Forum FiestaKlubPolska -

Zloty / Spoty - Śląskie/ małopolskie,-spocik okolice Ogrodzieńca?

Ana - 12 Wrz 2013, 01:39
Temat postu: Śląskie/ małopolskie,-spocik okolice Ogrodzieńca?
Czesc :)
Jak wiadomo, od nie dawna jestem z Wami, i zbyt krótko mieszkam w tych okolicach, zeby wiedzieć gdzie się ustawiac na spoty.
Ale moze ktoś chętny na spocika, w Ogrodzieńcu, bądź okolicach?
Hutki Kanki? Może Niegowonicke "skałki" ? Od lat nie byłam na pustyni błędowskiej.

Jest ktos chętny? czas i miejsce ustalimy :)

Puff - 12 Wrz 2013, 12:21

Między Zawierciem, Tarnowskimi Górami a Bytomiem jest jednak fajny obszar :D Po tym co proponujesz, wnioskuję, żeś z Zawiercia :)

Z tego co pamiętam, Śląsk się pod Ogrodzieniec aż nie zapuszczał. Jeśli większe spoty lokalne były, to w rejonach GOP-u (Piekary Śląskie - Kopiec), Ruda Śląska, Chudów, Katowice.

Nie wiem jak Małopolska - wydaje mi się, że przemykał tam gdzieś Kraków w ich spotach, musiałby się ktoś wypowiedzieć :)

Jeśli więc o Śląsk chodzi, to mogę zaprosić w rejony GOP-u :) Ponadto zawsze w lutym, rok w rok, się spotykamy w Tychach. Ostatnio mimo padającego śniegu było ponad 20 ludzi, a hanysek dwa grille rozłożył i był pełny catering, z kawą/herbatą i sosem do kiełbasek włącznie ;)

Jaszczur - 12 Wrz 2013, 12:41

Ana napisał/a:
Od lat nie byłam na pustyni błędowskiej.


Śpiesz się, bo już jej prawie nie ma :rotfl:

Ana - 15 Wrz 2013, 23:35

Jaszczur napisał/a:
Ana napisał/a:
Od lat nie byłam na pustyni błędowskiej.


Śpiesz się, bo już jej prawie nie ma :rotfl:


Tyle to ja wiem :/

Pufcio - no i co ze Ogrodzieniec to już małopolska? Zawiercie jeszcze śląsk, chociaż czort to wie (ogólnie pochodze z Bytomia, później Tarnowskie Góry, na kopiec jeździłam na spoty na kopiec- z fanami renault, i nie tylko na spoty :D ) Więc moze coś bliżej mnie? DG ? czy gdzies na trasie między Zawierciem a TG ?

Puff - 16 Wrz 2013, 00:07

Ana - Ogrodzieniec to tak samo Śląsk jak i Zawiercie, a że historycznie leży w Małopolsce to już inna para kaloszy :)

W temacie spotu proponuję rejestrację na Fiesta Squadzie - tam teraz dogadujemy się w sprawie kolejnego spota, a ja w imieniu grupy się nie będę wypowiadał :) Przyjdź, odezwij się, pogadamy.

Ana - 16 Wrz 2013, 00:11

Pufcio, znam pochodzenie Zawiercia. Jednak ja dusza jestem ze śląska, i nic nie poradze ;) Tu to takie ni to śląskie ni to małopolskie. Ogólnie dziwne miasto ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group