Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - [MK7] łożyska tylnej piasty

Blazi - 3 Kwi 2013, 09:43
Temat postu: [MK7] łożyska tylnej piasty
Witam ponownie, tylne łożyska w mojej fieście już dość buczą, mam zamiar je wymienić w najbliższym czasie bo nie chce zgubić tylnych kół :D Przeglądam różne sklepy internetowe również na alledrogo i za komplet na tył wołają 600zł :9: ponieważ sprzedają całe piasty tak jak by łożysko było nie wymieniane? A ja bym osobiście wolał wymienić dwa łożyska za połowę mniejsze koszty... ktoś robił coś podobnego? :-)
MisiekT - 3 Kwi 2013, 10:47

bo wymienia sie razem z piastami :fox:
jak chcesz same lozyska to obawiam sie, ze czeka Cie rzezba - wytargac lozyska, dobrac odpowiednie, wcisnac z powrotem - watpie zeby bylo to takie proste

jaki masz przebieg i czy masz pewnosc ze to lozyska, a nie np. opony? one rzadko padaja, chyba ze ktos wszystkie dziury zalicza

artax - 3 Kwi 2013, 14:15

Mk7 jest slabo wygluszona i tak jak pisze kolega ,wystarczą glośne opony a będziesz miał wrazenie ,ze piasty wyją.Kpl to gdzies widzialem za 500 pln (250 za sztukę-ori)Auto na podnośnik ,zakręcić kolem i wprawne ucho wychwyci czy padły.
pzdr
Piasty jak najbardziej potrafią paść jak ktoś przegina z rozmiarem koła+dziurska w drogach.

Blazi - 3 Kwi 2013, 18:30

No na 100% wiem że piasty na rondzie to już w ogóle szum nie są to opony ponieważ mam zimówki 195/50/15 ale owszem letnie 205/45/17 i dużo na łapie się wchodziło to też się wykończyły :D no i te pier****ne drogi robią swoje...
MisiekT - 3 Kwi 2013, 18:43

to bylo pomyslec o cenie lozysk zanim stwierdziles, ze Fiesta moze sluzyc do driftu :-P
Blazi - 3 Kwi 2013, 18:44

moja fiesta to replika Kena Blocka :-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group