dzisiaj minał tydzień jak mam przyjemnosc tymczasowo bujac sie takim wynalazkiem - mialem dwie kontrole, w scislym centrum Wwa i nic sie nie przyczepili. Na foto moze troche slabo widac ale genralnie to ta folia jest moze minimalnie ciemniejsza niz Twoja albo nawet taka sama.



Takze jak sie z glowa zrobi to nie ma problemow :)

suchy3022 - 21 Kwi 2014, 00:03

Myślę, że jest zrobione bez przypału i z głową ;) Taki przynajmniej był zamiar.
Btw. To opolskie jakieś dziwne jest, praktycznie co kontrole słyszę coś o szybkach ;)
Zawsze stwierdzą, że ''tak widocznie musi być'' ... Bo nie chce im się dzwonić i załatwiać miernika pomiaru przyciemnienia szyb. Szczególnie teraz w okresie świąt, kontrola co 5 min.. Przy opuszczaniu szyby na skrzyżowaniu, aby dmuchać..

Musze załatwić sobie papierek na to :devil:

FFDriver - 21 Kwi 2014, 08:39

suchy3022 napisał/a:
Musze załatwić sobie papierek na to


Papierek nic nie da.
Ja w razie czego mówiłem, że to fabrycznie tak jest, że ja nic nie dorabiałem. Zresztą w razie kontroli otwierasz szybko obie przednie szyby i po sprawie. Nawet nie zauważą, że są ciemniejsze :D

suchy3022 - 22 Kwi 2014, 20:01

Gorzej jak Ci udowodnią kłamstwo ;/
FFDriver - 22 Kwi 2014, 20:25

suchy3022 napisał/a:
Gorzej jak Ci udowodnią kłamstwo


Jak ? Co przeprowadzą śledztwo ?
I co przed sądem Cię postawią ?
Konsekwencje ostateczne są takie same.

Swoją drogą szkoda, że się takich rzeczy czepiają, a na drogach jeździ pełno zagrażających bezpieczeństwu aut w tragicznym stanie technicznym i pełno pijanych kierowców.
Jeszcze pijanych to jakoś tam starają się łapać (choć głównie przy okazji świat) ale auto już musi być naprawdę w tragicznym stanie żeby się ktoś zainteresował.

Sam bym w Fiescie przyciemnił przód ale auto jest żony, a nie moje :-P
A ona niestety nie chce, choć pewnie kobiecie jeszcze łatwiej się jest wyłgać w razie kontroli z takich szybek :D

MisiekT - 22 Kwi 2014, 20:56

czepili się kogos z Was czy to opowieści znajomych? ja w każdym samochodzie od 10 lat mam zrobione lekko szyby i mnóstwo kontroli za sobą bez problemów...
suchy3022 - 22 Kwi 2014, 20:56

Tak i do pudła dają, gdzie bedzie mi się lepiej żyło niż na wolności :ok: Siłka, lekarze..

Co sądzisz o piecowym przyciemnianiu szyb ? Słyszałem kilka ciekawych mitów o tym ;)

MisiekT napisał/a:
czepili się kogos z Was czy to opowieści znajomych? ja w każdym samochodzie od 10 lat mam zrobione lekko szyby i mnóstwo kontroli za sobą bez problemów...

Właśnie mnie się czepiają i dlatego drążę temat.

MisiekT - 22 Kwi 2014, 21:17

to może robisz za mocno przod po prostu...

PS. jak zrobisz piecowo, to kontroli nie przejdziesz i wtedy już musisz szyby przekladac za każdym razem...

FFDriver - 22 Kwi 2014, 22:49

Ja robiłem szyby w 3 moich autach.
Zawsze tak samo, tył na maksa, a przód tak na około 30%
Tylko raz padło pytanie od misiaka o szyby.
Wtedy akurat sprowokowałem sam sytuację bo jeździłem wówczas Corolla TS i miałem końcowy tłumik zmieniony na przelotowy Ulter. Parę razy jechałem obok misiaków z suszarką i jak ich mijałem to dawałem w rurę :D No i w końcu mnie zatrzymali żeby mnie opieprzyć. Padło pytanie o szyby. Powiedziałem, że tak jest fabrycznie. To była jedyna przygoda.
Ale ogólnie nie miałem w życiu wielu kontroli policyjnych.

