Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - [MK2 xr2] Ospoilerowanie

marekmartysz - 22 Wrz 2013, 11:13
Temat postu: [MK2 xr2] Ospoilerowanie
Witam

Znalazlem mk2 xr2 z pakietem ospoilerowania, auto posiada szyberdach, zachowaly sie nawet halogeny, zderzaki i poszerzenia sa cale, nic nie jest popekane. Nadwozie nie istnieje ale mam plan przelozyc to do swojej mk2.

Sprzedajacy twierdzi ze taki pakiet to nie sa tanie rzeczy, ma do wtorku dac mi znac ile mam szykowac workow zlota :-P

Pytanie:
Ile realnie takie poszerzenia ze zderzakami sa warte?

Z gory dziekuje :piwkowanie:

Peedro - 22 Wrz 2013, 11:23

Tyle ile potencjalny kupujący jest w stanie dać. Zacznij temat od tego, że raz - mk2 już za wiele nie zostało, a dwa - że niekoniecznie w ciągu kilku najbliższych lat znajdzie jakiegoś kupca, więc lepiej niech nie szaleje z ceną :ok:
marekmartysz - 22 Wrz 2013, 11:37

Peedro napisał/a:
Tyle ile potencjalny kupujący jest w stanie dać. Zacznij temat od tego, że raz - mk2 już za wiele nie zostało, a dwa - że niekoniecznie w ciągu kilku najbliższych lat znajdzie jakiegoś kupca, więc lepiej niech nie szaleje z ceną :ok:


To jak bede sie targowal to dam Ci go do telefonu.

MarcinGw - 22 Wrz 2013, 11:40

Ja Ci sprzedam poszerzenia i spoilery :)
Jak coś to pw

vegetagt - 22 Wrz 2013, 13:35

marekmartysz, to nie są tanie rzeczy. Czasem nawet do 50% wartości auta, tyle że auto jest warte 500zł :rotfl:
Nie ma na to zbytu, więc albo będzie trzymał do końca świata, albo puści w ludzkiej cenie.

Jak będzie chciał za to 100zł to bierz, jak więcej to kup od forumowicza :)

marekmartysz - 22 Wrz 2013, 15:48

Dzieki serdecznie

Zobacze jaka cene mi zaspiewa :ok:

Cos warto jeszcze wyciagnac z takiego xr2?
Silnik, glowica?

tadzias - 22 Wrz 2013, 17:36

marekmartysz napisał/a:
Cos warto jeszcze wyciagnac z takiego xr2?
Silnik, glowica?


komplet ospojlerowania, wnętrze, koła, szyby jeśli są zielone atermiczne, halogeny wraz z mocowaniem, silnik z osprzętem, wydech jeśli cały, zawieszenie jeśli całe :)

vegetagt - 22 Wrz 2013, 19:53

Zaciski hamulcowe przód a przynajmniej same jarzma.
tadzias - 22 Wrz 2013, 21:22

vegetagt napisał/a:
Zaciski hamulcowe przód a przynajmniej same jarzma.


:yes:


ponadto skrzynię biegów jeśli siedzi tam oryginał xr2 :)

marekmartysz - 23 Wrz 2013, 20:36

Dzieki panowie za porady.

Zeby odwdzięczyć sie podsylam pare zdjec fiesty, moze cos ktos bedzie potrzebowal to w hurcie moze bedzie taniej



Uploaded with ImageShack.us

marekmartysz - 23 Wrz 2013, 21:10



Uploaded with ImageShack.us

Tomaszku - 6 Sty 2014, 18:37

Marekmartysz potrzebuję kilku gratów do xr2. Zdradzisz gdzie stoi to autko na części?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group