Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - [MK7] Problemy z nawiewem

chux - 28 Sty 2014, 17:49
Temat postu: [MK7] Problemy z nawiewem
Witam,
Sprawa wygląda w następujący sposób. Obojętnie, który kierunek nawiewu wybiorę, czy to na nogi, czy na górną część ciała, to cały czas wieje na szybę. Nie zauważyłam tego wcześniej, i prawdopodobnie problem pojawił się niedawno. Dodam że temperatura czy siła nawiewu działają bez zarzutu, oraz że posiadam klimatyzację manualną, jeśli jest to istotne.

Bardzo proszę Was o pomoc :)

Luzak - 28 Sty 2014, 18:06

Prawdopodobnie linka się wypięła.
Miałem tak w zeszłym roku zimą. Jak był mróz to strasznie ciężko pokrętło chodziło i w pewnym momencie linka wystrzeliła. Chyba zamarzła, bo wymieniłem na nową i jest ok.

musisz sprawdzić:
1. albo od strony pokrętła (nie jest fajnie bo trzeba rozebrać panel środkowy)
2. albo z drugiej strony linki, czyli od strony kierowcy nad pedałem gazu masz tam mocowanie tej linki. sprawdź sobie czy wszystko jest ok (przyda się latarka)

KODO - 16 Cze 2014, 22:34

Witam chciałbym odgrzać temat. Pomóżcie prosze jak zdemontować ten panel środkowy w mk7?
gsmphone - 12 Sie 2014, 16:46

Tutaj jest dokładnie opisany mój przypadek. Prawdopodobnie macie to co ja: http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=71893
jonson22 - 30 Paź 2014, 12:57

Odgrzeje kotleta. Ostatnio zauważyłem że u mnie również nie zmieniają się nawiewy i ciągle wieje środkowymi nawiewami nawet jak zmienię na nogi lub na szybę to nic się nie dzieje, słychać że chodzi silniczek ajk by chciał coś zmienić lecz nic się dalej nie dzieje, nadmienię że mam klimatronik. Może mi ktoś podpowiedzieć z której strony mam sie dostać do sterowania tymi klapami ?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group