Co do piecówek to jeden znajomy zrobił. Jak dla mnie beznadziejnie to wyglądało ;-( No i to co Misiek pisze, jak coś to szyby do wymiany.

suchy3022 - 22 Kwi 2014, 23:34

MisiekT napisał/a:
to może robisz za mocno przod po prostu...

PS. jak zrobisz piecowo, to kontroli nie przejdziesz i wtedy już musisz szyby przekladac za każdym razem...


Ciągle mam te same ;) Nigdy jeszcze nie zrywałem tylko chce uniknąć zbędnego tłumaczenia. Zacznie się kłócić to wytkną coś innego, bo zawsze coś znajdą.

FFDriver napisał/a:
Ja robiłem szyby w 3 moich autach.
Zawsze tak samo, tył na maksa, a przód tak na około 30%
Tylko raz padło pytanie od misiaka o szyby.
Wtedy akurat sprowokowałem sam sytuację bo jeździłem wówczas Corolla TS i miałem końcowy tłumik zmieniony na przelotowy Ulter. Parę razy jechałem obok misiaków z suszarką i jak ich mijałem to dawałem w rurę :D No i w końcu mnie zatrzymali żeby mnie opieprzyć. Padło pytanie o szyby. Powiedziałem, że tak jest fabrycznie. To była jedyna przygoda.
Ale ogólnie nie miałem w życiu wielu kontroli policyjnych.

Co do piecówek to jeden znajomy zrobił. Jak dla mnie beznadziejnie to wyglądało ;-( No i to co Misiek pisze, jak coś to szyby do wymiany.

Przód też mam na 30%, Czołowej nie ruszałem, bo sama już jest ciemniejsza niż zwykła biała. Akurat w mojej okolicy jest mało samochodów posiadający ''sportowy'' charakter oraz wygląd co praktycznie każdorazowo widok policji kończy się kontrolą. :głowąwmur:
Ja mam piecowo przyciemnione tylne (fabrycznie) i dla mnie bomba, w nocy praktycznie nie widać różnicy między zwykłą szybą, a w dzień są czarne ;) Taki a'la fotochrom.

Na rozluźnienie piękne oczka :nawalony: Luzik ludziska ;)

MisiekT - 23 Kwi 2014, 00:26

suchy3022 napisał/a:
Przód też mam na 30%

30% czego i jaka folia? fabrycznie szyby już sa na granicy przepuszczalności, wiec jakakolwiek "czarna" folia z przodu to proszenie się o klopoty

FFDriver - 23 Kwi 2014, 08:38

suchy3022 co tym tam masz na tej ścianie ?????? Jakiś ogranicznik sobie zrobiłeś co by w ścianę nie walnąć :D ??????

Jest dokładnie jak Misiek pisze. Fabrycznie przód to jest już blisko 30% czyli maks dopuszczalny.

suchy3022 napisał/a:
Czołowej nie ruszałem

No bez jaj, chyba nikt nie rusza. Przecież to by było ograniczanie sobie widoczności po zmierzchu.

suchy3022 napisał/a:
Ja mam piecowo przyciemnione tylne (fabrycznie) i dla mnie bomba, w nocy praktycznie nie widać różnicy między zwykłą szybą, a w dzień są czarne Taki a'la fotochrom.


Też mam fabrycznie tył przyciemniony.
Wiesz co nie będę się kłócił jak to jest fabrycznie zrobione bo się na tym nie znam i nie wiem. Ale jak pisałem jeden kolega sobie kiedyś zrobił w Corolli i to zupełnie inaczej wyglądało niż takie fabryczne szyby.
Dla mnie to fabryczne przyciemnienie jest za słabe. U Ciebie pewnie efekt potęguje właśnie przyciemnienie przodu więc mniej światła się dostaje do auta i dlatego tak wygląda. Ja to bym tył wolał zupełnie czarny. Jednak jak tak robiłem folią to potem w nocy były czasem problemy z widocznością do tyłu, nie ma się co oszukiwać.

suchy3022 - 23 Kwi 2014, 09:54

FFDriver napisał/a:
suchy3022 co tym tam masz na tej ścianie ?????? Jakiś ogranicznik sobie zrobiłeś co by w ścianę nie walnąć :D ??????

Tak, a dokładniej zawieszona jest tam opona. :D

FFDriver napisał/a:
Jest dokładnie jak Misiek pisze. Fabrycznie przód to jest już blisko 30% czyli maks dopuszczalny.

suchy3022 napisał/a:
Czołowej nie ruszałem

No bez jaj, chyba nikt nie rusza. Przecież to by było ograniczanie sobie widoczności po zmierzchu.

Dokładnie.

FFDriver napisał/a:
Też mam fabrycznie tył przyciemniony.
Wiesz co nie będę się kłócił jak to jest fabrycznie zrobione bo się na tym nie znam i nie wiem. Ale jak pisałem jeden kolega sobie kiedyś zrobił w Corolli i to zupełnie inaczej wyglądało niż takie fabryczne szyby.
Dla mnie to fabryczne przyciemnienie jest za słabe. U Ciebie pewnie efekt potęguje właśnie przyciemnienie przodu więc mniej światła się dostaje do auta i dlatego tak wygląda. Ja to bym tył wolał zupełnie czarny. Jednak jak tak robiłem folią to potem w nocy były czasem problemy z widocznością do tyłu, nie ma się co oszukiwać.

Też zauważyłem fakt ograniczenia widoczności w nocy przy mocno przyciemnionych szybach. Po raz pierwszy miałem styczność w Fiescie z piecowym przyciemnianiem i dla mnie jest to ciekawa alternatywa dla foli. Moim zdaniem, nawet lepsza gdyby dało się mocniej przyciemnić. Z dorabianymi nigdy się nie spotkałem, więc wierze ci na słowo :V:

FFDriver - 23 Kwi 2014, 09:59

Myślę, że to musi być nieco inna technologia jak przyciemna się już gotową szybę, a inaczej jak na gotowo wytwarza się już od razu ciemną szybę.
Takie przynajmniej jest moje zdanie ale podkreślam, że nie wiem nic o technologii wytwarzania szyb.

suchy3022 - 26 Kwi 2014, 17:12

Pierwsza rzecz z listy planów wykonana : Naklejka boczna jak w Black Edition Limited :zwyciężca:




Teraz zbieram i poluje na sprężyny Eibach Pro-Kit.

MisiekT - 26 Kwi 2014, 18:11

klamke na czarno jeszcze
suchy3022 - 26 Kwi 2014, 18:36

Właśnie tutaj się waham, czy zostawić jak jest czy klamka czarna.
MisiekT - 27 Kwi 2014, 02:46

nie ma nad czym myśleć - teraz wygląda na niedorobione, porownaj sobie z moją
Kam1l - 27 Kwi 2014, 10:12

Misiek dobrze prawi. Klamka w naklejke bo teraz wygląda jakby z niej czarne odpadło :)

Autko bardzo ładne

BootError - 27 Kwi 2014, 10:20

Nie no, klamka koniecznie na czarno bo teraz to jest lipa ;-(
FFDriver - 27 Kwi 2014, 11:41

Przyłączam się do powyższych opinii :D
suchy3022 - 27 Kwi 2014, 13:56

Klamka to część eksploatowana i myślę, aby obecne klamki polakierować na czarno ;)

Detailing Pełną gębą :D

Efekty :






Udało się, OZ kupione :jupi:


Wpadnie nowy lakier i powłoka kwarcowa/ceramiczna :twisted:

Jeszcze dobry Kapeć kupić i sezon może się zbliżać :zwyciężca:

[ Dodano: Wto Lut 24, 2015 20:25 ]
@up

FFDriver - 15 Mar 2015, 12:41

Te OZty będą się pięknie prezentowały w białym autku :)

Czekam na fotki po montażu.

suchy3022 - 19 Mar 2015, 01:18

Dziś kolejna dostawa :-P
205/40/17


barney - 19 Mar 2015, 12:40

Będą niezłe drgania na tak niskim profilu...
MisiekT - 19 Mar 2015, 12:56

ze co? to fabryczny rozmiar... ja bym sie bardziej zastanawial czy Hankook byl optymalnym wyborem, ale to juz domyslam sie kwestia budzetu
FFDriver - 19 Mar 2015, 15:05

suchy3022 napisał/a:
204/40/17


204 ?? :-P

MisiekT napisał/a:
ja bym sie bardziej zastanawial czy Hankook byl optymalnym wyborem


Niestety też uważam, że to słaby wybór :( Ale może jestem zwyczajnie uprzedzony.

suchy3022 - 19 Mar 2015, 21:11

MisiekT napisał/a:
ze co? to fabryczny rozmiar... ja bym sie bardziej zastanawial czy Hankook byl optymalnym wyborem, ale to juz domyslam sie kwestia budzetu

Dokładnie tak jak myślisz, był to kompromis, który wyniknął z małego budżetu. Opony w tym rozmiarze są nieziemsko drogie .. W sumie drogie to zależy dla kogo, żależy kto ile dostaje zielonych miesięcznie. :)

FFDriver napisał/a:
suchy3022 napisał/a:
204/40/17


204 ?? :-P

MisiekT napisał/a:
ja bym sie bardziej zastanawial czy Hankook byl optymalnym wyborem


Niestety też uważam, że to słaby wybór :( Ale może jestem zwyczajnie uprzedzony.


Już poprawiam na 205 ;)

Niestety budżet na tyle tylko pozwolił, robię tylko ~750 km miesięcznie i 95% miasto. Dom-szkoła-dom wiec myślę, że tragedii nie będzie :ok:

MisiekT - 19 Mar 2015, 21:28

a który to model? ventusy?
suchy3022 - 19 Mar 2015, 22:01

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120
MisiekT - 19 Mar 2015, 22:45

spoko
na moje liczenie dolozylbys lekko ponad pol baku paliwa i mialbys polke premium - potenze albo pzero nero... ale wiadomo, jak się nie spina, to się nie spina

suchy3022 - 19 Mar 2015, 23:11

Modów ciąg dalszy :
OEM:

Eibach :


I całokształt prezentuje się tak :

Opony :Endurance na #701
LSP : Zymol Titanium na HDC
QD : AF Finale
Plastiki : AG bumper and trim gel
Guma i uszczelki : CP PERL
Felgi : Colli 476s na IPA
Szyby : Autoland NW

Kropelki na felgach :

Kropelki na Oponie :


Pod maską wymyte APC później PERL:




Kropelki na dachu :


50/50 przy praniu wygłuszenia :

i na gotowo :


Kropelki na szybie przedniej x3NW


Krople maska :



I mały MOD postojówek :


Pozdro :zwyciężca:

wikol - 9 Cze 2015, 11:35

Zazdroszczę tych OZków :((( Całokształt robi wrażenie ;)
suchy3022 - 10 Cze 2015, 16:48

Prawie rok polowałem na OZty, bardzo niszowy produkt na rynku ;/

Jak wygląda sprawa z dystansami do Fiesty ? Czy jest sens pakować się w ~10mm na oś (przelotowe). Czy coś większego ?
Myślałem nad ~10mm na oś na przód i 15mm na oś na tył. Ufając ET powinienem się spokojnie zmieścić. Wygląd zewnętrzny na pewno zyska ;))

emoticon - 23 Lis 2015, 17:18
Temat postu: [MK7] Fiesta by Suchy
Ile kosztowało cię lakierowanie grilla i kratki z przodu?
suchy3022 - 23 Lis 2015, 20:55
Temat postu: [MK7] Fiesta by Suchy
Dokładnie nie pamiętam, coś w okolicach 300 zł.
emoticon - 24 Lis 2015, 15:31
Temat postu: [MK7] Fiesta by Suchy
Dzięki, też się do tego przymierzam. Ramkę od halogenów też malowałeś czy da się to gdzieś dorwać czarne?
suchy3022 - 25 Lis 2015, 00:00
Temat postu: [MK7] Fiesta by Suchy
Malowane, w komplecie z tylną dokładką zostały zrobione ''w cenie''.
emoticon - 25 Lis 2015, 20:00
Temat postu: [MK7] Fiesta by Suchy
Tylną dokładkę u mnie zrobił sobie poprzedni właściciel i wygląda o niebo lepiej niż szary plastik. Muszę w końcu się zebrać i resztę u siebie polakierować.
brodaty33 - 4 Gru 2015, 11:13
Temat postu: [MK7] Fiesta by Suchy
Bardzo ładnie prezentuje się Twoja Fiesta, Białe felgi są świetne :) gratuluje
suchy3022 - 14 Lip 2016, 01:04
Temat postu: [MK7] Fiesta by Suchy
Przyszły wakacje, więc wkońcu miałem czas na zamontowanie wszystkich nakupionych rzeczy w tym roku :luzik:
Wpadła kamerka Xiaomi Yi, kabelek udało się schować w plastikach i uszczelkach, że praktycznie go nie widać :)
https://drive.google.com/file/d/0B7NQOr ... sp=sharing
A lokalizacja za lusterkiem powoduje, że nie rzuca się za bardzo w oczy :twisted:
https://drive.google.com/file/d/0B7NQOr ... sp=sharing
Wpadły również progi kupione zresztą z forum w okazyjnej cenie :bigok:
https://drive.google.com/file/d/0B7NQOr ... sp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B7NQOr ... sp=sharing
Próbowałem markowych białych żarówek, długo były HID'y, ale koniec końców wywaliłem to wszystko i zakupiłem LED'y. I okazał się to strzał w 10! W końcu mam spokój z padającymi żarówkami i świeci to przyzwoicie. Nikogo nie razi z powodu soczewek, nawet niebiescy nie mają problemu :zwyciężca:
Tak wygląda sam LED :

Z lewej HID a po prawej LED :
https://drive.google.com/file/d/0B7NQOr ... sp=sharing
Z lewej LED z prawej żarówka Philips
https://drive.google.com/file/d/0B7NQOr ... sp=sharing
No i dwa LED'y
https://drive.google.com/file/d/0B7NQOr ... sp=sharing

Wyczytałem w necie, że przy 100k przelotu zaleca się wymianę rozrządu. Mógłby ktoś potwierdzić ? Mam już trochę ponad 100k nalatane.
Jaki polecacie olej od Fiesty ? Aktualnie 5W40 Castrol, robię miesięcznie 1500km, średnio 60% miasto i 40% trasa.
Czeka mnie również wymiana klocków hamulcowych, bo jeszcze fabryczne i powoli kończą swój żywot. Jakie wybrać, aby nie piszczały i zbytnio nie pyliły ?

Infra - 14 Lip 2016, 09:41
Temat postu: [MK7] Fiesta by Suchy
Jak będziesz sprzedawał felgi, to jestem pierwszy! :) Co do progów, niedawno sam upolowałem i założyłem w końcu - nareszcie samochód wygląda :) Można coś więcej o tych ledach? Zamiast czego to zainstalowane? Ja obecnie jeżdzę na Philips WhiteVision i nie jest źle ale wołałbym coś bardziej hmmm niebieskiego.
suchy3022 - 16 Lip 2016, 14:45
Temat postu: [MK7] Fiesta by Suchy
Zamiast żarówki H7, moim zdaniem świecą dużo lepiej niż zwykłe żarówki, śmiem porównać do Xenona. W deszczu trochę gorzej, ale tragedii nie ma. Jeśli szukasz niebieskiej barwy to raczej nie tędy droga. LED'y świecą zimnym białym światłem, raczej daleko do niebieskiego. Na jednym ze zdjęć porównawczych masz pokazane jak ma się światło LED'owe do Philips Blue Vision.

Na felgi polowałem prawie rok na wszystkich portalach aukcyjnych i tak szybko ich nie sprzedam :-P

A progi dodawają autu ''ciężkości'' i powagi moim zdaniem. I w końcu dolna linia samochodu jest ciągła. Teraz brakuje już tylko więcej kuniów pod maską :devil: Może ostry wałek? ;/

Infra - 16 Lip 2016, 18:08
Temat postu: [MK7] Fiesta by Suchy
Mógłbyś podrzucić przykładową aukcję tych ledów? :)
suchy3022 - 16 Lip 2016, 19:08
Temat postu: [MK7] Fiesta by Suchy
Trzymaj.
http://allegro.pl/zarowka... ... 11800.html

Infra - 16 Lip 2016, 23:06
Temat postu: [MK7] Fiesta by Suchy
Dzięki! :)
bis24 - 18 Lip 2016, 12:16
Temat postu: [MK7] Fiesta by Suchy
a czemu przedni zderzak od strony kierowcy ma opatrunek :)
suchy3022 - 19 Lip 2016, 19:51
Temat postu: [MK7] 1.4 96KM by Suchy
Sprecyzuj
bis24 - 19 Lip 2016, 21:00
Temat postu: [MK7] 1.4 96KM by Suchy
jest zaklejony taśmą
suchy3022 - 17 Lut 2020, 23:40

Sprzedam :-)
Ogłoszenie znajdziecie na forumowej giełdzie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group